Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > עברית > Blossom Goodchild - November 18, 2019


מסר באמצעות Blossom Goodchild - המתקשרת את ה-The Federation of Light - מיום 18 בנובמבר 2019


בלוסום: פעם נוספת הלו לכם. איני בטוחה אם אלו אנרגיות הירח המלא שקצת מטריפות אותי, עם זאת, הקציתי משבצת שידור זו כדי לסיים את תקשור השבוע, לכן הבה ננסה... האם נוכל?

פדרציה של אור: נוכל. ישנן אנרגיות עזות המגיעות במיוחד עם ירח מלא זה, אשר משאירות אחד להרגיש עצבני וקצת במלנכוליה.

(מלנכוליה: הרגשה של עצבות ללא סיבה נראית לעין)

בלוסום: זה למעשה מושלם. כי זו הדרך שהתעוררתי בבוקר זה. מדוע האנרגיות חיבות לעשות זאת בניגוד  לכך שתשארנה אחד לקפוץ משמחה ולרצות לאכול צמר גפן מתוק?

פדרציה של אור: בלוסום, מכיוון שישנה עצבות רבה שמתפזרת בזמן זה. היא נספגת לתוך האנרגיות וקצת כמו "מטילה לחש" על אחד, במובן של עצבות מעין זו אשר פשוטו כמשמעו נמצאת "באוויר".

בלוסום: העצבות מחוברת עם/ל?

פדרציה של אור: כול מה שמתחלף מסביב, לכול אורך עולמכם.

המשבר מגיע לשיאו בכול פינות עולמכם... בשל כול הסיבות השונות. כול מדינה חווה מהפך בהקשר לדבר אחד או אחר והבלבול והייאוש "שמבעבע" באופן אנרגטי  מישות אחת מהווה אנרגיה כוללת.

בלוסום: איך הירח המלא מגביר את זה?

פדרציה של אור: הוא עושה זאת בשל כוחו "לנקות". מונחים שם כה הרבה כוח/שליטה בתוך המבנה "שלהם" כך שזה יעיל מאוד ואחד יכול להיות מושפע מאוד מהם.

בלוסום: המילה "שליטה" שם... האם יכולים אתם לפנק אותנו, בבקשה?

פדרציה של אור: האנרגיות נפלטות ממבנה זה, שאחד מסתכל עליו כה באהבה, יכול גם לגרום להרס לעצמי כיוון שזה מלבה את מה שאולי נח רדום. יש לו השפעה פנימית על אופי הנשמה. זו הסיבה מדוע אנו משתמשים במונח זה "שליטה".

האנרגיות בכול הפלנטה יקרת הערך שלכם נבנות לרמה כזו שאתם כמעט נמצאים בנקודת רתיחה. ועכשיו גם עם פחית התולעים שנפתחת... באופן מלא, המהומה היא בראש ובראשונה באנרגיות שכול אחד "לוקח פנימה".

בחזרה ל, נשמות יקרות....

אני האור. אני האהבה. אני.

תמיד, כול הזמן, בתוך כול נשימה...דעו כי זה מי שאתם והמשיכו לחזור על כך שוב ושוב. כן, אנו נמשיך להזכיר זאת לכול כדי לחזור על כך שוב ושוב... לאפשר לזה לשקוע פנימה... להציג זאת לקוראים החדשים של מילים אלה.

זה כה חשוב.

זה המפתח שלכם לחופש.

עם זאת, דעו כי....בתוך כול זה/מכול זה... יגיעו הימים הבהירים יותר.

ימים בהם צחוק במקום דמעות יצלצל באוויר.

ימים בהם זוועות מעין אלה שעומדות לצאת לאור תהיינה זיכרון ישן רחוק מאוד ובמקומם יהיו אור השמש, סוכריות על מקל וקשת צבעים שדברת עליהם, בלוסום.

זה עשוי לא להרגיש זאת עכשיו... עם זאת, זה כך.

בלוסום: עם כבוד... אני אשאיר זאת כאן נכון לעכשיו ואמשיך בזמן אחר. נראה כי אין לי את האנרגיה הנכונה ומעדיפה לחכות עד שתהיה לי. תודות.

יומיים לאחר מכן

בלוסום: שוב הלו! לא נמצאת על גג העולם, עם זאת, יותר טוב ממה שהייתי לפני יומיים! רק תחושה מעין זו של פגיעות ופשוט לא רוצה לדאוג לשום דבר כיוון שהכול נראה כה חסר טעם... בלגן גדול זה שאנו נמצאים בו. אני חוזרת בנאמנות למנטרת אני האהבה. אני האור. אני. וזה בוודאי שעוזר, עם זאת, אני מרגישה כי אני צריכה להקרין את האור שלי הרבה יותר ממה שאני (I AM)

פדרציה של אור: שוב ברוכה הבאה, בלוסום היקרה. אנו בוודאי שיכולים להמשיך  על מצבכם הקשה ואנו מרגישים כי זה הכרחי להתחיל  בכמה מילים שעשויות להיות לסיוע, אם אנו יכולים?

בלוסום: התחילו, חבריי.

פדרציה של אור: במשך כול הזמנים... במשך כול המסרים... המילים... האהבה ששיתפנו ביחד, ישנו חוט/נושא מתמשך אותו אתם יודעים. להביא פלנטה זאת בה אתם גרים לתוך קיום גבוה ובהיר יותר.

בלוסום: יחד עם נושאים רבים אחרים.

פדרציה של אור: אתם גם יודעים... עמוק בתוככם... כי זו הסיבה מדוע אתם נמצאים כאן. לפעמים, אתם מרגישים כה בהתאמה עם ידיעה זו ובזמנים אחרים, לא כול כך.

עם זאת, אין זה משנה את העובדה כי זה אכן, מה שאתם צריכים לעשות כאן.

חשבו על משימה זו. באמת חשבו עליה. אין אתם מתבקשים לקפוץ למטה לחנות המקומית שלכם כדי לקנות חלב. אתם מתבקשים לשנות את הרטט של כול הפלנטה ושל כול מי שמפליג בה!

אתם מתבקשים  להקרין ללא הרף את האור שלכם תחת הנסיבות הקיצוניות ביותר ולא רק זה, אתם יודעים כי אירוע שעומד לשנות כול דבר עומד לקרות ואתם ממשיכים ואתם ממשיכים ואתם ממשיכים!

בלוסום: זו הסיבה מדוע האור שלנו נעשה לעיתים כה מעומעם.

פדרציה של אור: לא! האור שלכם נעשה לעיתים כה מעומעם כיוון שישנם אלמנטים כה רבים המעורבים כדי לגרום לכם להרגיש בדרך זו. זה נמצא עכשיו במערכת שלכם... זה ש"אני לא יכולה להיות מוטרדת". ש"אז מה, למי אכפת". זה זיהם את מערכותיכם באמצעות מגוון... מגוון גדול של... של מרקחות שמחלחלות לתוך המאוד ליבה של מי שאתם.

אתם מודעים לחיסונים, לפגיעה במזון, לפגיעה במים, לפגיעה באוויר, לחדירה למוח באמצעות מוצריכם הטכניים. כה הרבה, כה הרבה מאוד השפיע כדי לגרום לכם להרגיש בדרך שאתם מרגישים.... זה פלא שאתם יכולים לחייך בכלל, עם זאת הרטט לכשעצמו של כול הפלנטה!

עם זאת, הביטו בכם! קחו מבט טוב על עצמכם ושבחו את עצמכם עבור כול מה שאתם עושים כדי לעבור את מה שמטריף אתכם.

במשך כול זאת והרבה יותר, אתם משתחררים/פורצים דרך.

כול אחד מכם מצא בתוכו, מכניזם המיועד לנפץ את קירות החשיכה והשעבוד ולדעת כי אתם נמצאים על הנתיב לחופש ולהתחלה חדשה.

לא רק אתם יודעים זאת.... אתם יודעים כי אתם הולכים להיות מסוגלים להוביל את הדרך עבור כה רבים שמסתובבים במעגלים מבלי לדעת מה לעשות ולאן ללכת.

כאשר אתם מרגישים ייאוש זה.... חזרו על זה...

אני האהבה. אני האור. אני.

המשיכו לחזור על כך והמשיכו להרגיש את זה עד שאתם מגיעים לנקודה של הרגשה כי האור פשוטו כמשמעו מקרין החוצה מתוככם.

כול פעם שאתם עושים זאת, אתם לא רק מחזקים וחוזרים שוב ושוב על מי שאתם, אתם שוברים מרחב חשיכה נוסף ומחליפים אותו עם האור.

כול פעם שאתם עושים זאת, אתם מביאים את מה .... שצריך/צריך להיות... להיחשף קדימה לתוך האור כך שזה יכול להיראות על ידי הכול... ואנו מתכוונים... הכול.

לא תישאר אבן שלא הפכו אותה. לא תהיה נשמה אחת שיכולה לרוץ ולהתחבא ממה שהם שירתו את האחר.

בלוסום: שירתו?

פדרציה של אור: כן בלוסום. שירתו. בהקשר של "למסור" לאחר. אנו מבקשים כי כשאתם נתקלים בכול פריט של סליחה, במקרה הטוב.... ואימה, במקרה הגרוע... אתם נשארים מרגישים וחוזרים שוב על

אני האהבה. אני האור. אני.

כול פעם שאתם שומעים כול דבר שמגיע ממקום חשוך... שנו את האנרגיה שלו על ידי שתאמרו זאת. שנו את האנרגיה שלכם על ידי שתאמרו זאת.

הבה נתחיל מהפיכה! לא של אופי מרדני כלפי חוץ, עם זאת, מגיע מהאופי האוהב הפנימי של הידיעה של זה מי שאתם.

הזכרנו לפני כן  כי כשאתם עושים זאת... הכירו בחיבור של כול האחרים שאומרים זאת באותו הזמן, במקום כלשהו בעולמכם... ואפילו כאשר אחר עשוי לעסוק בתפקידים אחרים, האנרגיה מהפעם האחרונה שאמרו/הרגישו אותה, עדיין שם כדי להיות מחוברת ולהיבנות.

אתם בונים סולם בעל פרופורציה אדירה.

סולם שכול אחד יכול לטפס כדי לעלות לביתכם החדש.

אתם אלה עכשיו שמגבשים ומחזקים סולם זה עבור האחרים כדי שיטפסו כשהם מובלים אליו.

אני אהבה. אני האור. אני.

אני האהבה. אני האור. אני

אני האהבה. אני האור. אני.

כיוון שזה "זה" מי שאתם.

נשמות יקרות... כאשר ימים חשוכים אלה עוברים... כאשר אתם גרים בדרכי האור והאהבה... ורק אור ואהבה, עם שום דבר מסביבכם לנסות ולשנות הרגשה זו... אתם תרגישו כזו הכרת תודה עבור אור זה שהינו אתם.

אתם תרגישו כזו גאווה בישותכם, כיוון שהידיעה כי אתם הייתם אלה שנבחרו להיות כאן בזמן זה כדי לעשות שינוי זה. אתם! מתוך כה הרבה נשמות.... נחשבתם ראויים וחזקים מספיק להיות כאן במהלך היתקלויות בתוהו ובוהו זה כיוון שזה ידוע כי אתם הייתם אלה שיכלו לגרום לכך להתרחש.

כן, ישנם זמנים בהם אתם מרגישים כמו מוותרים, נכנעים. אל תכו את עצמכם בגין מחשבות אלה, עם זאת, הכירו בהן כחבלה מהשפעות חיצוניות. האם אתם כה חלשים שאתם מאפשרים להשפעות אלה להשפיע עליכם?

אכן לא. אתם לא חלשים. השפעות אלה מנסות לשכנע אתכם כי זה המצב! הכירו במשחק "קטן" זה וסובבו אותו מסביב. צחקו לנוכח מצוקה, כשהיא נאמרת!

עם זאת, אנו מתכוונים לכך באופן רציני... צחקו למחשבות אלה במקום לאפשר להן להקשות עליכם. איזה "נשק התקפה" טוב יותר מאשר צחוק? כיוון שזה לא רק כובש את החשיכה, זה מפיץ שמחה בו זמנית.

אתם עם כזה אור גדול לא צריכים אמצעי לחימה וכימיקלים ודרכים ערמומיות כדי לדעת את עצמכם להיות כולם עוצמתיים.

אתם עם כזה אור גדול פשוט צריכים לדעת כי אתם "הינכם" של אור גדול כזה!

אתם עם כזה אור גדול לא צריכים תכסיסים ושקרים כדי להשיג את מה שאתם רוצים. אתם צריכים את עצמכם... את הידיעה של מי באמת אתם כדי לשנות צורת מחשבה לתוך חומר.

אתם עם כזה אור גדול הינכם החלוצים כשאתם מצטרפים ביחד... כאחד/באחד... שדה אור עצום.

הקרינו אותו! הקרינו אותו! הקרינו אותו!

סיפרנו לכם לפני זמן... המלחמה הסתיימה...האור ניצח.

בידיעה זו... המשיכו להקרין אור החוצה לפלנטה ולכול עליה ובתוכה. ישנם עיי חורבות רבים על פני השטח שיגרמו לכך להיראות כי המאבק רחוק מלהסתיים.

זה הסתיים, יקרים.

כולם... חייבים לעשות עכשיו/צריכים לעשות עכשיו...דעו זאת והקרינו את האור שלכם לכולם כדי שיודרכו על ידי זה.

בעדינות, כה מאד בעדינות אפשרו לאבודים למצוא אתכם, וכה בצורה חלקה, היו דוגמה של  "מראי-הדרך" שאלו הנכם.

דעו כי מספר בלתי ייאמן של נשמות של אור הולכות לצידכם.

הרגישו את אהבתם מעודדת אתכם וממלאה אתכם עם כוח ומטרה.

אתם, נשמות יקרות, עכשיו מוכנות... וכך זה.

בלוסום: תודה רבה לכם, אני מרגישה כה הרבה יותר בהירה לאחר שיחה קטנה זו.

פדרציה של אור: אף אחד לא לבד אי פעם. אנו אוהבים אתכם.

בלוסום: ואנו אוהבים אתכם. בהכרת תודה... בשירות אוהב... אני (I AM).


בבקשה בקרו בשנית את התפילה "אנו משני המשחק" באם מצב הרוח לוקח אתכם... לשמור על האנרגיה גבוהה כפי שאנו יכולים. http://youtu.be/MYeqbshjgmA  .

הפכו כל יום ליום אנושות מאושר (Happy Human Day).

 http://www.youtube.com/watch?v=5_DDBfwTX1g

הקישור לכל ה YouTubes של בלוסום:

 http://www.youtube.com/user/isjaabmo


Website: Blossom Goodchild

Hebrew translation: Gili
Share |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge