Home Channeling? Our channelers About us Contact


 Home > עברית > Blossom Goodchild - October 25, 2014

 

מסר  של Blossom Goodchild מיום 25 באוקטובר 2014

בלוסום: שוב אנו כאן פעם נוספת... הלו! אני משתוקקת להמשיך עם הנושא הנוכחי של "שום דבר משנה". מאמינה שזה אוקיי?

פדרציה של אור: ברכות נדיבות לכל אחד. אכן, אנו גם משתוקקים להבטיח לך את ההיגיון מאחורי "משנה" שאינו משנה!

בלוסום: ברצינות, אתם בבוקר זה בהלך רוח טוב! ובכן...קדימה. רבים כתבו ובקשו ממני להתייחס לנושא של קארמה, ואיך הכול קשור עם נושא זה...נצא לדרך!

פדרציה של אור: דברנו איתך לפני כן, בהתייחס לנושאים מסוג זה. בכך.. אחד לא "נמלט" עם משהו. בשביל מה שאחד נותן...שזה יהיה בשל נדיבות לב... או שזה יהיה בשל התעללות בנשמה בצורותיה הרבים... אחד  מקבל חזרה פי אלף.

בלוסום: ובכן אז... בוודאי שזה יהיה משנה? אם אחד היה מלא בשנאה ובילה את זמן חייו "בהענקת" שנאה... כשהם מתים... כמה  אומלל זה יהיה לקבל את כול מה שהם נתנו... פי אלף! זה יהיה משנה לנשמה זו, האם לא כן? זה יהיה משנה להם אז, שהם לא בחרו להעניק אהבה.

פדרציה של אור: עם זאת, הם בחרו בשנאה בתקופת זמן זו. ללמוד שיעורים.. לחוות "צד זה" של דברים... מנקודת מבט זו. בכך שהם למדו שיעור זה...הם עשויים להמשיך לתקופת זמן אחרת ולהעניק רק אהבה בעלת תדר גבוה ביותר. בידיעה  של מה שהם יודעים מנקודת מבט נשמתית עמוקה יותר.

תני לנו שנסתכל על "בחירה", יכולים אנו? אחד יכול לבחור להיות משהו/מישהו אשר מתאים להם באותו זמן. באופן כללי, אחד עוקב אחר ליבם... והנתיב שהוא מוביל אותם... קובע כמה הרבה, או כמה מעט הם נהנים.

בלוסום: ובכן, אחד אשר בוחר את הצד המתחמק של החיים... האם הם עוקבים אחר ליבם?

פדרציה של אור: אכן... כיוון שליבם עשוי להיות מלא בשנאה או בתאוות בצע.

בלוסום: האם זה גורם להם להרגיש טוב?

פדרציה של אור: ברמה שטחית. עם זאת, עמוק בפנים בתוך "ההוויה האמיתית" הם היו יודעים שזה לא מי שהם באמת.

בלוסום: האם זה משנה?

פדרציה של אור: לא. כיוון שאתם נמצאים במשחק. אחד יכול להיות מאוד תחרותי בשעה שמשחק במשחק ומרגיש  את הצורך תמיד לנצח ויוצא בשיא. או, אחד יכול פשוט לקבל שזה פשוט משחק... ואין זה משנה מי מנצח או מפסיד.

בלוסום" זה מאוד טוב כאשר משחקים "שבץ נא"... עם זאת, כאשר "משחקים עם נשמתנו".. זה נראה די קשוח.

פדרציה של אור: מי משחק עם נשמותיכם?

בלוסום: אתם תאמרו לי.

פדרציה של אור: אתם. אתם משחקים את המשחק.  הבינו בבקשה ש"אנו".. וגם לא מישהו אחר... לא לכדנו אתכם ואילצנו אתכם להיות בו. את מיושרת עם ה"עדר" השואל... חלק מתחננים.. להיבחר להיות חלק מכך. כיוון... מרמת ההבנה שהיתה לכם לפני "התחלתו של המשחק"... אתם ידעתם כמה הרבה הוא יועיל לשלם... ואני מתכוונים השלם.

עם הכבוד הגדול ביותר... אנו מבקשים מכם להיזכר ש...

אתם בחרתם להיות כאן.

להיות במשחק זה של החיים.

להיות לשירות בדרך זו.

בלוסום: אני מנסה "לקלוט זאת". אני באמת מנסה. וכאשר אני חושבת שאני "קולטת זאת"... אני מאבדת את זה... כיוון שעולה שאלה אחרת. אם אנו נמצאים כאן כדי להיות שרות לשלם... איך יכול שאיך שאנו מתנהגים "לא משנה"?

פדרציה של אור: זה משנה.

בלוסום: אהה. תפסתי אתכם! אתם אמרתם "שום דבר משנה".

פדרציה של אור: זה לא משנה. העובדה היא...חופש הבחירה. אתם יכולים לבחור לאפשר שזה ישנה...אם אתם רוצים בכך. זה לא משנה זה או זה, באם אתם בוחרים לאפשר שזה ישנה או לא.

בלוסום: ובכן, איך אנו לשירות... אם אין זה משנה דרך של אחד או אחרת?

פדרציה של אור: כיוון שאתם משחקים את המשחק.

בלוסום: האם יש כוונה... מטרה למשחק?

פדרציה של אור: לא.

בלוסום: האם עלי לטרוח להמשיך עם זה?

פדרציה של אור: אם את בוחרת.

בלוסום: חלק ממני רוצה לעזוב... לנטוש... כיוון, שלאן זה מביא אותנו? היכן זה מביא מישהו? איך זה עוזר לנו להפוך מוארים יותר? זה מבלבל רבים ולכן, מנמיך את הרטט. עם זאת... אני כה רוצה להתעמק בכך... ואני נהנית מהאתגר!

פדרציה של אור: ובכן, הבה נמשיך. המשחק הוא ניסוי... כפי שאמרנו.

בלוסום: בשיחות הקודמות שלי אתכם... אתם אמרתם שהניסוי השתבש מאוד.

פדרציה של אור: הוא השתבש. אנו לא יכולים לנבא את תוצאתו.. כיוון שזה אף פעם לא נעשה לפני כן.  אותו הדבר עם כול  הניסויים... חלק היו מוצלחים, חלק לא. ובכן אחד ממשיך לנסות... עד שהם מקבלים את התוצאה הנדרשת.

בלוסום: ובכן... התוצאה הנדרשת של משק זה היא?

פדרציה של אור: לראות מה נשמה בצורה אנושית יכולה להשלים כאשר הם צריכים להחליט בעצמם... עם זאת... זה לא משנה... כיוון... בסוף היום...

אתם אהבה... בצורה המלאה ביותר והגבוהה ביותר.

זה מי שאתם.

אתם הגעתם לכאן לשחק... או לשחק תפקיד... לראות מה ניתן להרגיש. כדי לראות איך אתם יכולים להפוך את עצמכם בכול טריליונים על טריליונים של צורות שונות.

בלוסום: ובכן, היכן הנושא של "אנחנו" ו"אמא כדור הארץ" העוברים לתוך המימד החמישי נכנס לכך? אתם אומרים שזה מה שהגענו לכאן לעשות?

פדרציה של אור: זה נכון. וזה יושלם. זה לוח המשחק. כשאחד ממשיך "במעלה הסולם"... אחד מגיע ל"סמנים" מסוימים על הלוח.

זו התוכנית האלוהית.

בלוסום: התוכנית האלוהית היא לוח משחק???

פדרציה של אור: במובן מסוים... כן.

בלוסום: והקובייה?

פדרציה של אור: בחירותיכם!

בלוסום: בינגו! יפה שחקתם! אני קולטת זאת. האם יכולים אנו לחזור לנושא הקרמתי...כיוון שאלה הם הרגשות שלנו אשר "מטלטלים כאן". זה יהיה משנה לי איך אני התנהגתי על כדור הארץ... זה יהיה משנה לי איך אני בחרתי להתייחס לאחר.

פדרציה של אור: למה?

בלוסום: אני יכולה לחוש שאתם שואלים "למה" בקלות ראש... עם זאת, כדי להביא אותי למקום אליו אני הולכת.

פדרציה של אור: נכון. למה זה משנה לך איך את מתייחסת לאחר?

בלוסום: כיוון שלבי  היה "נפגע" אם אני לא הענקתי אהבה לעצמי או למישהו אחר.

פדרציה של אור: לכן, את בחרת להיות נשמה הרוצה להגיע מאופי אוהב. את בחרת זאת... כיוון שזה מתאים לך ומרגיש נכון.

בלוסום: כן...

פדרציה של אור: הרשי לנו לנסות טקטיקה אחרת כדי לעזור לך להבין.

בלוסום: בהצלחה עם זה!

פדרציה של אור: דמייני... דמייני לרגע... שאתם לא ב/מ המשחק. את רוח חופשית ללא צורה... מסתכלת למטה על לוח משחק גדול מאוד. משחק זה מורכב משחקנים רבים מאוד. אנשים קטנים, כמה עם כובעים על ראשם... כמה גבוהים, כמה נמוכים... עם זאת, הסתכלי עליהם כ"פסלונים" על לוח.

המשחק מתחיל.... לכל אחד ישנה את אותה מטרה... לסיים את המשחק...להגיע לחלק העליון של הלוח.  אין הנחיות... אין חוקים.

בלוסום: כה מצטערת להמשיך להפריע... עם זאת, אמרתם בעבר,  שישנם חוקים אוניברסאליים. דנו על כך לפני כן... וכאשר הם נשברים, ישנן השלכות... אי... הדבר הקרמתי.

פדרציה של אור: יקרה, נשמה יקרה... אחד אשר מנסה כה קשה לעשות זאת הגיוני. איך אנו אוהבים ומעריצים את נחישותך "לקלוט זאת"... כל חתיכה קטנה מכך.

לא תקופת זמן אחת.. לא עשרים... לא מאה תקופות זמן... יאפשרו לך להבין את הכול. כיוון, שכל שאלה אשר עולה בתוך לימודים אלה... מאפשרת התפתחות של פי חמשים אלף. קשה כפי שזה עשוי "לפגוע בך" אנו מבקשים שתאפשרי  לכמה דברים להיספג באמצעות הווייתך... ותאפשרי זמן...

בלוסום: שאין כאן....

פדרציה של אור: ... לגלות "חלק" מהמסתורין של החיים.

בלוסום: זה נשמע רעיון גדול עבורי. זה נעשה כה מבלבל. אני יודעת שאני לא היחידה. אני רוצה שאוכל להקים לכם כתובת אימייל...אז אתם יכולים לטפל בחלק מהמיילים מאלה המרגישים אותו דבר כמוני!! אוקי. בחזרה להיות מחוץ לגופינו ולהסתכל למטה על המשחק...

פדרציה של אור: המשחק מתחיל...אחד נע למעלה.. אחד נע למטה... באמצעות הבחירות שנעשות. כשאחד מסתכל למטה על הלוח מנקודת מבט גבוהה יותר...הם יכולים לראות "ציוני דרך" מסוימים שיש להשלימם...כשאחד משיג אותם.

האם אין זה כך... שבאמצעות בחירה.. אחד חוזר על דפוסים ישנים? הם פשוט (כפי  שהתייחסנו לפני כן) מטפסים על הסולם, או מחליקים במורד הנחש ל"אותו ישן".

באמצעות בחירה לא לחזור... כאשר בוחרים "לנוע גבוה יותר"... אחד מוצא אתגרים חדשים... יותר מהנים.

המשיכו להסתכל למטה מלמעלה... על דמויות קטנות אלה...... משחקות משחק של קבלת החלטות... מהן... נקבע הכיוון שהם נעים על הלוח... דמויות קטנות על לוח... משחקות משחק.

בלוסום: דמויות קטנות עם רגשות...

פדרציה של אור: עם זאת, ככל שהם בוחרים לנוע למעלה גבוה יותר...  כך רגשות אלה הופכות להיות יותר אוהבות.

ככל שהרגשות נהפכות להיות יותר אוהבות... אחד בוחר פחות "לחזור על דפוסים". כשאחד נע קרוב יותר וקרוב יותר אל השיא... למרחב ה"בית"... הנחישות ל"הגיע לשם" גוברת.

עם זאת... "מלמעלה... מחוץ לנקודת מבט של המשחק.. אחד יכול לראות שה"זמן לא משנה" במשחק זה. אחד  לא צריך להגיע לציוני דרך בשבת 25 בנובמבר 5010... הם פשוט נעים לכיוון ציוני הדרך.

הם בוחרים מתי הם מגיעים לנקודה זו... באמצעות הבחירות שהם עושים.  הם בוחרים איך להרגיש כשהם משחקים את המשחק.

דמויות קטנות אלה בוחרות איך להרגיש.. טוב או רע.. גבוה או נמוך... שמח או עצוב...כשהן נעות במעלה הסולמות. אין זה משנה מה הן מרגישות... זוהי בחירתן להרגיש כל דבר שהן בוחרות.

כשאתם מסתכלים למטה על המשחק... אתם מתבוננים בדמויות אלה. אתם לא שופטים אותן על תנועותיהן. אתם מבקשים רק שכל אחד "ילמד" איך עובד המשחק. כל אחד יסיים. אין ספק בכך. כל אחד ינועו במעלה הסולם... בקצב האישי שלהם... באמצעות בחירותיהם.

אתם רואים... אין זה משנה... המשחק יראה את עצמו דרך... "לא משנה מה".

אנו מרגישים שזה היום מספיק כדי לתפוס.

בלוסום: אתם חושבים? שוב, ידידיי... תודה לכם. תודה לכם על סבלנותכם. אנו נתחיל מחדש "בקרוב". אוהבת אתכם.

פדרציה של אור: ואנו... כפי שאנו מתבוננים ב"הגעתכם ובלכתכם"... אוהבים כל אחד מכם.

בלוסום: באהבה ובתודות.

 

 

* הפדרציה של אור מדברת על אהבה 

https://www.youtube.com/watch?v=RmsCqVjqSss

Website: Blossom Goodchild 

ניתן למצוא את גרסת האודיו של התקשור של בלוסום ב-

http://www.youtube.com/watch?v=XoVTjybz0m0Share |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge