Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > עברית > Blossom Goodchild - September 27, 2016


מסר של Blossom Goodchild מיום 27 בספטמבר 2016

בלוסום: ובכן, זה מעניין. ניסיתי פעמיים וזה לא שאתם לא הייתם בסביבה... אחת כמה וכמה, ראשי, ברגע שהתחלנו, פשוט לא נראה שנמצא במרחב הנכון כדי לשוחח אתכם... קשה להסביר. אולי, הסל עם כל הקודים וכו' קשה מדי. לכן, ניסיתי לאפשר לכםלזרום, עם זאת, זה נראה אותה קרקע עתיקה... עם כל הכבוד לכם. אולם, היום אני מרגישה הרבה יותר טוב, לכן חשבתי שאראה מה מתרחש. מה אתם חושבים?

פדרציה של אור: ברוכה הבאה בלוסום היקרה. נראה שקיבולת מוחך פשוט לא היתה בזרימה כדי לעבוד עם המילים שהבאנו.

בלוסום: ועם זאת, מה שדברתם לאחרונה היה מעניין מאוד. אם לא אכפת לכם, אני צריכה להודות שהרגשתי לאחרונה קצת אבודה בנשמתי.... איני בטוחה מדוע.

פדרציה של אור: יכולים אנו להציע הצעה?

בלוסום: בהחלט.

פדרציה של אור: השינויים שנכון לעכשיו מתרחשים בו זמנית מתמירים את האנרגיות גם בפנים וגם מסביבך לתוך רמה גבוהה יותר. זה אינו חדש. עם זאת, מה שחדש הוא ששם קיימת העלאה לתוך רמה גבוהה יותר מסביבך. העלאה בפועל. העברה של שדה האנרגיה שלך לתוך דרגה גבוהה יותר. מה שלא היה אפשרי לפני כן. העברה זו משאירה את האדם לא יציב כיוון שזה "איבוד" של האנרגיות הישנות ששירתו היטב, עם זאת, עכשיו חייבות להשתחרר.

האנרגיות הגבוהות שאדם, פשוטו כמשמעו, נכנס אליהן עומדות להיות עכשיו שירות גדול ואדם ירגיש קצת כאילו רגליהם נקטפו מתחתן. כאילו הוא הולך על אוויר... ברגע שהעצמי החדש יתבסס לתוך הרמה החדשה שנמצאה.

בלוסום: ובכן, זה נשמע הסבר נחמד למצב רוח הנמוך שלי. אני אקח זאת. תודה. כפי שאמרתי... כאשר ניסינו מוקדם יותר בשבוע שעבר, אני פשוט הרגשתי שאנו הלכנו על אותה אדמה. אני לא בטוחה בדיוק מה זה שאני מבקשת מכם... משהו חדש ושונה... שוב? הקודים היו מעניינים, עם זאת, הרגשתי אולי כי נקודתכם היתה להראות שהבנה של דברים אלה או לא, שום דבר לא משנה... למעט שאנו מביאים כל דבר חזרה לבסיסינו.... אהבה. משהו נראה שמתרקם. משהו באוויר שאני לא יכולה די לשים את אצבעי עליו?

פדרציה של אור: נשמות יקרות של כדור הארץ... אתם תמיד מחפשים את שביעות הרצון בתוך נשמתכם.

בלוסום: האם אתם לא הייתם עושים זאת? זה חיפוש מתמשך.

פדרציה של אור: אין לנו צורך לחפש... כיוון שיש לנו את אותה שביעות רצון. עם זאת, זה לא היה ידוע כשביעות רצון של "העצמי". כיוון שזה... היינו אומרים... כללי. אנו מקבלים את כל הדברים בידיעה שלמה שכול מה שמתרחש בכל מקום... הואעושה/מתנהג/ נהייה... בדיוק כפי שזה התכוון להיות. זה עובר דרך לתוך השלב הבא של עצמו... כיוון שזה מה שכל דבר עושה. משתנה תמיד לתוך שיפור עדין יותר של עצמו.

בלוסום: עם זאת, לא הכול משתפר. חלק מהדברים נעשים גרועים יותר!

פדרציה של אור: עם זאת, הם משתפרים לתוך מצב גרוע יותר.

בלוסום: זה נשמע מוזר.

פדרציה של אור: כיוון שזה מה שהוא "ייעודם". להיעשות גרוע יותר. לכן, הם משתפרים על כך... עד שמה שזה לא יהיה... מגיע לשיאו ולאחר מכן משנה מסלול או פשוט "נכחד"... אם אנו יכולים לנסח זאת בדרך זו?

לכן, את רואה בלוסום, בהחלט כל דבר שאת עושה... בהחלט כל מחשבה שיש לך... עוברת דרך/ משתפרת בעצמה. זה מה שהינם החיים.

עם כל הכבוד... כה רבים מכם מפרשים זאת באופן מוטעה. אם הדברים אינם "מתקדמים במהירות"... כפי שאת אומרת,בלוסום... לפעמים את מרגישה שאתם נכשלתם. כה רבים מרגישים שאינכם עושים מספיק... אינכם משרתים באופן גבוה מספיק עבור הטוב הגדול ביותר. אתם מרגישים שאתם מבזבזים את זמנכם היקר על פני כדור הארץ... רוצים יותר מזה, יותר מזה. רוצים מטרה בהירה וגדולה יותר. רוצים להרגיש שהשארתם את חותמכם על האנרגיה של כדור הארץ כשאתם נושמים דרכה.

בלוסום: אכן. האם אתם לא?

פדרציה של אור: אנו יודעים שהיינו עושים זאת... פשוט על ידילהיות שם. ישנה אמרה... "חפשו ואז תמצאו". מה זה שאחד מחפש?

בלוסום: אם אני זוכרת, שאלתם אותי קודם לכן. ובכן, שמחה,אושר, אהבה טהורה... אני מניחה.

פדרציה של אור: והיכן אתם מחפשים?

בלוסום: ובכן, אני יודעת להסתכל פנימה... אבל לעיתים קרובות כאשר אני מסתכלת שם ישנו פתק שאומר "הלכתי לדוג, אחזור בקרוב!"

פדרציה של אור: זה אף פעם לא הלך.

בלוסום: כן. זה הלך. או, אם לא הלך, הוא לא תמיד זמין... ואינכם יכולים לומר "אבל בלוסום, הוא נמצא"... כיוון שלפעמים כאשר אני באמת מסתכלת... לא ניתן למצאו בשום מקום. האווילות של הדרך בה הפלנטה שלנו מנוהלת... השקרים והרמאות... תיאטרון הבובות שאנו כפופים לו, פשוט נראה כה לא צודק.. כה חסר תקווה... כך ששמחה לא רוצה לצאת החוצה לשחק. עם כבוד... שאתם לא הייתם בני כדור הארץ, כך שאינכם באמת יודעים איך זה יכול להשפיע על אחד. לא הייתם כפופים לריסוסים, רעלים במים, מזון.. אפילו משחת שיניים!! זה באמת יכול להפיל אחד.

פדרציה של אור: ואת יודעת שאנו עומדים לומר... זה לא צריך להיות כך.

בלוסום: כן. אני יודעת מה אתם עומדים לומר... ואני אאפשר לכם לומר זאת... שוב בשנית.

פדרציה של אור: כי אתם הרבה יותר גדולים מאשר כל משחת שיניים!

בלוסום: צחקו. אני באמת צוחקת. אני בהחלט שלא ציפיתי לזה. עבודה טובה, חברים... האם חוש ההומור שלכם הגיע טריליוני קילומטרים מאז שאנו נפגשנו לראשונה אחד בשני.

פדרציה של אור: כמה משעשע שאתם עשויים למצוא זאת.. אנו גם רציניים מאוד, בלוסום. מוחך... כל המוחות היפים המדהימים המבריקים האינטליגנטים שלכם הם הרבה יותר גדולים מכל חומר כימי שעשוי היה להיות מפותח כדי לסכל את הווייתכם האנרגטית.

מחשבה... בכיוון הנכון, יכולה לבטל דברים מעין אלה.

בלוסום: זה צריך להיות יותר ממחשבה.

פדרציה של אור: לא. זה לא. איזה משהו אחר זה יכול להיות?

בלוסום: ידיעה??

פדרציה של אור: ידיעה. רצון. אתם צודקים. אבל, זה מגיע תחילה מהמחשבה... כל דבר מגיע מהמחשבה.

בלוסום: אני יודעת שזה נכון. עם זאת, לדוגמה, יש לי לפעמים "זנים של ווירוס" מיתוש (אם אני אי פעם אתפוס אותו, הוא גמור) וזה באמת, לא רק משפיע על גופי הפיזי... אלא הסימפטום גם משנה את מוחי שקובע "לא אכפת לי משום דבר". זו עובדה!

פדרציה של אור: מי אמר?

בלוסום: עורכי מחקר... ואני! תסמכו על המילה שלי עבור כך.... זה קורה. וזהו דבר מינורי, למרות שמאוד לא נעים. אני מכירה אנשים שהם מודעים באופן מלא על כוח המחשבה ועם זאת, סובלים מאוד במישור הפיזי... ולא משנה כמה חזקה ידיעתם... הכאב או המחלה לא נרגעים. סוגים אלה של דברים, אנו כולנו מוצאים שזה קשה להבין... להתגבר. יחד עם טריליוני דברים אחרים!

פדרציה של אור: בלוסום היקרה....

בלוסום: חברים יקרים....

פדרציה של אור: בלוסום היקרה...

בלוסום: תנו לי את זה... כל גילוי שאתם עומדים לבטא.

פדרציה של אור: אתם צודקים. לא סבלנו ממצבים קשים כלשהם של אלה שבחרו לחיות בצורת בן אדם והיו צריכים "לחיות דרך/הרחק". לכן, אין אנו יכולים להגיב על איך אנו עשויים או לא עשויים לעשות משהו באופן שונה, אם היינו בוחרים לחוות חיים על הפלנטה כדור הארץ. לכן, כול מה שאנו יכולים לעשות... הוא לבטא את מה שאנו יודעים... וזה.. שמעבר לאופייכם הפיזי... על/ברמה מימדית אחרת של עצמכם... אתם יכולים להתגבר בדרך נס על כל דבר.

בלוסום: אהה! עכשיו, זה הנושא... "על ברמה מימדית אחרת"....אני מתכוונת... היינו רוצים לדעת איך למיין את כל הדברים האלה החוצה... איך למצוא את הקסם ברמה מימדית מיוחדת זו שאנו מתגוררים בה! די באופן כנה, אלה במקום אחר אינם מהווים שימוש רב לנו אם אין הם או אינם יכולים להשפיע כאן ועכשיו בו אנו חיים.

פדרציה של אור: עם זאת, זה פשוט זה, בלוסום. זה יכול.

בלוסום: עכשיו, אולי אני מקבלת משהו קצת גדול יותר עבור המגפיים שלי כאן... עם זאת, אתם עומדים לומר שאנו יכולים לאפשר לידע זה לזרום למטה לתוך מימד זה.

פדרציה של אור: נכון.

בלוסום: אתם רואים, ובבקשה שמעו זאת מהמקום הצנוע ממנו אני אומרת זאת... זו הסיבה מדוע היה לי קושי לפני כמה ימים... מכיוון, שדנו על כל דבר שוב ושוב ועכשיו אני יודעת מה אתם עומדים לומר... כיוון שאתם כבר אמרתם זאת. בעייתי היא שאני מבינה באופן מלא את מה שאתם אומרים ואני מסכימה. עם זאת, אני לא יכולה לעשות את מה שאתם מציעים... לעבוד. אם הייתייכולה... כל פעם שהווירוס התעורר, לדוגמה... הייתי יכולה להתגבר עליו. עם זאת, אינני יכולה. אפילו שאני יודעת את כל מה שייעצתם. לכן, היכן זה משאיר אותנו? לא על הצד המואר של הרחוב, כי מה טוב בידיעה של כל זה כשהיא לא יכולה להביא את זה קדימה? כפי שאתם יכולים לחוש... אני בשום פנים לא מתלוננת... אני מתנהגת יפה יפה נכון לעכשיו... אני פשוט מנסה לומר את זה כמו שזה.

פדרציה של אור: ובכן, אולי תספרי לנו... מהי אותה ידיעהשנמצאת בתוכך אשר מאפשרת לך לדעת כי מה שאמרנו הוא נכון... למרות שאת אומרת שהוא אינו נכון?

בלוסום: איני אומרת שאין זה נכון. אני יודעת שזה נכון! עם זאת, פשוט איני בטוחה איך לגרום לכך לקרות. כמה פעמים שאלתי אתכם איך? איך? איך אנו זוכרים מי שאנחנו?

פדרציה של אור: כמאה פעמים מאה.

בלוסום: וכמה פעמים עניתם?

פדרציה של אור: אותה תשובה מספרית.

בלוסום: ולכן מדוע אני/אנחנו לא יכולים "להגיע לשם"?

פדרציה של אור: בלוסום יקרה... להיכן את מתכננת להגיע?

בלוסום: לשם!

פדרציה של אור: היכן זה שם?

בלוסום: ספרו לי אתם, חברים. לאן כולנו הולכים... המסע המרגש הזה שלוקח אותנו קדימה... האם עלינו לומר שזה מוביל אותנו הביתה?

פדרציה של אור: אתם תמיד בבית עם כל נשימה של אלוהות שאתם נושמים. אתם רק חושבים שאתם לא נמצאים בבית, כיוון שאינכם מודעים על האמת במשפט זה.

בלוסום: אני יודעת שהמשפט הינו אמת. אני מודעת שהוא אמת... עם זאת, אני לא מרגישה בבית עם כל נשימה. לא למטה כאן... על הפלנטה כדור הארץ.

פדרציה של אור: מכיוון שאתם לא מכירים באופן מלא את זה כהאמת, בלוסום. אתם אומרים שאתם יודעים שאתם מודעים... אתם מקבלים זאת כאמת. עם זאת, אינכם בוחרים להרגיש את זה כאמת... עם כל נשימה שאתם שואפים ונושפים.

בלוסום: האם אני עצלנית?

פדרציה של אור: בכלל לא. עם זאת, כאשר את בוחרת להכירידיעה זו מכול הידיעה חלק של הווייתכם... ההוויה שהינהאלוהים/אהבה... היא שם... היותך את!

בלוסום: עם זאת, מה מונע ממני ללכת, לנשום, לחיות במצבאלוהי? מה אני לא עושה?

פדרציה של אור: אינך עושה שום דבר שאת צריכה לא לעשות. אתם... כפי שאמרנו בהתחלה... עוברים באופן מושלם לכיוון החוויה של כל רגע שאתם נושמים.

בלוסום: זה לא עונה על שאלתי.

פדרציה של אור: כן, זה עונה, בלוסום. כיוון, שעם כל רגע בודד שאתם קיימים על פני הפלנטה כדור הארץ, אתם הופכים לאותה מאוד אלוהות אותה אתם מחפשים.

בלוסום: כן, אני כבר אותה, לא כן?

פדרציה של אור: כן. את אותה.

בלוסום: אבל, אני שכחתי איך להיות אותה, נכון?

פדרציה של אור: כן ואנו נמצאים כאן כדי לעזור לך להיזכר?

בלוסום: איך יכול להיות שזה כה קשה?

פדרציה של אור: אין זה קשה. זה חלק מהחלום... חלק מהתוכנית.

בלוסום: איזה מהם? חלום או תוכנית?

פדרציה של אור: שניהם... כיוון שהחלום הוא חלק מהתוכנית.

בלוסום: היום הינו יום שמשי נהדר כאן ב-Noosa. ראיתי ליוויתנים זורקים את עצמם בשעה שהלכתי עם כלבי על החוף. אני מרגישה כה טוב. אתמול... הרגשתי חסרת תקוה. האם הופעל ווירוס? הורמונים? העברות אנרגטיות? אני מתכוונת... וואוו!! למי יש את התשובות לעליות ולמורדות אותן אנו חווים? מי מושך בחוטים? מי מפעיל את המתג ברכבת ההרים? והם אומרים שאנו נמצאים כאן בשביל הנסיעה? ריבונו של עולם. חייבת להיות סיבה באמת טובה עבור המוחות המבריקים והאינטליגנטים שלנו שהחליטו להגיע לכאן. אנשים שהיתה להם חוויה חוץ גופית אמרו שהפלנטה שלנו היא כה ייחודית ואחת מהטובות לחוות את "העצמי"... פיקסל זעיר קטן זה של "כלי רכב חלל" שעובר דרך החלל... מתפתל ומסתובב... בשביל מה? אני יודעת שאמרתי זאת לפני כן... אבל... באמת... במה מדובר Alfie ?

פדרציה של אור: התשובה לכך בלוסום היקרה, גם את יודעת.

בלוסום: ברמה מימדית גבוהה יותר של עצמי?

פדרציה של אור: בתוך... עמוק בתוך.

בלוסום: בינתיים... קדימה אנו נושמים... קדימה אנו נוסעים... קדימה אנו מחייכים כאשר אנו יכולים. היה נעים... ותמיד טוב להיות שוב בקשר לאחר כמה ניסיונות שלא הייתי מסוגלת לכך. נחמד. רוב תודות, כמובן.

פדרציה של אור: בהוקרת תודה כה עמוקה לכולם שמאפשרים לנו פנימה... עמוק פנימה.


https://www.youtube.com/watch?v=U6thCupQ2q0

הפכו כל יום ליום אנושות מאושר

http://www.youtube.com/watch?v=5_DDBfwTX1g&feature=youtu.be

בבקשה בקרו בשנית את התפילה "אנו המשנים של המשחק" באם מצב הרוח לוקח אתכם... לשמור על האנרגיה גבוהה כפי שאנו יכולים.http://youtu.be/MYeqbshjgmA .

הקישור לכל ה YouTubes של בלוסום:

http://www.youtube.com/user/isjaabmo


Website: Blossom Goodchild
Hebrew translation: GiliShare |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge