Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > עברית > Blossom Goodchild - February 20, 2017


מסר של Blossom Goodchild מיום 20 בפברואר 2017

בלוסום: ובכן, אנו נמצאים שוב עכשיו, חבריי. הזמן טס. זה בולט לי מאוד שמשהו שהתרחש אולי רק אתמול, יכול להיראות כאילו התרחש לפני שבועיים! הזמן מרגיש מאוד מעוות.

פדרציה של אור: ברוכה הבאה ויכולים אנו להעניק מילים של נחמה?

בלוסום: בוודאי. הן תתקבלנה היטב. (רק שלמתי כסף רב עבור 100 עותקים של שחר חדש A NEW DAWN שהודפס ותכנון כריכתו הוא בלתי שגרתי. סיפור ארוך!). לכן, מצב רוחי היה קצת "לא רגיל" בלשון המעטה. עם זאת, היה לי רשום ביומן לתקשר היום, כיוון שאני עסוקה מאוד ממש עכשיו.

פדרציה של אור: אנו מודעים באופן מלא כי את עובדת לשינוי גישתך ואכן, מצב רוחך לגבי נושא זה ואנו מהללים אותך על כך. האם את רואה כמה רחוק הגעת בכך שאת לא מאפשרת "לשום דבר" לקלקל את הרטט שלך?

בלוסום: בסדר... זה השפיע לזמן מה!

פדרציה של אור: כמה זמן?

בלוסום: עשר דקות.

פדרציה של אור: ובימים העתידיים לא תהיה בכלל השהייה בזמן... כיוון שאת תשפרי את ... גישתך/דפוסי מחשבתך.. במידה כזו שאת יכולה מיד ללכת למרחב של "אין זה משנה".

בלוסום: כן. זה הדבר שעושה זאת עבורי. עם כל הדברים המטרידים, אני רק חושבת... "כאשר אני לא נמצאת על הפלנטה הזו יותר... האם זה משנה?" והתשובה היא תמיד "לא"! לפני שאנו ממשיכים להמשך הדיון מהתקשור האחרון, האם יכולים אנו לשוחח על האנרגיות ברגע זה? אני מתכוונת... FAR OUT BRUSSEL SPROUT! אני כה מחוסלת בשבוע זה וביום חג האהבה (Valentine ’s Day), החל משעות הצהריים, אני בקושי יכולתי להוריד את גלגלי העיניים שלי בארובותיהן... הייתי הרוגה!

פדרציה של אור: האנרגיות שנכנסות ונספגות נמצאות ב"רזולוציה"(?) החזקה ביותר, חלק מרגישים את זה יותר מאחרים. עם זאת דעו, שבאותו זמן כשאחד מרגיש "מחוץ לפלנטה" כפי שאתם הייתם אומרים... קצב הרטט שלו גובר באופן דרמטי.

לכן, הרגשה בלתי נוחה זו היא למעשה עבור הטוב הגדול ביותר.

בלוסום: מתי זה יירגע?

פדרציה של אור: ובכן, אנרגיה גבוהה זו עומדת להמשיך...לתמיד! תמיד תהיה זרימה גוברת של אנרגיה כשהרטט עולה. כיוון שבעלייתו... הוא אפילו גורם לאנרגיה גבוהה יותר... אם את עוקבת אחר כוונתנו?

בלוסום: אני עוקבת.

פדרציה של אור: אולם, אין זה אומר שאת תרגישי "מחוץ לפלנטה" לשארית ימייך.

בלוסום: פיו!

פדרציה של אור: גופכם ירגיל את עצמו ויסתגל מחדש.... בכל שלב ושלב מהדרך. יכולים אנו גם להוסיף, שכאשר אחד מרגיש "דפוק" בדרך זו... יש גם מידה רבה של "הורדה" ("downloading") ו"העלאה" ("uploading") שממשיכה.

בלוסום: הסבירו את ההבדל כאשר מדובר בנו בני האדם, בניגוד למחשבים?

פדרציה של אור: הורדה כשאתם מקבלים מידע..... העלאה הינה כשאנו מקבלים את המידע מכם.

בלוסום: אוקיי... אני מניחה שנעבור בצורה מסודרת לנושא אחר לתוך הפיסקה האחרונה שלי בתיקשור מהשבוע האחרון, באשר לחברתי שהתעוררה עם שני סימני דקירה סגולים על זרועה, ואתם אמרתם שאכן, זה היה חלק מוסכם של הניסוי ש"אנו".. עבור חלק מבני האדם מסייעים בדרך זו, כך שאחד יכול לעקוב אחר האופן לפיו אנו פועלים? ובכן, זו מעין הפרשנות שלי.

פדרציה של אור: וזה נכון ולעניין. את רואה, בלוסום... גופכם מתרחב יותר מאי פעם לתוך צורה מוארת יותר של עצמכם ויש "צוות" של עובדים שאחראי, מתוך בחירה, לוודא שהכול פועל באופן חלק... באופן כללי, בהתייחס לכך.

ישנם צוותים אינסופיים המפקחים על אינסוף דברים בהתייחס לבן האדם... ובתוך צוותים אינסופיים אלה, ישנם צוותי משנה אינסופיים וכו'. אתם... המין האנושי כה חשובים לכול.

בלוסום: מדוע?

פדרציה של אור: בשל ההזדמנות שלכם להיות אנושיים. ניסוי זה הוא "אחד מהגדולים" שבוצע... ואין לנו כול שיקול בנקודה זו, שהוא יסתיים... רק יתקדם תמיד ולמעלה לתוך הקטגוריה הגבוהה יותר של עצמו.

היו, אם נוכל להוסיף, ניסויים אחרים שלא היו כה מוצלחים ולכן הם הסתיימו. זכרו כמובן, כי כול "נשמה-אור" הסכימה להיות חלק מכול ניסוי. שום דבר לא נעשה כנגד רצונו של האחד.

בלוסום: ובכן, מה אם כן סימנים אלה? אחרים כתבו כדי לומר שיש להם סוגים שונים. לנשמה אחת היה צורות של פירמידה מתחת לחזה שלה.

פדרציה של אור: ישנם צורות של "הדפסים" שנשארו מכלים שהיו בשימוש. עם זאת, האם נספר לכם משהו נוסף? עם מתנדבים רבים, אנו יכולים... לסגור/לרפא... "חותמות" אלה באופן מיידי, כיוון שאין צורך שהם יהיו... נראים/שניתן להבחין בהם. עם זאת, עבור האחרים, זה מסייע להם במסעם בכדור הארץ כי סימנים אלה יישארו נראים לעין לזמן קצר... בשל סיבות שונות של ידיעה וצמיחה.

אנו מצהירים באופן חד משמעי... ש"הסוג שלנו"...לא...אף פעם...ואף פעם לא יתערב בפיזיות של האחד בדרך ש... תהיה/יכולה.. להזיק גם לצורה הפיזית וגם למצב הרגשי המנטאלי.

סוג זה של "שידול" של דרכו של האחד לתוך נפש הנשמות... "אינו חלק מהניסוי שלנו".

לא היינו שוקלים אכזריות מעין זו כמו ש"הסוג שלכם" זוכה לשמוע בהתייחס ל"חטיפות" וכו'.

שוב, אנו מבקשים מכם "להסתכל פנימה על כך". לא דרך האינטרנט שלכם... כיוון שאתם לא תמצאו שם אמת רבה על נושא זה. עם זאת, "להסתכל פנימה על כך" דרך ליבכם. אפשרו לידיעתכם לאפשר את האמת "שתהיה הגיונית" לכם.

אנו מבקשים מכם לעשות זאת, כך שבבחירתנו לא להתמכר בהתייחס לכמו... "שידול ב/דרך"... אנו יכולים לשמור עליך בטוחה, בלוסום, כדי לא להיכנס לתוך עניינים ש"חלק" עשויים למצוא שהם מפריעים מאוד, בהתייחס להתנהגויותיהם. אנו יודעים שאת מבינה ואנו נעזוב זאת כך.

בלוסום: אוקיי. עם זאת, האם יכולים אתם לספר לנו יותר לגבי מה שאתם עושים? אני מתכוונת, למתחילים... כאשר אתם "שומרים תיעוד" על איך אנו פועלים דרך "נשמות נבחרות"...האם נשמות אלה הולכות בכול מקום? למעלה לתוך כלי הרכב שלכם, לדוגמה?

פדרציה של אור: אין שום צורך. זה יהיה הרבה יותר מאמץ ממה שזה שווה. זה יכול להיות מטעה למדי להסביר בשל השימוש במילים. עם זאת, באופן טלפתי, זה יכול להיאמר בתמונה אחת... כיוון שבתוך אותה תמונה... כול מה שיהיה צורך לאומרו... הוא במקום זאת... פשוט ידוע.

בלוסום: אוקי. הבה ננסה עם המילים. אף על פי כן, שאני רק מסבירה שהראו לי תמונה של "ישויות אור" נאמר שלושה, אולי ארבעה מסביב למיטת מישהו. התמונה יפה ויש "ערפל" זוהר נהדר, כאילו התמונה נבלעת באור. עם זאת, מעבר לכך... הכול כרגיל.

פדרציה של אור: ואנו ניטל פיקוד מכאן, אם יכולים אנו? מראים לכם זאת כיוון שאנו עובדים עם נשמה זו ברמה שונה. בתוך מימד שונה... באמצעות מימד שונה. לכן, כאילו שאמרנו ש"זירת האירוע, התמונה" שאנו מציגים היא "מבודדת" באותו רגע במרחב מ"עולמכם האמיתי". לכן, אף על פי שאנו בודקים....

בלוסום: אני צריכה להפריע... מה אתם בודקים?

פדרציה של אור: אין זה תאי דם או עורקים או דברים שידועים שהם פיסיים, בלוסום. אנו בודקים אנרגית אור. אנו רושמים רמות של כמה אנרגית אור רבה מופצת בתוך הגוף הפיזי. כיוון....

בלוסום: מתחילים, אני יכולה להרגיש זאת!

פדרציה של אור: אתם כולכם ביסודכם גוף אור... חיים בתוך בשר אנושי...הכלי האנושי. עם זאת גוף האור שלכם נשאר. לצרכי הסבר, הסתכלו על כך כאילו גוף האור שלכם "קפץ לתוך" צורה פיזית למשך זמן.

כאשר אנשיכם עוזבים את אטמוספירת כדור הארץ, הם לובשים חליפות חלל. לכן, הבה נומר... כאשר גוף האור שלכם עוזב עולמות אחרים... כדי שיוכל לתפקד בניסוי בכדור הארץ...הם צריכים חליפות של כדור הארץ!

אנו גם רושמים, עכשיו כשהאנרגיות הנכנסות הן כה הרבה חזקות ומוארות יותר... איך זה משפיע על חליפות כדור הארץ שלכם. כיוון שאף פעם לפני כן צורת בן האדם נעה קדימה בצורה זו וזה חיוני, אכן חלק חשוב מניסוי זה, לפקח על כול מה שקורה.

בלוסום: ועכשיו איך אנו עושים?

פדרציה של אור: באופן כללי... חליפת כדור הארץ מותאמת מאוד יפה, כפי שקווינו שכך יהיה. כה הרבה כרוך במה שאנו מדברים עליו.

בלוסום: אני יכולה להרגיש אלפי מחשבות שאתם שולחים לתוך ראשי.

פדרציה של אור: נכון. כיוון ששם יש רצון חופשי. חלק יבחרו "לשחרר" את חליפותיהם ו"לעבור" לתוך עולמות אחרים במודעות "הנורמלית" של מה שידוע כמוות.

אולם, אחרים... נשמות נרגשות מאוד מאוד שמחות להיות כאן כדי לראות ניסוי זה ולמעשה רק לאפשר לחליפותיהם "להשתנות"... "להתאים"... יחד עם האנרגיות הנכנסות... כך שצורת האור האמיתית שלהם יכולה להקרין דרך החליפה... בהעדר דרך טובה יותר של ביטוי.

כשהאנרגיה הגבוהה יותר של העצמי יכולה להתמזג ולהפוךאחת עם האנרגיות הגבוהות יותר שעכשיו יכולות לזרום פנימה... זה מאפשר לחליפת כדור הארץ להפוך למוארת יותר.להשתנות לתוך מודל מואר, הבה נאמר?

בלוסום: המשיכו... אני עוקבת.

פדרציה של אור: לכן, אנו צריכים לשמור "כרטיסיה" של כול השינויים האלה. אנו גם נוסיף, שבאופן טבעי... כל אחד שונה ו... פועל/מגיב.... בדרך מתוקה אישית שלהם.

בלוסום: לכן פשוט הבהירו... אתם הגעתם לעיר... אף אחד הולך לשכונתכם?

פדרציה של אור: נכון. אין צורך.

אנו קוראים את מחשבותייך ואנו מחייכים. לא בלוסום, אין לנו כלים לבדיקה זו!

בלוסום: לא חשבתי על האופן שזה ייקרא! עם זאת, אני חושבת מה למעשה כליכם?

פדרציה של אור: הם מכונות הקלטה/כלי מדידה. עם זאת אנו מבינים את שאלתך. אין הם דוקרים את העור או נכנסים כפי שאחד עשוי לדמיין מחט שעושה זאת. "הכלי" מונח על העור... זה הכול, וכול המידע נספג פשוט בהנחת כלי זה שם.

כלים שונים ישאירו סימנים שונים. (באם הסימנים נדרשים) ואנו אומרים זאת, כמו זה, מכיוון שהנשמה, ברמה מסוימת של עצמה בקשה שהסימנים יישארו, בשביל זיהוי....שוב, אולי רק ברמה נוספת של העצמי...בשל סיבות שונות.

כאשר "בקרנו אתכם"...אחד יתעורר בבוקר מרגיש רענן ונאהב.

אלה ש"זוכרים" את ההיפך...אנו לא בקרנו אותם. היינו מרחיקים לכת כדי לומר... ביקרו את "מוחותיהם", בניגוד לכך שהם למעשה הלכו בכול מקום... או נחטפו "למקום אחר".

בלוסום: ואני מרגישה זאת בתוך הווייתי לא "לחקור" הלאה בעניין זה. ובכן, אני צריכה לומר... שזה הכול מעניין מאוד ומאוד מרגיע עבור רבים. אני בטוחה. אולי אנו יכולים להמשיך עם זה בפעם הבאה? רטט האהבה שלכם המגיע היום בוודאי שרומם אותי למעלה היכן שאני שייכת! תודה לכם, חבריי.

פדרציה של אור: תודה לך, בלוסום Blossom Goodchild

בלוסום: תמיד זה גורם לי לצחוק ו...לקחת נשימה עמוקה, כאשר אתם משתמשים בשמי המלא... אני לא יודעת מדוע.

פדרציה של אור: זה בשל האנרגיה שבה אנו מביאים הלאה את שמך.

בלוסום: שמעתי את השם Blossom Goodchild נאמר פעמים רבות... אבל זה מרגיש שונה כאשר "זה מגיע" דרככם.

פדרציה של אור: אנרגיה של רטט/תדר. ..שום דבר יותר, שום דבר פחות... בתוספת מלוא הכף של כוונה!

בלוסום: אוהבת אתכם, בחורים... תודות רבות מאוד.

האודיו לתקשור זה הוא כאן:

https://www.youtube.com/watch?v=aBQPuMOnZhc


הפכו כל יום ליום אנושות מאושר

http://www.youtube.com/watch?v=5_DDBfwTX1g&feature=youtu.be

בבקשה בקרו בשנית את התפילה "אנו המשנים של המשחק" באם מצב הרוח לוקח אתכם... לשמור על האנרגיה גבוהה כפי שאנו יכולים. http://youtu.be/MYeqbshjgmA .

הקישור לכל ה YouTubes של בלוסום:

http://www.youtube.com/user/isjaabmo


Website: Blossom Goodchild
Hebrew translation: GiliShare |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge