Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > עברית > Blossom Goodchild - March 26, 2012

March 26, 2012 Thrive

 

 

בלוסום: בוקר טוב לכם. אשמח לשוחח איתכם אם התזמון מתאים לכם?

זו הנאה גדולה, כתמיד. האם תואילי בטובך לברר מה מצבנו?

בלוסום: או כן, המצב לאחרונה?

אנו חשים כי רבים ירוויחו אם יבינו כי אנו באים ממקום בו אנו מקבלים מי אנחנו. תפקיד זה שאנו משחקים בו תוך מתן תשומת לב מלאה לפלנטה שלכם בזמן זה, הינו תפקיד של השתתפות גדולה מנקודת מבט כוללת. לכן, אנו חושבים שגם לכם כדאי להביט במבט מעמיק על התפקיד שכל אחד גם משתתף בו... מנקודת מבט של הנשמה של כדור הארץ. אנו נשאל אם אתם משחקים את תפקידכם כיאות? האם התאמנתם ואתם מוכנים לבצע? כיוון שהזמן יגיע בקרוב כאשר הצעיפים יוסרו ויהיה צורך בכוח לבצע אותם.

האם אתם מוכנים לשינוי זה? האם אתם מוכנים לצעוד לעמדה ולדרוש ידע על כל מה שאתם? לעמוד מקורקעים על הפלנטה כדור הארץ. לעמוד למען/לכל לבבותיכם שידעו?

האם אתם יכולים לומר את האמת שלכם  כאשר אתם שואלים את לבבותיכם "כן, אנו מוכנים"? כי זה עכשיו...בימים אלה שהם כבר מעבר לפינה שאתם תצטרכו לדעת שאתם באמת בעמדה בה חיכיתם. אתם באתם לשרת ויידרש מכם שירות בקנה מידה הרבה יותר גדול מאשר השירות שהענקתם אי פעם לפני כן.

אנו מבקשים מכם שבריונים לא יחלישו אתכם. אנו מבקשים מכם לשמור על הכובעים שלכם. אנו מבקשים מכם לשמור על כוחכם בכל מה שאתם עדים לו וכל מה שאתם הכנתם לשתף. אנו נשלח לכם ברצון אטומים של אנרגיה גבוהה אשר יעזרו לכם בכך.

כן, אתם חיכיתם כל כך הרבה זמן, עם זאת אנו מתפלאים אם באמת שקלתם את התוצאות של המצגות שלנו?

עבור אלה הנמצאים במצב של ביטחון ואהבה, עבור אלה אשר יודעים מי אנחנו, אזי אנו אומרים... איספו את עצמכם באופן שלא עשיתם כך קודם לכן. בכך אנו מתכוונים... היכונו! דברו לעצמכם... אנו מאמינים שדיבור זה ידוע כשיחת עידוד. התחילו לעשות זאת על בסיס קבוע.

אנו מציעים שתשכנעו את החלק הספקני במוחכם... אנו הלוחמים של האור. כל מה שמגיע זו הסיבה להימצאותנו כאן. אנו חזקים. אנו כאן כדי לעזור. אנו מוכנים לומר אמת. אנו מוכנים עתה לכל מה שלפנינו ואנו נעזור בתהליך התעוררות זה במהלך כל הספיקות והפחדים של אחרים.  אנחנו לא נשקע בתוך הפחדים והספקות של אלה שעדיין לא נפתחו לאמת של נשמתם. אנו נהיה כאן לעזור להם. אנו מוכנים עתה לעשות את מה שבאנו לעשות כאן. בידיעה, באמת , באהבה.

התכוננו בדרך זו. עם מילים המהדהדות באופן דומה. בנו את הידיעה שמה שנחשב פנטזיה במשך כה הרבה זמן, מאוד בקרוב ייהפך למציאות שלכם. דעו שלבבותיכם מוכנים. זו הסיבה שבאתם. מלאו את נשמותיכם באהבה ברמה המודעת באופן קבוע על מנת שכוחכם יישמר.

האהבה שיש לנו... לאימא כדור הארץ שלכם וכל מה שעליו, אין לה גבולות. אתם תרגישו תדר זה של אהבה נובע מכל מה שאנו שמחים להגיש לכם. עותקים מלאכותיים אינם מסוגלים להדהד את האמת באופן המדבר ישירות ללבבותיכם. שחררו את כל התפיסות המוטעות. את כל השמועות.  את כל מה שמבשר ומצהיר שהם משהו שהם אינם.  כיוון שאנו מספרים לכם... משפחה יקרה... כאשר אנו נתמזג איתכם שוב.... כשנחזור לפלנטה שלכם בימים הקרובים האלה כדי להתאחד איתכם....

אנו באים רק באהבה.

זה יהיה ברור ולא ניתן להזניח זאת. שמחו במחשבותיכם. שמחו בלבבותיכם.  דמיינו זמנים אלה כאשר שוב אנו נעשים קרובים אליכם בייצוג פיזי.

הרגישו מציאות זו לתוך ההוויה. כשאנו מתקשרים, קורים שינויים אשר משיגים את פסגת השיא שלהם. התפנית של האירועים שאתם שומעים עליה תהיה גדולה באופן מדהים בהשוואה למה שחשבתם ענק בימים האחרונים. כל מה שעומד להתגלות לכם על רמות כה רבות של קיומכם... בסדר גודל גדול יותר ממה שאפילו אלה החושבים שהם יודעים על מה שאנו מדברים... דמיינו.

מה שיתגלה יקומם את התודעה. כאשר רבים ישמעו מה קורה בחשאי מאחורי הקלעים... ההתעוררות שלהם תכיר את האמת. אף על פי שזה "חדש" לאוזן... הפעמון יצלצל הרבה... וברגע שתהליכי המחשבה יתבססו ויתעודדו, אזי קבלת האמת תאפשר את התחלת השלב הבא.

בלוסום: שהינו?

זהו הזמן לשים את הקומקום על האש!

היו עירניים, יקיריי. חייכו בלבבותיכם ובעיניכם... תמיד עכשיו. שימרו בעדינות בנשמותיכם את הידיעה כי המקום בו תמצאו את עצמכם הינו מקום של כבוד רב. ישנן נשמות רבות "קנאיות" שהיו אוהבות להיות במצבכם, עם זאת התהילה שבכם היא המקום בו אתם נמצאים. תבנו על מומנטום זה של אהבה.  עימדו בייעוד שלכם וראו התמרה זאת בנוחיות ובהוד כפי שציינתם.

יהיו זמנים של מבוכה כזו כך שהעולם ייראה במיטבו מתחת לשמיכה שלכם. אזי תיזכרו לנשום עמוקות ולטעון באמצעות השמיים את חרבות האור שלכם. זה יהיה בזמנים אלה שאתם תשתו מידי יום מגביע הזהב. זה עתה שתיזכרו לטעון את הבטריות, לא רק פה ושם, אלא פעמיים ביום.

כן, האור איתכם ולא יעזוב ואינו יכול לעזוב, אולם זה בלתי נמנע שבזמנים של שינוי גדול כמו זה המגיע עליכם... יהיו לכם רגעים חלשים של עייפות ופגיעות. זו הסיבה שאנו מתעקשים שאתם תתכוננו. בעשותכם זאת... יקרה נזק מועט לנשמה.

אנו מעניקים מילים אלה לא בכדי להדאיג אתכם... רק להתכונן.  איננו רוצים שתמצאו את עצמכם לעתים קצת מותשים ותאמרו" ובכן, הם מעולם לא הזכירו חלק זה".

ואנו אומרים "חלק", כיוון שזה יהיה כל מה שזה. חלק קטן מהשינוי. כאשר אתם עוברים דירה... אתם נרגשים בשל השינוי, עם זאת למרות שהכול יכול להתרחש בצורה חלקה ככל האפשר, אין זה אומר שזה לא יהיה כרוך בהרבה עבודה.

זכרו כי נדרש שנשמותיכם תהיינה באיזון. אנו נעזור רבות לכך שבאופן בו אדם מתמודד עם מצב כלשהו נתון הוא יקבל את התוצאה המועילה ביותר.

ללא כל ספק, בלי שאלות... בזמנים אלה...עבור אלה המוכנים לקדם אותנו בזרועות פתוחות... תהיה כזו שמחה לנשמה. בימים אלה תמצאו את עצמכם כמעט צפים בהערכתכם העצמית... כיוון שהאזנתם לפנימי/לעצמי שנאבק מדי פעם להבין את האמת שלו.

השמחה הפנימית ניתנת להכילה. והדבר יסייע במה שיש צורך בהשלמתו.  כיוון ששמחה פנימית זו נושאת בתוכה אנרגיה בעלת אופי מידבק. זה אינו חדש.. עם זאת, האנרגיה הזו תופיע בדרך זו  עקב הרמות הגבוהות שהיא יכולה להשיג בהן את האנרגיות של אחרים שאינם מרגישים בבהירות  כפי שיתכן שאתם מרגישים.

תחשבו שיכירו אתכם כ"בני אדם מאושרים". כירתו ברית עם עצמכם כל יום להיות "בן אדם מאושר". זה מבטא את הצד שלכם בדברים. אנו יכולים להציע עזרה, אנו יכולים להציע הנחיה...עם זאת אמרנו לפני כן...איננו יכולים לעשות זאת עבורכם.  זהו תפקידכם הגדול ביותר.

להיות מאושר.

אינכם יכולים להיות מאושרים אלא אם אתם מלאים באהבה. אהבה ואושר הינם כמו אפונים בתרמיל.  ככל שאתם מרשים לעצמכם להיות מאושרים יותר... ככל שאתם שמחים יותר, אתם נעשים פתוחים יותר... ככל שאתם מבטאים יותר אהבה לאלה מסביבכם... השקפתכם אמיצה יותר...ככל שאתם זורעים זרעים עבור אלה אשר מאוד מפחדים על עצמם שיהיו כמוכם עתה.

דוגמאות של אהבה הינן המתנה הגדולה ביותר לעצמכם ולאחרים.

זה כל מה שאתם צריכים לעשות כל היום כל יום.... היו דוגמאות של אהבה... לכן היו מי שאתם.

איך תהיו מוכרים בקלות אחד לשני. האם אין זה כבר כך?

האמת בחיוך ובעיניו של אדם מדברת לאחרים ללא מילים. כיוון שבדרך זו הלב עושה את כל הדיבורים. רק בדרך של חיוך. אתם יודעים על כך. אתם מהנהנים ואומרים "כן, הם צודקים". אז חייכו אפילו יותר, וכשאתם מחייכים, דעו שהלב שלכם מדבר. בלו זמן רב יותר בכך שתאפשרו ללבבותיכם לדבר... בשקט של הלב.

אתם יכולים לעשות את כל הדברים האלה כדי לעזור לעצמכם בשעה שאנו נעים לתוך הזמן החדש. התדר החדש הזה. כשאנו מבקרים... בפעמים הראשונות שאנו באים בצורה מרהיבה הניתנת לזיהוי... אכן לבבותיכם יהדהדו בתדר גבוה יותר כאשר נתמזג. עם זאת, זו עדיין החלטתכם להישאר ב"מצב" זה ברגע שנעזוב. עם שובנו... ניתן יהיה להגשים יותר בשל גורם ההדהוד שהתמקם בינינו.

התרגשות כה רבה שופעת ב"מקומות של מגורים" רבים. אם בחרתם להשקיט את מוחכם ו"להיטען"... אתם תרגישו ו"תראו" מה מתרחש.

במלוא המרץ קדימה יהיה ה"משפט חוזר" שלנו עבורכם.

בלוסום: אוה... אני חושבת כי שאתם יותר מתקדמים מאשר אוטומציה של קיטור!

ועם זאת, כתמיד, אנו בוחרים את המילים שלנו בחוכמה ולא רואים סיבה לבזבז אותן.

בלוסום: הכול נהדר (Tickety Boo).... בעיני רוחי ראיתי ET חבוש בכובע גורף יותר פחם על הדוד בקצב מהיר (at a rate of knots)!!! קריסטלים ו"מחשבה" אני חושבת מתאימים יותר לסדר של היום.  גם תודה שהזכרתם את הגביע ואת החרב לשמיים וכו'.... הייתי שונאת ש"רמזים שניתנים" יפלו על אדמת טרשים. באהבה ובתודות.

 
Website: Blossom Goodchild

Translation: Gili
ן»¿

Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge