Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > עברית > Blossom Goodchild - August 24, 2017


מסר של Blossom Goodchild מיום 24 באוגוסט 2017

בלוסום: ברוכים הבאים, שוב, חבריי. מישהו שאל מדוע לא הזכרתם את ליקוי החמה? אני תוהה אם זו הייתי אני, כיוון שאני באמת לא שמתי לב לכך בכלל.  עם זאת, בוודאי שאין אתם צריכים אותי כדי להיות בתוך משהו, על מנת להעלות זאת? מה הייתם אומרים על כך? כיוון  שמאז בדקתי זאת קצת והאינטרנט תוסס עם זה.

פדרציה של אור: ראשית, ברוכה הבאה, גם את. מה שהתרחש הוא מה שהייתם מכנים "פנומנלי" (מופלא) ועם זאת... נראה כי הרבה "נוסף" על ידי רבים, בהתייחס לאירועים ולהתרחשויות, שהיינו מציעים כי זו רק תעמולה, חרחור פחד ושטות מוחלטת.

דברנו על אנרגיות חזקות שחדרו לתוך הסטרטוספרה (שכבה עליונה של האטמוספירה) שלכם ומשפיעות על האנרגיות של הפרט ושל הכול. אנרגיות אלה מסייעות לכם לרומם את רוחכם ומחזקות את מה שאתם יודעים שהינו אמת בתוך הווייתכם. לכן, מאפשרות לכם להמשיך קדימה את לימודיכם בבית הספר של החיים.

היינו מציעים כי עיקר הקושי של פנייה אסטרולוגית  זו של אירועים היא כדי "להפוך את הדף" (להתחיל בצורה חיובית) לתוך התחלה חדשה של הבנה.

כל האנרגיות האלה מתגבשות והופכות ליותר טבעיות בתוךהווייתכם... שהיא הרבה יותר מכווננת עם מה שהינו הגיוני לנשמתכם. בכך, במשך זמן כה רב שאלתם מדוע ובשביל מה  אתם קיימים. הסיבות עבור עולמכם נראות לגמרי תוהו ובוהו ועם זאת, אתם עוברים לתוך זמן המאפשר לכם לקבל תשובות אלה. כיוון ששלמות העצמי שלכם מתחילה לזרום קדימה באופן שגורם להבנות להרגיש  כה קרוב מאוד לבית. כיוון שבאמת הן קרובות.

בלוסום: קצת יותר פרטים בבקשה?

פדרציה של אור: החודשים שלפניכם, בייחוד השלושה  או הארבעה או כך הבאים... זכרו כי כול הדברים יזרמו בהתאם  לאופן בו הזרימה זורמת... ויגרמו לעקביות שתוכיח לעצמי כי יש כה הרבה יותר לעצמי מאשר אחד  מאפשר להיכנס פנימה.

הצעתם תפילות עד לכול הידיעה בתקווה שאתם יכולים למצוא את דרככם מחוץ לחשיכה שאחד מצאו את עצמם מתגברים על כך, לפעמים... ובקשו כי הדרך תוצג ... לא רק עבור העצמי... עם זאת, לכולם. אתם פתחתם את לבכם באופן לא אנוכי לעולם בו אתם חיים ורוצים כי גדולתו תוצג.

נשמות יקרות, כול שנה, נראתה לכם שהיא פחות או יותר אותו הדבר בעניינים אלה של אנרגיות החודרות. אחד יכול להרגישאת העצמי....עמוק בתוך... משתנה... ועם זאת, על הקרקע... נראה כי כמעט ואין הבדל.

הואיל ועכשיו... עכשיו... אתם תבחינו בהבדל.

הזמנים של "לשחק את המשחק" ברמת מיומנות מסוימת מפסיקים... והווייתכם הגבוהה יותר משתלטת.

אנו נבהיר זאת בצומת זו שאין זו עדיין המלאות של העצמי שנכנסת פנימה. זה יהיה הרבה לפני זמנו... ועם זאת... כה הרבה יותר ממה שאתם יודעים על עצמכם... יהפוך לברור.

בלוסום: באיזו דרך?

פדרציה של אור: בהבחנת הסינכרוניזציה (דברים שמתרחשים בו זמנית)... גילויים מיידים... ריפויים...

בלוסום: שכבר מתרחשים עבור חלק.

פדרציה של אור: עבור אלה המודעים להרגשה של הכרת תודה על/עבור ההוויה.

כיוון שזאת/זה נשמות יקרות, הוא המפתח שפותח את הדלתלתהילתו של האור.

אם אנשים היו צריכים להתרכז ולתת כבוד עבור מי שהם... מגיעים מאסירות תודה עמוקה עבור המאוד קיומם... הם היו מוצאים את עצמם כובשים את השליליות ונוטים "להסתובב" בשביל הבידור של זה!

להרגיש הכרת תודה עמוק בתוך מרחב הבית של הנשמה מאפשר לכול דבר להיכנס לתוך יישור. אין אתם צריכים לבקש את זה או את זה... או נסיבות פתורות או שפע בדרכים של שדרוג פיננסי... אתם פשוט צריכים לזכור מי אתם.... להרגישמי אתם... ולהרעיף חסד והכרת תודה אלה לכול מה שיש.

ובכן הבחינו, חברים יקרים... איך חייכם מסתדרים בדרך בה אתם מרגישים שכך צריך להיות.

ועם אירועים אלה... אתם הופכים למודעים כי שום דבר אחר נדרש מכם. אף פעם לא התבקשתם לתת יותר מאשר זה...

זה... מי שאתם... שולחים הכרת תודה עבור... כול  מי שאתם.

אין צורך לגדף... פשוט ההענקה של הרגש זורמת מחוץ לכם לתוך כול דבר אחר. ובכן אותה הכרת תודה, לאחר מכן הופכת חלק מכול דבר אחר ומתערבבת  כדי לגרום לכול דבר אחר להיות מודע כה הרבה יותר למה שהכרת תודה היא/גורמת.

רק להתרכז על כך ישנה אתכם ואת עולמכם.

ובגלל שכה הרבה הופכים  של זה... עולמכם אכן משתנה.

הבחינו כשימים אלה מציגים את עצמכם לכם, איך אתם מודעים באושר על החיים עצמם שאתם הופכים להיות.

כול דבר ייראה אותו הדבר.... ועם זאת... ירגיש וגם ייראה שונה לחלוטין.

בלוסום: האם אתם צריכים לתקן משפט זה?

פדרציה של אור: לא.

בלוסום: אוקיי... המשיכו!

פדרציה של אור: אנו מראים לך חזיון, בלוסום, של כמה שלבים, שלושה או ארבעה... ושורה ארוכה של נשמות  ההולכות במעלה שלבים אלה. חזיון זה מלא עם אור. נכון?

בלוסום: נכון. זיהוי ברור של רבים מאתנו הנעים לתוך הרטט הגבוה יותר.

פדרציה של אור: מה שהינו בדיוק מה שאתם עושים. זמני "שינוי" אלה עומדים להיות מורגשים בדרך עמוקה הרבה יותר מאשר אי פעם בעבר.

בלוסום: עם כול הכבוד, אמרתם זאת בעבר וזה לא היה באמת כה בולט.

פדרציה של אור: אולי הסתכלת במקום אחר, בלוסום?

בלוסום: אכן. עם זאת, מה אם כן כה שונה לגבי זה?

פדרציה של אור:  העלייה. במשך שנים רבות "ישבתם בתוך" תדר מסוים של רטט מסוים. התבססתם בתוכו והתיידדתם אתו.. כביצוע חוזר של מה שהתרחש לפני זה.

זה איך שזה. זה איך שזה עובד. בכול פעם אחד מגיע לרמת "השיא" של רטט זה... ישנה נקודת רתיחה שאחד "מבעבע מסביב בתוכה" לזמן מסוים... מרגיש אכן, כאילו המכסה עומד להתפוצץ... זה טבעי!

כיוון... שזה פחות או יותר מה שמתרחש. השיא של רטט זה בתוך עצמכם ואלה בתוך רמה זו אתכם (וישנם רבים) הגיע לשלמותו וצריכים להמשיך להתחלה... לרמה הנמוכה יותר... של הרטט הבא המוביל לאחר האחרון.

רטט זה, שכה רבים מכם נעים למעלה אליו, באופן טבעי... כיוון שאין צורך במדען טילים כדי לפתור זאת... הוא גבוה יותר מאשר הרטט בו הייתם קודם לכן.

אתם פילסתם את דרככם במעלה הסולם, אם רוצים אתם, והשלב שאתם נמצאים בו עכשיו מאפשר לכם לרדת בצעד גדול על הרציף/המישור הגבוה  שהינו רמת החלוצית של העולם החדש.

כאילו...רוצים דרך לנסח זאת... לקחתם את ידיעתכם לתוך מרחב ריק... מרחב שהמתין לכם כדי שתגיעו ו... בראתם את העולם החדש.

אתם יודעים איך הוא צריך להיות. אתם כבר בראתם אותו. עכשיו, אתם צריכים לברוא אותו ברטט שנוצר עבורו!

בד קנבס ריק, בוראים יקרים... ממתין לכם לאחוז במברשת... לבחור את הצבע ולהתחיל!

בלוסום: וואו! יש לי עקצוץ של אמת שרצה לכול אורך גופי.

פדרציה של אור:  זה עכשיו כאן... עכשיו! זמן זו שאתם נכנסים בו... הוא הזמן ל....

לעשות את מה שהגעתם לעשות.

אתם יודעים בתוככם איך הציור נראה... איך זה מרגיש?... ומה שהאנשים צריכים לעשות זה לברוא מחדש את זה... במציאות האישית שלהם.

הביאו את זה החוצה בגלוי... הביאו את זה להגשמה... הביאו את זה קדימה לתוך הבריאה.

בלוסום: אני במידת מה מרגישה/רואה בעיני רוחי.... את המרחב הריק הענק ורבים מאתנו... פשוט עומדים שם... בשלווה... וצועדים יותר ויותר על הסולם ואנו מאחדים את לבנו. לא נאמרות מילים... רק הידיעה כי "אנחנו הגענו" לעולמנו החדש וזהו הזמן להתחיל!דמעות זורמות כשאני מרגישה ומסתכלת על חזיון זה. אני כה מתרגשת ממש עכשיו!

פדרציה של אור: מכיוון  שזו דרכה של נשמתך לספר לך כי זו אמת.

בלוסום וכול אלה שמוצאים את עצמם "שם"...ברוכים הבאים לעולמכם החדש!

בלוסום: תודה לכם. אני רק שואפת כמה נשימות עמוקות... ואני כאן... יושבת באותו המקום כפי שהייתי לפני שהתחלתי את התקשורת הזו אתכם... ועם זאת... בתוכי... אני מרגישה שונה. אנימרגישה נרגשת, מעודדת ובחיים.

פדרציה של אור: כשימים אלה זורחים בשמחה, לשמש כשותפים לכם לאורך מסעכם... כמה מבורכים אתם תרגישו... עד כדי כך, לפעמים... של תשישות מוחצת.

בלוסום: תשישות? באמת?

פדרציה של אור: באמת. כיוון שזה לוקח זמן להתאים לשינוי באטמוספירה. אפילו נשמתכם תהיה קלה יותר... כיוון שהמאוד אוויר שאתם נושמים גם הופך לקל יותר.

קשרו זאת עם העובדה שגופכם מצטרפים בריקוד... וזה יסביר את הצורך "מפעם לפעם" שתהיינה מנוחות גדולות ושינה עמוקה על מנת ש"תוכניות" אלה יתמזגו עם המציאות של מה שמתרחש.

השמחה. השמחה. השמחה שאתם תחוו תגרום לכם לצחוק בקול רם... עם האחרים ובעצמכם... כי מה שאתם ציפיתם... היה לא צפוי לחלוטין!

הוסיפו לתמהיל של כול זאת... את העובדה כי עקב הרטט המתמשך הגבוה שאתם שוכנים בתוכו... הוא.. על ידי השפעה טבעית... יגרום לכיסופים קטנים סודיים של "מצגות" בקנה מידה הרבה יותר גדול וגבוה של "אנשים קטנים ירוקים בכלי פח"!

בלוסום: צחקו! וואו... ההומור שלכם מגיע בדילוגים גדולים במהלך השנים.

פדרציה של אור: עם עזרתך, בלוסום!

בלוסום, בלוסום, בלוסום....דברים שעכשיו נראים מאוד יוצאי דופן, יהפכו לרגילים מאוד... למקובלים ולמוסכמים מאוד.

הסתכלו על השינויים שהפלנטה שלכם קבלה במהלך המאה האחרונה. דברים שהיו פעם רק מדע בדיוני... עכשיו הם בממוצע נורמליים. זה היה פעם ידוע שזה מגוחך לאחד אפילו לדמיין... כי אחד יכול לשוחח עם האחר פנים מול פנים מהקצוות המנוגדים של הספירה ועם זאת, עכשיו זה נחשב מתסכל אם זה לא עובד לא פחות ממה שצריך להיות והתמונה אינה ברורה כמו פעמון!

אם כן דמיינו, מה עומד להגיע בדרכי הטכנולוגיה אשר ידהימו, עם זאת אכן, יפשטו את אמצעי הנסיעה, לדוגמה. לזהות רק אחד.

בלוסום: המשיכו... לזהות רק שניים... אם הייתם רוצים?

פדרציה של אור: ירושה (תכונות גנטיות העוברות מהורים לילדים).

בלוסום: סליחה.

פדרציה של אור: לשם מה?

בלוסום: העברת מחשבה לא נכונה?

פדרציה של אור: בכלל לא. "ירושה" של כול מה שעומד להיות מוענק לכם... להוריש לכם כזכות מלידה, חסדים, כישרונות ומיומנויות שהן עדיין, אינם מחשבה... עד שהן "עוברות בירושה" ... מהעצמי הספונטני הגבוה יותר שלכם.

כזה בידור נמצא לפנינו.

החיים לא תוכננו במקור להיות קשים כפי שרבים מכם עושים אותם. עם זאת, בתוך המשחק... הניסוי... כקולקטיב... אתם שיניתם את התבנית ועשיתם את זה כך.

זיכרונות של "איך זה צריך להיות"... איך זה פעם היה"...איך זה יהיה".. יגיעו בחזרה בהצפה, כאילו נפתחה החסימה בסכר והשראה ותמריץ פרצו קדימה לזרם הזורם יותר מאי פעם של מה שאתם בחרתם להשתתף בו.

נשמות יקרות... בלוסום יקרה.. יום זה, אנו עוזבים אותך.... מרגישים נרגשים כפי שנרגשים יכולים להיות.

בלוסום: תודה לכם מאוד. זו היתה שיחה מרוממת מאוד... ואני בהכרת תודה רבה שזה התרחש. מסיימת את השידור עכשיו... כשאני מדלגת לשאר יומי. באהבה, אור, צחוק ושפע של קרני זהב.


הפכו כל יום ליום אנושות מאושר

http://www.youtube.com/watch?v=5_DDBfwTX1g&feature=youtu.be

בבקשה בקרו בשנית את התפילה "אנו המשנים של המשחק" באם מצב הרוח לוקח אתכם... לשמור על האנרגיה גבוהה כפי שאנו יכולים. http://youtu.be/MYeqbshjgmA .

הקישור לכל ה YouTubes של בלוסום:

http://www.youtube.com/user/isjaabmo


Website: Blossom Goodchild
Hebrew translation: GiliShare |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge