Home > > Blossom Goodchild - April 25, 2020

מסר באמצעות Blossom Goodchild - המתקשרת את ה-The Federation of Light - מיום 25 באפריל 2020

בלוסום: ברוכים הבאים לכם בבוקר נפלא זה. ג'נטלמן שעשה חזרה על חלק מהתקשורים נתקל בקטע זה בדצמבר 2013, כאשר דברנו שוב על האירוע... אני אמרתי:

"מה שעומד להגיע... נמצא בדרכו?

פדרציה של אור: ותמיד היה... עם זאת עכשיו, הוא נמצא בסוף מסעו.

בלוסום: לכן משמעות זו יכולה להיות מחר... עם זאת "בהיסטוריה של מתן הזמן" שלכם המשמעות יכולה להיות לכן ב-2020. אנחנו פשוט צריכים לחכות לראות אני "מניחה"."

אני זוכרת שכתבתי זאת וההרגשה כי 2020 היא כה רחוקה מאוד ועכשיו אנו כולנו ממש בעובי הקורה (במרכז העניין)! אני אאפשר לכם להוביל את הדרך בשיחת היום.

פדרציה של אור: בלוסום היקרה מאוד, נשמות יקרות מאוד המאפשרות לאור שלהן לחזק ולהקרין החוצה את האהבה שהיא/של כלולה באור זה, אנו מקדמים בברכה אתכם בדרך שהיא של הכבוד הגדול ביותר והכבוד לכול מה שאתם נתקלים ומתגברים.

ידענו, כמוך, כי זמנים אלה יהיו מאתגרים ביותר ואפשרי לנו לומר, גם אם את מרגישה בדרך זו או לא לגבי הנסיבות האינדיבידואליות שלך, את שולטת בזמנים אלה בדרך שידענו שתעשי זאת.

בלוסום: ידענו כי עלינו להיות סבלניים על מנת שטפטופי התוכנית ייוודעו לכולנו, עם זאת עבורי, אני עדיין מסתכלת למעלה בלילה אל הכוכבים חושבת.... מה **** באמת מתרחש? כן, אנו שומעים על זה ועל זה והרבה של השאר. עם זאת, זה עדיין משאיר אותנו קצת מבולבלים באשר למתי/מה התוצאה תהיה.

פדרציה של אור: עם זאת, אנו מבקשים מכם לשמור ולהמשיך.

האור שאתם נותנים קדימה לשלם מבהיר נתיבים כה רבים. אולי הסתכלו על כך בבחינה של אתם יודעים כי בשלבים ההתחלתיים, (שאלו הינם) "משימתכם" .... היא/היתה.. לשלוח אור ושלווה  ואהבה ואת ההבנה שלכם. כול הדברים שאתם יודעים. לשרת... ועשו זאת לאורך כול הדרך... אפילו כאשר השלב הבא "מכה".

בלוסום: השלב הבא הינו?

פדרציה של אור: פתיחה של... מצב/אמת... אשר יגרום כי "כול אחד" יתבלבל באשר לתוכנית. כיוון שהיא עשויה לא להיראות הגיונית או זורמת בכיוון שחשבתם שהיא עשויה להיות. זה גם כאשר אתם גם, צריכים "לשבת בשקט (להימנע מפעולה)" ולדעת כי למרות שהתוכנית עצמה גם נראית כה תוהו ובוהו מאוד... הכול לפי הסדר.

בלוסום: כמה הייתי רוצה שאתם תוכלו לתת לנו קצת יותר מידע עם זאת, אני מכבדת את העובדה שאין זה נאות ואם היינו יודעים מה זה היה, זה לא היה כה מדהים!

פדרציה של אור: נכון. זכרו כי זו פעולה פלנטרית.

היא ענקית בהתארגנות/בארגון. ישנם אזרחים שלא נחשפו בפומבי שיודעים מה מתרחש מכיוון שהם חלק מהתפעול של תוכנית זו. הם יודעים אלו דברים באמת "ממריאים" כשהתוכנית נחשפת ועם זאת, עבור רבים, זה עומד להיראות שאחד פשוט כלוא בתוך ההמתנה... ממתין... ממתין...

סדר היום צריך להיות סבלנות, יקרים.

המשיכו להאמין במה שאתם יודעים שעומד להיות השינוי שהמתנתם לו... כפי שאמרת בהתחלה, בלוסום... במשך כזה זמן ארוך...

ועכשיו...

הוא כאן.

אתם בתוכו.

זה קורה... וכול מה שהולך אתו.

זה לכשעצמו הוא הדבר המרגש ביותר מהכול.

בלוסום: כן, כשאני חושבת על כך ברגעים שקטים, זה באמת מדהים. עם זאת עדיין, בכול האמת, יש לי בעיות להתמודד עם מה שקורה לאלה שיודעים רק פחד ואין להם מושג על "שום דבר מהאמת" מאחורי כול זה. בתוכי, אני שואלת ברצינות עמוקה, שזה למעשה הזמן ואנו יכולים להתחיל להתקדם. זה קשה לפעמים, להרגיש כה בחוסר הבנה, עם זאת, שהכול הוא חלק מזה. לאפשר לחוסר ההבנה להפוך להבנה על ידי כה הרבה יותר. חלק עדיין לא מוכנים להתעורר.

פדרציה של אור: עם זאת, עם מה שעומד להגיע... תהיה להם האפשרות לעשות זאת... וזה כאשר, עבור כולכם שהרגישו כה מתוסכלים ומצוברחים, לא מרגישים כי אתם עושים מספיק... יגיע הזמן בו "כול המערכות קדימה!"

לכן, אולי עשויים אנו להציע להשתמש "בזמן שקט" זה... זה "השקט לפני הסערה"... להכין את הווייתכם עבור ההסתערות שעומדת להגיע. בכך אנו מתכוונים... ובבקשה דעו שזה קשה כתמיד לנסח זאת במילים... כי "ההתפרצות/התגעשות" של החדשות... כאשר הן מגיעות... יכו את מרביתכם כמו טון של לבנים.

אתם עשויים לקחת מעט זמן להתקרב... עם זאת, בשל הכנה זו, אתם עכשיו בעכשיו... אתם תהיו יותר מאשר מוכנים להתמודד עם זה ולעשות את מה שאתם צריכים לעשות.

יהיה זמן... ואין אנו מדברים על שנים על גבי שנים מכאן, אנו מדברים....

בלוסום: בבקשה אל תגידו "בקרוב"...

פדרציה של אור: אנו מבינים.... אנו מבטאים "בעוד זמן קצר"... כאשר "ההתרחשות" שמתרחשת תזעזע את העולם. ואין אנו מדברים על האירוע בנקודה זו.

הודעה שתיעשה תשלח כול אחד לסחרור.  לא תהיה אפשרות לשמור עליה מאמצעי התקשורת המרכזיים שלכם כי היא תהיה בהתאם לתוכנית האלוהית ולא ניתן יהיה לטאטא אותה מתחת לשטיח.

היא גם תשים את אמצעי התקשורת שלכם לתוך עמדה חדשה... עבור רבים "שמציגים חדשות" מחשבותיהם תתהפכנה וירגישו כי הם צריכים ללכת אחרי האמת.

הימים ספורים, בלוסום. כול יום חדש מביא את הפלנטה שלכם קרוב יותר לביתה החדש.

בלוסום: כה הרבה מחילות של ארנבות לקפוץ למטה, עם זאת, איני מרגישה כי זה עושה הרבה טוב, כיוון שאחד עדיין לא יכול באמת לדעת מה מתרחש עד שייאמר לנו... באופן מוחלט... בגלוי... כהוכחה.

פדרציה של אור: זה כך.  גם זכרו, כי רבות ממחילות הארנבת הונחו במקום כדי לבלבל ולשבש. עשויות להיות הצעות לתרחישים אשר ייראו כה הגיוניים באשר למה ש"באמת" מתרחש.. עם זאת, אל תלכו שולל.

בלוסום: אתם רואים... עם כבוד... הכול מאוד טוב כשאתם אומרים זאת וכי אנו חייבים לעקוב אחר לבנו ולהיות בעלי הבחנה, עם זאת, אני לא מסוגלת לדעת את מה שבאמת מתרחש. אני יודעת מה הייתי רוצה לחשוב שמתרחש, עם זאת, ישנן תיאוריות/אפשרויות רבות.

פדרציה של אור: זה מה שאנו מציעים. לזמן מה... התמקדו על אהבה... חשבו על שום דבר אחר מלבד על התוכנית האלוהית... מה שכמובן נוצרת דרך/של/כמו/ב אהבה להביא אתכם.... כול אחד מכם... וכל מה שהינו חיים על פני הפלנטה שלכם... לתוך מקום גבוה יותר ואוהב יותר של שלום.

התמקדו על כך. אתם יכולים לחפור עד כמה שאתם רוצים במורד מחילות ארנבת אלה ואתם לא תאהבו את מה שאתם נתקלים בו. הרבה יותר טוב בזמן זה לסייע באמצעות הישארות בהירים ושמחים ומאפשרים לבהירות זו להשתנות.

עם כבוד... רבים עושים מדיטציות יומיות ובאמת גורמים לשינוי.... ואחר כך מנטרלים פעולה זאת באמצעות חפירה במורד מחילת הארנבת והחזרת הרטט של אחד חזרה למטה.

כולכם תדעו... מספיק בקרוב.

בלוסום: מעניין שאתם צריכים לומר זאת, כשבשיחה האחרונה, אמרתם כי עשוי להיות שאנו לא נדע את כול האמת כיוון שזו עשויה להזיק לרבים מדי. חלק הרגישו מודאגים לגבי זה כיוון שאתם תמיד אמרתם את האמת המלאה שתופיע.

פדרציה של אור: אפשרו לנו לנסות ולשים קצת פרספקטיבה על כך, אם יכולים אנו? קחו בחשבון כשרבים מכם מודעים... כי... מה שנעשה למישהו אחר נעשה לעצמכם. לכן, הרבים שגרמו זוועות עמוקות מעין אלה לישויות אחרות בנקודה מסוימת, צריכים "להרגיש" עבור עצמם את מה שהם "הטילו" על האחר.

חשבו על כך לרגע, יקרים. לא יכול להיות שום דבר שיהיה יותר מכאיב לנשמות אלה שביצעו פשעים כנגד האנושות....שום דבר... מאשר "לחוות" כול דבר שהם הניחו על האחר.

חלק עשויים לומר "ובכן הגיע להם"....אין מדובר על מה שלאחד מגיע... זה החוק.

לכן, זכרו זאת במוח. כאשר בקשנו מכם לסלוח להם... עשינו זאת כיוון שזה מה שהכרחי לעשות, על מנת... לנוע למעלה/דרך... לתוך מישורים גבוהים יותר.

בלוסום: נראה כי חלק מרגישים כי אם נסלח "להם" הם יתחמקו מזה... כך שזה מבהיר זאת. תודה.

פדרציה של אור: להמשיך בנושא של  "כמה הרבה מהאמת תצא החוצה".... אמרנו כי עכשיו זה בדיון... וממשיך להיות. אכן, תהיה כה הרבה אמת שנחשפת... הרבה יותר מאשר מספיק, לשלוח למוח ולנשמה של אחד, והישות מתנודדת מאוד מתוך חוסר אמון מוחלט.

אולי....וזה "אולי" שמוטל בספק ...עד כמה שזה נלקח בחשיפת חוסר האמת, יהיה עד כמה שזה הכרחי לכך ללכת. אולי.... ושוב, "אולי" שמוטל בספק... ללכת הלאה ייחשב רק כפינוק.

בלוסום: זה דבר מעניין עבורכם לומר. אני קולטת לחלוטין את מה שאתם אומרים. עם זאת, אני מרגישה כי אחרים עשויים "לראות את נקודת מבטכם" על כך, באופן די שונה.

פדרציה של אור: המטרה של התנועה היא לאפשר לספינה זו הידועה כפלנטה כדור הארץ שיהיה לה את המעבר החלק ביותר האפשרי לתוך התפארה של רטט גבוה יותר... מה שהינו כה ראוי לו. זה לקח יותר מאשר חלקו ההוגן במהלומות ובחבלות.

איך זה... עומד להיות/הוא... נעשה, זה של תוכנית שהיא כה מסובכת ש.... עם הכבוד הגדול ביותר... רבים לא יוכלו לעקוב אפילו אם היא היתה מפורטת בהרחבה.

זו הסיבה מדוע אנו מבקשים מכם להמשיך להאמין.

אל תפקפקו עכשיו. הימים הם קצת גליים מאוד עם זאת, כפי שאנו חוזרים... הסערה טרם הגיעה.

אנו מבקשים מכם... לדעת את עצמכם באמת שלכם יותר מאשר אי פעם.

דעו כי כאשר אתם מסתכלים עמוק פנימה... כאשר אתם מרגישים עמוק בתוך זה, הרגשה זו של "כאן אנו הולכים, זהו זה"... המשמעות היא בדיוק זאת.

כול מה שהמתנתם לו... כול מה שהגעתם לכאן עבורו... כול מה שחייתם עבורו....

מתרחש ממש עכשיו.

דעו זאת. דעו זאת. דעו זאת.

התוכנית האלוהית לא יכולה ולא תיכשל.

בלוסום: התוכנית... בהיותה אלוהית... אה... מי בדיוק מנהל את ההצגה? אני הבנתי כי ישנו צוות קרקע, עם זאת בשל מורכבותו והשליטה המוחלטת שלו... האם אין אלה על הקרקע "מודרכים צעד אחר צעד" על ידי אינטליגנציה אחרת "מחוץ לפלנטה"?

פדרציה של אור: מה את חושבת, בלוסום?

בלוסום: אני שאלתי ראשונה!

פדרציה של אור: אם כן אנו נכבד זאת ונומר "כמובן".

בלוסום: המשמעות, כדי להבהיר...כי אלה אשר "מבצעים את ההזמנות" מהקרקע, ניתנים להם סדרים אלה ישירות מישויות "מחוץ לפלנטה"?

פדרציה של אור: נכון.

בלוסום: באופן טלפתי, כמו שאנו עושים כאן... או "פנים מול פנים", כביכול?

פדרציה של אור: פנים מול פנים.

בלוסום: וואו.... זה מגניב... והגיוני בעיניי. אולי אנו יכולים לדבר יותר על כך בפעם הבאה?

פדרציה של אור: אולי! שוב, אנו אומרים.... אנו חייבים להיות בעלי הבחנה באשר למה שמתגלה ומתי.

בלוסום: תודה רבה.... באמת.

 

פדרציה של אור: הישארו באומץ באמת שלכם.

בלוסום: אני עושה כמיטב יכולתי. אני האור. אני האהבה. אני האמת. אני.

בהכרת תודה, בשירות אוהב. אני.


בבקשה בקרו בשנית את התפילה "אנו משני המשחק" באם מצב הרוח לוקח אתכם... לשמור על האנרגיה גבוהה כפי שאנו יכולים. http://youtu.be/MYeqbshjgmA  .

הפכו כל יום ליום אנושות מאושר (Happy Human Day).

 http://www.youtube.com/watch?v=5_DDBfwTX1g

הקישור לכל ה YouTubes של בלוסום:

 http://www.youtube.com/user/isjaabmo


Website: Blossom Goodchild

Hebrew translation: Gili
Share |