Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > עברית > Blossom Goodchild - January 22, 2013

January 22, 2013 Thrive
 

מסר  של Blossom Goodchild מיום 20 בינואר 2013

בלוסום: הנה אנו שוב! הלו חבריי. ישר אגש לנושא...מישהו שאל אותי משהו בהתייחס ל"קורס בניסים" בו יש אזכור על "המורים של המורים" ותהה אם אלה הייתם אתם כיוון שאתם אומרים שאתם הנכם המפקחים של המפקחים. האם אתם אלה שהוזכרתם קודם לכן?

פדרציה של אור: ברוכים הבאים לכולם. אנו מודיעים שאנו לא.

בלוסום: אוה בסדר...אז זה כך. תודה. להתראות! האם אתם מוכנים לספק פרטים נוספים... כיוון שזה לא כל כך ברור מי אתם. אתם רק אומרים המפקחים של המפקחים...האם אתם מוכנים בכלל לשתף מידע נוסף כלשהוא?

פדרציה של אור: אנו בכנות משתוקקים להעלות את הרטטים שלכם. אנו מאוד יודעים שזה ייעשה באמצעות הידע שכל אחד מכם מחזיק בתוך עצמו. אנו למעשה משקיפים/מפקחים על כול מה שמתקדם בהתייחס לעניינים ב... לא רק בעולמכם... אלא בעולמות רבים.

בלוסום: ובכן אתם אומרים שאתם כמו המועצה העליונה ומה שאתם אומרים מתאים?

פדרציה של אור: בממלכות שבהן אנו מתגוררים, אין שם אותו סדר-יום כפי שהוא מיושם במונחים ארציים שלכם של "שולטים בכיפה". בכך...ההחלטות שנעשות הינן בהסכמה כללית לתועלת הכללית של המין האנושי.. במקרה זה.

בלוסום: אנו תופסת מעט קושי בכך שאתם מנסים להביע את מה שאתם רוצים לומר.

פדרציה של אור: זה נכון, חברים יקרים. מהיכן שאנו "עומדים"...עם כול הכבוד להיכן שאתם "עומדים"...יש הבדל עצום בין רטטי האנרגיות של הבנה. לכן זה לפעמים קשה לתאר לכם איך הדברים מתנהלים אצלנו...בהתייחס לעניינים עבורכם. כה הרבה פעמים לפני כן ציינו שמילים הן לעיתים קרובות אינן מספיקות לתאר את מה שאנו מבקשים לחלוק איתכם...והרבה מכך נובע מההבדל ברטט...אשר גם מפריע להבדל בהבנה.

בלוסום: ברגע זה אני מקבלת דימוי חזותי שאני נמצאת "היכן-שהוא" בנוכחותן של "ישויות אור"... רוצה למצוא מילה טובה יותר ואני מניחה שאלה הם אתם. אני רואה את עצמי רק שם ושום דבר לא נאמר...רק הרגשה של ידיעה... אין צורך במילים.

פדרציה של אור: וזו היא הסיבה מדוע כה הרבה מפורש שלא כהלכה. הרבה ממה שאנו אומרים מובא בחשבון ולכך אנו אסירי תודה. עם זאת, הרבה "הולך לזרע" (המתרגמת - ביטוי שמשמעותו: נחלש, מדרדר, הופך להיות חסר חיים) בשל התהודה שבה כל נשמה שוכנת בתוך עצמה.

בלוסום: זה קצת משונה. כיוון שאני יכולה להרגיש היום את נוכחותכם כה חזק וזה במידת מה התערבות באמצעות מילים בשל ה"הרגשה" האמורה.

פדרציה של אור: עם זאת, זו תשוקתנו המדויקת, נשמה יקרה מאוד. אנו מבקשים שעכשיו... בתוך ישויותיכם, תרגישו את נוכחותנו. אנו בקשנו מכם לוותר על תקווה ולהחליפה עם הידיעה. באותו אופן אנו מבקשים עכשיו שאתם תרגישו אותנו...איתכם...כיוון שאנו נמצאים. ודרך הרגשה זו אתם "תקבלו" את "הידיעה".

בלוסום: אוקיי. עם זאת, רבים כותבים ומבקשים שיהיה להם את הקשר שיש לי אתכם. הם מדברים איתכם במחשבתם ומשתוקקים שתשמעו אותם ושתענו להם. לכן, אני אדמיין שאנשים אלה אשר קוראים זאת עכשיו יאמרו..."אנו ניסינו ואתם לא מקשיבים!"

פדרציה של אור: ואנו עונים בשלמותה של הווייתנו..."אנו כן שומעים ואנו כן מקשיבים". העובדה שאתם לא "מקבלים" את תשובתנו, אינה עניין שקל לתארו. חלק הינם יותר רגישים להיות בצד המקבל. האם נאמר ש"החיווט" שלהם יותר מכוון סוף סוף למטרה זו בשלב זה?

בלוסום: וחלק יאמרו ש"זה לא הוגן!"

פדרציה של אור: וחלק יקבלו את העמדות השונות של נשמות רבות ואת התפקידים שהם משחקים בזמן זה. אנו אומרים לכם בכל הכנות...שבימי העתיד שלכם, כל אחד אשר בוחר בכך, יהיה מסוגל לתקשר עם אלה בעלי הרטט הגבוה יותר. עם זאת, האחד צריך גם להעריך שזה תלוי בפרט שימשיך לשמור על מסלול משימתו כדי לרומם את עצמו ואת כולם... על מנת שיהיה מסוגל לעשות זאת.

בבקשה היו מודעים שאנו לא קובעים שאחד חייב. אין זה בשבילנו להכתיב לאחר מה שהם חייבים לעשות. אנו רק מציעים הדרכה אשר תראה לכם את הדרך הקלה ביותר הביתה. חלק בוחרים את הנתיב היותר קשה ובהחלט אין זו עמדתנו להתערב. אולם.... נשמות יקרות... אנו משתוקקים שאתם תדעו את הפרסים שיינתנו על ההליכה הביתה. אתם... כולכם אשר התנדבתם להיות כאן ולראות זאת דרך...הייתם צריכים להיות החזקים ביותר מבין החזקים... והרבה פעמים הרגשתם כה חלשים.

אתם לא.

שמתם את עצמכם במצב בו לפעמים ייבשתם את כוח החיים מכם. בחרתם באומץ כה רב להיות בעלי רטט אשר מנסה ללא הרף למשוך אתכם מתחת... אבל לפעמים אתם מרגישים שאבדתם את הרצון למשוך את עצמכם מחוץ לבוץ ולמעלה לתוך טריטוריה בטוחה יותר. זה מה שאתם בחרתם לעשות...למען המין האנושי שלא ימשיך ללא תגמול.  אין אנו מתכוונים שאחד עושה זאת בשביל לקבל פרסים...לא במובן זה. אנו מתכוונים שההרגשה של האהבה הגדולה ביותר בתוך העצמי תחזור אליכם פי אלף עבור כל המאמץ שאתם השקעתם בתוך מסובכת מאוד... עם זאת תוכנית אלוהית.

כשזה מסתיים ואתם תמצאו את עצמכם בעמדה זו של ידיעת האמת של הכול ומדוע אתם התנדבתם... העובדה שאתם הייתם חלק מכך ונתתם את כולכם לכך...יהיה פרס לכשעצמו.

שאפו כמה נשימות עמוקות בנקודה זו עכשיו, חברים יקרים... קחו הפסקה עכשיו מלקרוא את מילותינו ונשמו עמוק במשך מספר רגעים.... ובאותם רגעים תדעו...שזה המכונה "מאבק במעלה ההר"... אינו דבר מעין זה.  זה מה שהתחייבתם לו לפני זמן רב על מנת להרים את הפלנטה הזו שלכם בשנית לתוך מיקומה הלגיטימי.

בלוסום: עם זאת... למרות שאתם אומרים כי "השינוי" התרחש... זה עדיין... ברוב המקרים...בכל אופן עבורי... יכולה להרגיש כמו נמצאת במאבק מתמשך על מנת להישאר עליזה...כשזה לא אמור להיות מאבק...זה אמור להיות בקלות רבה, האם לא כן... עד עכשיו?

פדרציה של אור: את אומרת שזה איך שזה עבורך. עם זאת את אינך נאבקת בלוסום עם אנרגיות נמוכות יותר המוצגות לך בצורה של נשמות אחרות החושפות את האגו שלהן כפי שטווס זכר היה עושה זאת?

בלוסום: אוה באמת. ניסחתם היטב. אני לא יכולה לזכור זמן בו כה אנשים רבים לוחצים על הכפתורים שלי (המתרגמת - ביטוי שמשמעותו מטרידים/ מציקים לי)...ואני חושבת שאני צריכה להיות ישות מבינה יותר מאז ה"שינוי" האמור... עם זאת אני מוצאת את עצמי כה קצרת מזג עם די הרבה אנשים ולפעמים אני תוהה  היכן "בלוסום המבינה והסבלנית" נעלמה... ואכן מתי היא תחזור!

פדרציה של אור: עם זאת, אנו נפרש זאת די באופן שונה. האם אינך יכולה אפוא לקבוע די בברור את אלה אשר אין להם רטט דומה לשלך?

בלוסום: זה מה שאני אומרת... ועם זאת, במקום שאהיה מסוגלת פשוט לשלוח להם את קרני הזהב כדי לסייע להם לקבל תדר גבוה יותר...שהרגשתי שנהגתי לעשות... אני מוצאת את עצמי...פעם אחת בלבד...מתמללת באופן ברור את מה שאני באמת חושבת שייתכן שלא יכולתי לומר להם בפנים. זה כל כך לא מתאים לי... עם זאת קורה המון. אני לא מאושרת עם עצמי על התנהגותי הזו.. כפי שאמרתי.. היכן נעלמה "ההבנה" שלי?

פדרציה של אור: הסיבה היא לא רק את... עם זאת רבים... רבים מתעוררים כך...כיוון שרמת הרטט היא הרבה יותר ברורה לנשמה כך שזה יכול לפגוע בתדר של חוסר הרמוניה מעין זו...זה מוביל לתוך "הפרדה של נשמות".

בלוסום: עם זאת, במשך זמן רב אני והחבר הטוב ביותר שלי צוחקים על כיצד בחרנו מעט חברים שיהיו במעגל שלנו בשל הסיבה המאוד זו... אז זה לא בהכרח חדשות, האם לא כן?

פדרציה של אור: החידוש הוא ב"תהליך הבחנה" הזה.  כיוון שזה נעשה עכשיו הרבה יותר ברור.

בלוסום: עם זאת, אתם יודעים.... אחד יכול להרגיש קצת "מנופח מחשיבות" אם תסלחו לי על הביטוי...כיוון שלפעמים ניתן להרגיש קצת "סנוב"...אולי אין זו המילה הנכונה... עם זאת, אין זה תמיד מרגיש נכון שאחד לא רוצה לבלות את הזמן עם אנשים מסוימים מכיוון שאנו לא משדרים על אותו אורך גל. האם אני צריכה להיות יותר סובלנית? אתם רואים? זה לכשעצמו נשמע כאילו אני חושבת שאני "קדושה יותר מכם" (המתרגמת -ביטוי שמשמעותו מתנהגת כאילו אני יותר טובה מכולם )... וזה מרגיש לא נכון.

פדרציה של אור: מה שאחד יכול להצליח להבין כי עכשיו עובד הקסם של "השינוי"...אוה, כה בעדינות מאחורי הקלעים. ההפרעה שהוא גורם לעצמי של הנשמה יכול להיות באמת מפריע! זו הסיבה מדוע זה חייב להיות כה הדרגתי ועדין....ראו איך זה משפיע עליכם?... דמיינו אם זה מתרחש כשינוי עוצמתי בפיצוץ אחד... זה היה גורם לרבים מכם להיות במקום של כזה בלבול שאחד יכול "לרדת מהפסים לגמרי"...באופן בו אתם הייתם אומרים זאת בעולמכם.

ההרגשה של "הבדל"...נקודה זו של "הבדל"...תתמקם. האם חברכם היקר ענן לבן לא דבר על שינוי המתרחש ככד של חול המרעיד את אמות הספים**.... זה לוקח זמן שהכול יתמקם בשנית... כל גרגיר במקום חדש עם פרספקטיבה חדשה...השקפה חדשה...מתמקם קרוב לגרגיר חול שונה ממה ששימש?

בלוסום: כן... אני זוכרת זאת היטב. אני מוצאת שזה כל כך מועיל.

פדרציה של אור: אנו מזכירים לכם זאת כיוון שאנו יודעים כמה שזה עוזר! החול מתמקם...המים עדיין מעט עכורים... עם זאת, הם שוקעים.

בלוסום: וכרגיל... ברגע שזה שוקע...זה לא יקח זמן רב לפני אחד נוסף!!

פדרציה של אור: לוחמי האור....

נשמות של אור...

עמוק בתוככם אתם יודעים מי אתם...

אתם יודעים את הסיבה שאתם כאן...

זו הסיבה מדוע אתם ממשיכים הלאה.

אפשרו לידיעה זו לתמוך בכם. אנו מודעים באמצעות אנרגית זרימת האור כמה מתח רב זה יכול להיות עבורכם לפעמים.

עם זאת, דעו זאת.

יגיע היום בו אתם תרגישו כאחד את הידיעה.

מכיוון שמה שאתם יודעים עכשיו... למרות שאתם חושבים שאתם לא...יהיה ידוע ברמה שתהיה גלויה ושקופה. דמיינו עכשיו את אותה הרגשה... המשיכו לדמיין את ההרגשה הזו כאשר הכול ברחבי הגלובוס שלכם הלב פועם בקצבו יחד עם הפעימות של אמא כדור הארץ ואתם פשוטו כמשמעו מרגישים את הלב הזה כלב אחד.

זו תהיה התרחשות טבעית מסונכרנת וגל של אהבה אשר יישלח החוצה וההרגשה תשנה באופן הניתן למדידה את הרטט וירומם כל דבר לתוך שינוי נוסף!

אתם יודעים שכול מה שאתם משתוקקים נמצא בקצות אצבעותיכם.

אתם יודעים זאת.

כול מה שאתם משתוקקים לו נמצא רק במרחק נשימה.

בלוסום: כן ואנו ממשיכים בהתמדה. נראה כי זה הדבר הטוב ביותר לעשות! מבחינתי, אני מוצאת זאת כה מנחם לדעת שישנם כה רבים אשר מרגישים אותו הדבר כמוני. חלק מרגישים, חלק לא מרגישים. אין זה משנה.... עם זאת, אני חייבת לומר שהידיעה  שאני לא לבד בכל זאת... הידיעה שאחרים נאבקים עם כול זה כפי שאני עושה לעיתים...מעניקה לי את האומץ להמשיך..... כיוון שאם הם יכולים... אני יכולה. אנו אכן לוחמי האור. אני כל כך גאה מאוד להיות חלק מאחוות אחים/אחיות של אהבה. בואו נודה בכך, אנשים...אין אנו עושים רע בהתחשב במשימה שנטלנו על עצמנו.

פדרציה של אור: דעו שכוח האור והאהבה שלנו נשפך למטה עליכם.  אנו עושים כול מה שאנו יכולים לרומם למרות שהרבה בעילום שם בשלב זה.... כיוון שזו הדרך שזה חייב להיות... לעכשיו.

הישארו באורכם, חברים יקרים מאוד... הרשו לכך לזרוח בתוככם...למלא אתכם עם הרגשה של התרוממות ואהבה אלוהית.

אנו אוהבים אתכם.

בלוסום: ואנו אוהבים אתכם. באהבה ובתודה. XXX

** זה הקטע שענן לבן דבר בהתייחס לשינויים. נלקח מתוך הולך באור ובאהבה.

כאשר מתרחש שינוי, זה הכרחי עבור מהומה זו ולליבוי של כול הדברים כך שהשינוי יכול להתרחש. אם אתם יכולים לדמיין חול על תחתית הכד, אם סופה זו לא מתרחשת, החול לא ישתנה.  כול גרעיני החול יישארו קרוב לאותם גרעיני חול אשר היו קרובים במשך זמן רב.  הליבוי גורם לחול לעלות. אם אתם מסתכלים לתוך הכד, לזמן קצר זה נראה מעונן וקודר ולא מושך את העין בכלל. כאשר הסופה מתחילה להאט כיוון שהיא הגיעה לשיאה, אזי כל גרעיני החול הקטנים מתמקמים באופן שונה.  הם מתמקמים קרוב לגרעין חול שונה. חבריי, האם אתם רואים שכול החול הזה היה תמיד חלק מאותה קבוצה באותו כד? עכשיו, בגלל השינוי הנדרש, כאשר זה מתמקם, זה מהווה עדיין חלק מאותה קבוצה, אלא שניתן לדבר עם מישהו חדש, והחיים אינם כה משעממים כשמסתכלים על אותה חתיכת זכוכית!

 
Translation: Gili
ן»¿

Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge