Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > עברית > Blossom Goodchild - November 25, 2015


מסר של Blossom Goodchild מיום 25 בנובמבר 2015

בלוסום: שוב הלו! אני משתוקקת לחזור לשוחח אתכם לאחר תקופה בת שבועיים בלתי צפויה בהשגיחי על נכדי! מה שלומכם?

פדרציה של אור: כמובן, אנחנו יכולים להיות שום דבר אחר מאשר טוב בצורה עילאית ויותר משמחים להיות לשירות לאלה הבוחרים לשים לב למה שאנו מוצאים הכרחי להתייחס, בזמנים מרגשים מאוד אלה.

בלוסום: כמה נחמד! אני משתוקקת מאוד לדבר עוד לגבי "האשליה"...משהו שאני מנסה לתפוס יותר עליו, כיוון שאנימרגישה שזה באמת המפתח לפתוח כל דלת. אולם, אני תוהה אם אתם יכולים להתייחס לכמה נושאים עבור הקוראים? זכרו, אני פנויה לחלוטין בימים אלה... כיוון שאני מרגישה שנושא "מסגרת הזמן" אתנו היה... ותמיד יהיה... דרך במעלה נהר סוואני ((Swanee River בלי המשוטים האמורים! ובכן... אתם אמרתם, כי לפני שהשנה מסתיימת יהיו שינויים מסיביים כך שיהיה ברור לכול וגם, יותר ויותר עמודי אור יופיעו וכמה אפילו יוצגו בצבעי הקשת. סוף השנה קרוב מאוד ואנשים שואלים בשנית...היכן דברים אלה שדברתם עליהם?

פדרציה של אור: אנו מודים לך בכך שהבאת נושאים אלה...כיוון שאנו לא מרגישים בדרך כלשהיא שאנו אחראים למה ש"מופיע" או לא "מופיע" בשמיים שלכם או בכל מקום אחר.

חברים יקרים... האחריות היחידה שיש לכל נשמה אחת... בין אם גרים על כדור הארץ או במקום אחר... הוא להפוך למי שהם... באמת. בהיותם כך... כול מה שאחד מקווה לו... מצפה... רוצה... צריך... פשוט נמס. כיוון שכאשר בהיותם במלוא המציאות האמיתית שלהם... שום דבר מדברים אלה משנה... לא אחד.

בלוסום: ובכן עם כל הכבוד... ואני אומרת זאת בלב חם ובאור (כפי שחלק מהקוראים, בתלות במקום בו הם נמצאים בתוך עצמם, בוחרים לקרוא את מילותיי מ"מצב רוח" שונה)... אם שום דבר מזה משנה... לדוגמה, עמודי האור... ספינות האור.. האירוע וכו'...מדוע אתם מאזכרים אותם? האם אין אלה אתם שבקשו ממני לפרסם את המסר מ-14 באוקטובר 2008 אשר העלה אתכם על המפה מִלְּכַתְּחִלָּה?

פדרציה של אור: כן, אכן. ואנו נבהיר בשנית. המסר מ-14 באוקטובר הוא אמיתי בכוונתו היום כפי שהיה אז. הרבה התרחש במישורים רבים ולמרות שאנו/אתם עדיין "המומים" שזה לא התרחש... זה נעשה כך על ידי אלה שליבם לא נפתח. כישלון שלמותו של אותו אירוע היה צריך להתרחש כפי שהסברנו... עם זאת, כה רבים חוו כה הרבה בצורת קשר דרך אמצעים שונים.

אין כוונתנו כאן ל"הגן"... כיוון שאין לנו צורך לעשות זאת,בלוסום. עם זאת, אנו משתמשים במועד זה בעברך כדי לראות את ההתקדמות שנעשתה בליבם של רבים במשך השנים. באמצעות אירוע זה... אלפים התעוררו לאהבה בתוכם והוגדר עבורם הנתיב לחופש.

אנו בוחרים לדבר על אהבה שוב ושוב כיוון שזו מטרתנו... לסייע לנשמות בהתעוררות מהחלום... וכשזמנכם ממשיך... אנו מרחיבים את הידע שלנו באמצעות מסרינו על מנת להמשיך את המסע שבו אנו הולכים ביחד.

כאשר אנו מדברים על "ספינות בשמיים"... כאשר אנו מדברים על "עמודי אור" ו"פלאות כאלה שאתם אף פעם לא ראיתם או הרגשתם"... אין אנו עושים זאת כדי לשמור אתכם... או אכן, אותנו... משועשעים!

אנו מדברים על דברים אלה מכיוון שהם עומדים להיות.

בלוסום: עם זאת, נראה שיומנכם ושלנו נמצאים על סדר יום שונה לחלוטין! לכן, הבלבול של אנשים המוותרים על האמונה, כיוון ששום דבר נראה שקורה במלואו, אפילו שאנו "ממשיכים להמשיך" ו"מחזיקים מעמד שם על חוט" כדי להיות עדים לתופעה מעין זו... לא בהכרח מכיוון שאנו צריכים זאת... עם זאת, מכיוון שאתם אמרתם שהם עומדים להתרחש. עניין זה באמת צריך הבהרה אם תהיו כה נחמדים?

פדרציה של אור: אנו מוצאים שזה מעניין שהדרוג ממריא כאשר הגורמים נכנסים למשחק בהתייחס לעמודים, לספינות, לפלאות, לאירוע...ועם זאת, על בסיס רגיל יותר כאשר אנו מדברים שוב ושוב על אהבה...ההסכמה הכללית היא שהדירוג ייפול...אם אנו יכולים לנסח זאת בצורה זו?

בלוסום: אתם יכולים... אתם עשיתם!

פדרציה של אור: כזו תופעה תקרה... ועם זאת, כפי שגם התבטאנו פעמים רבות... מידת הפלאות יכולה רק לעלות כשרמת הרטט כאחד עולה... כדי שדבר מעין זה יתרחש. אין אנו יכולים לנבא בחירותיו של אחד... החלטותיו של אחד... אשר מאפשרות לרטט הכולל ליפול...להישאר אותו הדבר... או אכן... לעלות.

על מנת שיינתן ביטוי ליצירת מחשבות כלשהיא, צריכה להיות מספיק אנרגיה "דרכה"...על מנת שהיא תתרחש. אנו יודעים כי דברים מעין אלה יתרחשו... כאשר ישנה מספיק אנרגיה לגרום לכך להתרחש.

בלוסום: עם זאת... איך אם כן, יכולתם "להודיע" על בסיס עיקרון זה ב-14 באוקטובר על אירוע ...אשר אמרתם שיתרחש ולאחר מכן הוא בוטל?

פדרציה של אור: ללא ספק היינו אומרים... שברגע שהמסר היה "שם בחוץ", היתה יותר מאשר מספיק אנרגיה לגרום לכך להתרחש. עם זאת, כפי שהוסבר...לא הבנו באופן מלא באיזו מידה אלה שלא רצו שזה יתרחש ילכו. לכן, החלטנו לבטל... ועם זאת, עשינו כמיטב יכולתנו עבור ספינות רבות מאוד שייראו על ידי יחידים...מה שאתם מודעים לו.

בלוסום: כן, אני מודעת. לכן, ביסודו של דבר, אתם אומרים שאתם בוחרים להמשיך לתת לנו מסרים של אהבה וכל הכרוך בכך (כיוון שאני יודעת שאין זה ה"סגנון" שלכם לדבר על עניינים של קשירת קשר וכאלה) על מנת שאנו נבין את עצמנו... על מנת שאנו נדעשככל שאנו עושים יותר (מבינים את עצמנו) כך תופעה מעין זו תציג את עצמה מהר יותר.

פדרציה של אור: בערך!

בלוסום: כלומר?

פדרציה של אור: זה קצת יותר מסובך מזה.

בלוסום: אנו יכולים לקחת זאת... אם הייתם רוצים להיכנס לזה קצת יותר לעומק?

פדרציה של אור: עובדת האמת נשארת, בלוסום... עד שתושבי הפלנטה שלכם לא "משנסים מותניים" להסתכלות רצינית כלשהיא בתוך עצמם... פחות סביר שדברים אלה עומדים לקרות בתוך מסגרות הזמן שהצענו.

בלוסום: יותר טוב לא לתת מסגרות זמן... חשבתי שהבנתם זאת ועם זאת, עשיתם!

פדרציה של אור: אכן.

בלוסום: שמעתי את המחשבה שהועברה "אחזו בכובעיכם"... מה שאני חושבת שרובם הם קצת "מעבר", אם להיות כנה!

פדרציה של אור: עם זאת, נשמות יקרות... אם "רובם" היו פשוט... עוצמים את עיניהם ברגע זה ממש עכשיו... שואפים כמה נשימות של חיים – אהבה – אור על מנת לגעת באמתשלהם... כזה ביטוי יהפוך לאמת עבור כל אחד. עבור כל אחדהיודע שכאשר זה הזמן...אף כובע אחד יישאר על הראש... כיוון שהעין של המיינד תיפתח לתוך הפאר של אור השמיים שהינו בתוך כולם.

בלוסום: תודה. אני מניחה שזה קצת במידת מה מהסוף להתחלה. כיוון, שבוודאי... אם עמודי האור, בין אם צבעם לבן או בצבעי הקשת... היו נראים בגדול... או כמה ספינות נשארות בשמיים ( בלי ניסיונות כלשהם לפוצץ אותם לתוך השכחה)....או אירוע חשוב כלשהוא היה צריך להציג את עצמו... האם זה לא היה משנה את המיינד של רבים... כך שהם יכלו להכיר באמת שלהם ולהרגיש את האהבה שהינם?

פדרציה של אור: זה לא מתוכנן בדרך זו... כיוון שזה הרבה יותר מסובך מאשר זה.

בלוסום: באיזו דרך?

פדרציה של אור: בדרכים בהן התמונה הגדולה יותר תוכננה. את מציעה תוכנית מאוד "פשוטה", בלוסום, עם זאת ההשלכות צריכות להיחקר...

האם יכולים אנו לנסות ולשים את המיינד שלך ושל רבים בנוחות... באמצעות ביצוע הצעה זו לליבכם?

כאשר "סיבוכים של חוסר הבנה של המיינד" מעין אלה עולים ואחד מרגיש מבולבל ונבוך מהעולם בו אחד גר בו...

כאשר אחד מתקשה לשמור את הרטט של האחד באפשרות הגבוהה ביותר...

כאשר אחד מרגיש שהוא מתפקח מאשליות באמצעות התנהגותם הרעה של אחרים מסביבם ולוקח על עצמו רגשות של עצב גדול בתוכם... בשל הראייה/האמון שעולמם נמצא בכזה בלגן....

אנו מבקשים מכם לעצור!

עצרו מלהזין את המיינד שלכם עם מה שאינו משרת...

עצרו מלחשוב שאחד צריך להרגיש את זה ואת זה...

עצרו מליפול לתוך חור שאחרים חפרו ורוצים שאתם תמשיכו ליפול לתוכו...

ו....

התחילו... לשאוף ולנשוף באופן מודע... בידיעה שכשאתם עושים זאת... אתם שואפים ונושפים את הנשימה של החיים... שזה מה ויכול רק להיות...

הנשימה של קיומכם... שהינו אהבה.

התחילו להכיר את השמחה בחייכם ועשו מאמץ מרוכז להכיר רקשמחה... וכשאתם מכירים משהו אחר מאשר שמחה...

עצרו...

והתחילו לחשוב שוב על שמחה וברכות והכרת תודה עבורברכות אלה.

התחילו להחליט שאתם כמו יחיד אחד... הנכם חלק מאחדשלם... אתם כאן על פני הפלנטה כדור הארץ לעשות את המשימה המאוד זאת!

בלוסום: מממ! כזו מטלה ליהנות לעצמו!

פדרציה של אור: ועם זאת, בלוסום היקרה... עבור רבים... עבור כה מאוד רבים... למעשה עבור הרוב... זה נהפך לכך! דמיינו זאת! למרות שכה רבים שכחו איך לחיות בשמחה וזה הזמן ל....

להתחיל לזכור.

זה הזמן ל....

להתחיל לדעת שאתם שמחה...

עצרו מלהעמיד פנים שאתם משהו אחר מאשר מי שאתם!

כיוון שידיעה זו מגיעה החוצה לכל אחד...

כשכל אחד דוחף את האחר להתחיל לזכור...

אז.. נשמות יקרות אהובות מאוד...

אז....

האם תדפקו על דלת השמיים... והיא תיפתח לתוככם....

בלוסום: בהנחה שאתם מתכוונים.. עדיין בתוך המסגרת האנושית?

פדרציה של אור: מניחים נכון. כיוון שהשמיים שוכבים בתוך. הם בתוך כל אחד... וכל מה שאתם צריכים לעשות זה לשאוף באהבה – באור אשר מחבר אתכם לאלוהות שלכם... כדי למצוא את דרככם שם. למצוא את דרככם הביתה.

בלוסום: תודה. אתם כה צודקים, כמובן! כמה מבורכים שיש לנו אתכם שמזכירים לנו.

פדרציה של אור: כמה מבורכים להיות.

** בבקשה בקרו בשנית את התפילה "אנו המשנים של המשחק" באם מצב הרוח לוקח אתכם... לשמור על האנרגיה גבוהה כפי שאנו יכולים.http://youtu.be/MYeqbshjgmA . תודה רבה.


Website: Blossom Goodchild
Hebrew translation: GiliShare |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge