Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > עברית > Blossom Goodchild - November 18, 2016


מסר של Blossom Goodchild מיום 18 בנובמבר 2016

בלוסום: שלום לחבריי. אני מרגישה ממש עכשיו את האנרגיה שלכם חזק מאוד. ובכן רבים היו רוצים שאתם תדברו על תוצאות הבחירות בארצות הברית... האם אתם מוכנים לכך?

פדרציה של אור: אנו אכן נמצאים אתך בעוצמה, כתמיד. למרות, שזה לא יכול תמיד להיות מורגש כאילו אנו נמצאים.

אפשרו לנו לתת נחמה לרבים המרגישים כה מאוכזבים מאוד ומודאגים בהתייחס לפרוטוקול ההצבעה ולתוצאתה.

כבר דברנו אתכם על כך... כיוון שכל מה שאמרנו בכמה החודשים האחרונים בהתייחס לשינויים שמגיעים הוא חלק בר תוקף של התוצאה של בחירות אלה.

אנו מדגישים שוב... הכול הוא לא כפי שהוא נראה.

בלוסום: והכול הוא כפי שצריך להיות. אני מקבלת זאת, עם זאת אולי יכולים אתם לפרט על כך קצת יותר פרטים, כיוון שרק לומר "הכול הוא לא כפי שהוא נראה" לא נותן לאנשים הרבה על מה להסתמך... אם הייתם כה נחמדים?

פדרציה של אור: עצם העובדה בלוסום, שעולמך הוא כפי שהוא... בשל החששות והמחשבות של אבדון הממשמש ובא שהפך להיבט נרחב של התודעה השלמה/של האחד. כל מה שהתרחש/מתרחש השאיר את אלה "שהולכו שולל באמונתם" במקום של ארמגדון Armageddon)).

בלוסום: אלוהים אדירים... מילה זו הפתיעה אותי.

פדרציה של אור: עם זאת, השימוש בה הוא נכון. כיוון שישנם כה רבים "מסוגכם" אשר הולכים קדימה באופן עיוור שאינם באמת מודעים על מה שעומד להגיע. הם מרגישים נבגדים. הם מרגישים מבוהלים וישנו ערבוב בכמות גדולה בתוך העצמי של הנשמה באשר למה תהפוך ארץ גדולה זו שידועה כ"ארצות הברית" ("United States"). האם הייתם עכשיו מכנים אותה מאוחדת ( United)? אנו חושבים שלא! האנרגיה שעולה בגורלה של מדינה זו היא כזו שאנו יכולים לתאר כקערת ערבוב גדולה של מרכיבים רבים שלא מסתדרים היטב כדי ליצור תענוג קולינרי!! מעורבת הרבה מדי מרירות וכאשר אנו אומרים "בוחשים בסיר"... אנו מתכוונים לכך באופן עצום!

על כך דברנו באשר ל"עולם הנמצא בתוהו ובוהו" שמתגלה במהלך המחודשים הבאים. אנו הכנו אתכם לכך והיינו אומרים שזה רק קו הזינוק.

כה הרבה יתגלה ב"משחק" המאוד בלתי צפוי שעומד לנבוע כתוצאה מכך. אחד משחק את האחר ועם זאת שני/כל הצדדים מאפשרים לעצמם "לעמוד במצב קשה" מבלי שידעו על כך, במובן של... יוצרים "הזדמנויות" אחד לשני כדי לפתוח תיבת פנדורה. בשל המאבק המתמשך בין אלה שרוצים להיראות כי "יש להם כוח"...הם יטביעו את כל אחת מהספינות האחרות... אם אפשר להתבטא כך.

בלוסום: קצת קשה לתפוס, עם זאת אני מבינה את מה שאתם אומרים... למרות, שאיני יודעת באופן ברור מה יהיו כול הגילויים האלה!

פדרציה של אור: ואין אנו יכולים לומר לכם. עם זאת, אנו נומר לך, כפי שעשינו כך בעבר... כי מה שעומד להתגלות יגרום להלם ולתעוב... לכול האנשים. כיוון שאפילו אלה שחושבים כי הם יודעים על מה שאנו מדברים...לא יודעים... לא במידה המרבית... אשר תיפתח ותוצא לאוזן הציבורית... וזו הסיבה מדוע אנו אומרים לכם מאוד בחוזקה....

הישארו באור שלכם. היו בלבכם.

אין אנו רוצים להפחיד, כיוון שזו אינה הסיבה מדוע אנו נמצאים כאן. עם זאת, אנו אומרים, זה הכרחי שאתם תזמנו את הכוח/הטוב הגבוה ביותר שלכם והישארו אמיתיים בכך. כיוון שתהיה אכיפה של תחבולות רבות אשר תוצגנה כאמת... אבל זה יגרום לבלבול רב לאלה אשר אינם יכולים/לא רואים דרך המסווה שלהן.

בלוסום: יצאתם כאן גדולים... האם אתם מדברים על דגל שווא... כלומר פלישת חוצנים שדברנו עליה, עם זאת, זה למעשה ינוהל על ידי האליטה של עולמנו?

פדרציה של אור: קלעת למטרה. האם סרטים לא הגיעו כמרכיב נוסף כדי לעורר את הסיר... או היינו אומרים "עלילה"?

בלוסום: אני מאמינה שאתם מדברים על הסרט "המפגש" ("("ARRIVAL*...אותו אני הולכת לראות בערב זה (כמה שזה נשמע מגוחך!) עם זאת, כדי להיות כנה, אני לא באמת בטוחה על סדר היום שלו כך שאני הולכת "בצורה עיוורת" אם אפשר להתבטא כך.

פדרציה של אור: אנו רק ממשיכים לבקש ממך להפוך לידיעה שלך...טפסו על הסולמות שלכם, נשמות יקרות וצעדו לתוך העצמי הגבוה שלכם.

הזמן מגיע... הזמן הוא עכשיו כאשר פעולה מדברת גבוה יותר מאשר מילים. בכך... הכוח שלכם... האור שלכם... כוחכם עומד להיות מורגש על ידכם כפי שאף פעם לא היה כך לפני כן.

אין אנו אומרים זאת בקלות (LIGHTLY (.... אף על פי שזה מגיע מהאור (Light) ... אנו אומרים זאת בכוונה גדולה.

בלוסום: אני יודעת, אני יכולה להרגיש זאת בהווייתי!!

פדרציה של אור: שוב, אנו אומרים... שאין שום דבר לפחד כאשר אתם מכירים בכל דבר בשל מה שהוא.

אנו גם אומרים, שיש לנו את כל הידיעה כי האור ניצח.

זה נעשה.

המשחק נגמר ועם זאת, יהיו ניסיונות "להעלות שוב" את הנשמות האבודות החשוכות... עד שהן תבינה שאין שום דבר נוסף להיעשות... לא ניתן יותר להשיג שום דבר.

ואנו אומרים עם חמלה גדולה שזה אם כן, כי צריך לטפח את האור המעומעם שלהם על ידי כל אחד מכם... להציע סליחה, אין זה משנה כמה זוועות ורמאויות עומדות להתגלות.

הביטו על כול מה שמוצג... ואנו מתכוונים "כול"... כחלק מהתוכנית האלוהית... לכל נשמה יש את תפקידן לשחק.. עבור הטוב הגבוה ביותר של הכול.

למרות שרבים לא יבינו... אנו אומרים... שאפילו אלה שהתנדבו לתפקידים החשוכים, עשו זאת עבור הטוב הגבוה ביותר של הכול.

בלוסום: בתמונה הגדולה יותר. כיוון, חבריי... למרות שזה מהדהד עם נשמתי... רבים ימצאו שזו הצעה קשה מאוד ליטול על עצמם. במיוחד כאשר אנו כולנו מגלים מה הוסתר מאתנו ומדוע. אני יודעת, באמצעות הלימודים שלכם ושל ענן לבן (White Clouds), שאנו עומדים לשלוח אהבה לכולם... כי זו הדרך היחידה לצאת החוצה מאי-סדר זה. עם זאת, זה קשה לחלק אשר נשמותיהם ניזוקו מאוד על ידי כל מה שהתרחש.

פדרציה של אור: בלוסום היקרה... אנו מקבלים את החומרה של האמירה שהוצעה. ועם זאת....

את יודעת... אתם כולכם יודעים... אהבה היא התשובה.

אין שום דבר אחר... אין דרך אחרת מסביב זה או מחוץ לזה.

להציע אהבה...

לשלוח אהבה...

להיות אהבה...

לכול ולכל מצב שעומד לקרות.

אף פעם לא להסס.

אף פעם לא להטיל ספק... בעצמכם.

דעו את הכוח של אהבתכם ואיך... על ידי כך שאתם נותנים אותה החוצה ברציפות... אתם תשנו את הכיוון של דברים שצריכים לשנות מסלול.

אתם... אלה אשר יכולים להשפיע על כל שיתרחש על ידי כך... שתהיו אהבה.

אתם... כשאתם ממשיכים לעשות זאת... אתם תגלו יותר ויותר מליבת עצמכם...

אתם תכירו את מהותכם... אתם תרגישו את ידיעתכם וככל שאתם יותר עושים זאת... אתם תעשו זאת יותר כך!!

אנו אתכם בכול זה.

אנו נציע סיוע במידת הצורך ואתם תדעו אותנו באמצעות האנרגיה שאנו נושאים. האור שנמצא אתנו.

בללוסום: אולי זה דבר מוזר לומר... אבל מה שמתעורר בי דרך מילותיכם ודרך האנרגיה היום... אכן באמת מרגיש קצת כמו ארמגדון ( Armageddon)! אלוהים אדירים... צריכה לומר... הכול עדיין מרגיש כמו מאוד סיפור ספרותי! למעשה איני יכולה לחשוב שכל זה באמת מתרחש... כשחג המולד מתקרב ואנו עוברים לתוך זמן של "טוב יהיה לכול האנשים"...

פדרציה של אור: היינו אומרים בהכרח, כי השלמות של מה שדברנו עליו תתרחש עד אז. ובנושא חג המולד, היינו גם אומרים... כי כל מה שאמרנו אינו גורע את העובדה...כי האנרגיות הגבוהות יותר עדיין זורמות פנימה לפלנטה שלכם... לסייע לכם... להתמזג עם האנרגיות הגבוהות יותר של העצמי שאליהן אתם מתחברים....

זה נהדר.

זהו הצד השני של המטבע... בכך.. כשאתם מתחברים עמוק יותר עם הגבוה יותר שלכם... אתם לא תרגישו פחד.

אתם תדעו איך להתנהג... מה לעשות.

בלוסום: כמו בהרגשה שהיתה לי לפני כמה שבועות שהוזכרה בתקשור הקודם?

פדרציה של אור: אכן. ברגעים אלה, בלוסום, האם משהו... כל דבר מלא אותך עם פחד?

בלוסום: לא היה שום דבר אלא כוח-האור שזרם דרך עורקיי. ואני יכולה רק לומר שוב... שהרגשה זו הורגשה על ידי רבים ותגיע לכל אחד בעיתוי אלוהי מושלם... ואז כל זה, שעשוי להיראות עכשיו קצת מרתיע.. פשוט לא יהיה.. בכלל. האמינו לי בכך!!

פדרציה של אור: אנו מודעים שאת לא מבקשת מאתנו להאמין... כי זה מובן מאליו.

עם זאת, אנו אומרים שוב לאלה הקוראים/מרגישים מילים אלה... שבלוסום היא אחת שניתן להאמין בה.... בספרינו! עם זאת, אחד יכול רק להרגיש זאת עבור עצמם.

בלוסום: תצחקו! חלק עדיין חושבים אותי למסוכנת. אין לי דאגות לגבי כך! כל אחד להבנתם. אם ניקח אפילו צעד גדול יותר החוצה כאן...אנשים רבים קשורים לתהליך השערוך הפיננסי אשר נאמר שיתרחש. כפי שאתם יודעים... אני אף פעם לא העליתי נושא מסוג זה אתכם. עם זאת, דין פני כדין פאונד, או כדין דונג וייטנאמי!! מה היו מחשבותיכם על כך?

פדרציה של אור: שערוך עומד להתרחש... במישורים רבים....אם לא בכול הרמות/ההיבטים של כל הפלנטה שלכם.

לדעתנו...זה הגיוני שהמערכת הפיננסית שלכם צריכה לעבור שינויים גדולים אשר יוערכו על מנת לעשות שינויים גדולים בכל הדברים.

לכך יש מעורבות מסיבית בכל ארבעת הפינות של עולמכם וללא ספק לא יתרחש בן לילה.

בלוסום: אתם צודקים שם. כיוון שרבים היו תלויים על בלימה כיוון שזה התרחש במשך מעל עשר שנים! האם יש לאנשים את הזכות להאמין שזה יקרה? או, כפי שחלק אומרים..... האם זו מתיחה?

פדרציה של אור: זו לא מתיחה, בלוסום. רחוק מזה.

בלוסום: ובכן זו תשובה חיובית מאוד. תודה לכם על כך... ואני מודה לעצמי כי הייתי מספיק אמיצה לשאול זאת !

פדרציה של אור: אין אנו יכולים לקבוע מועדים של ההמרות והשערים וההכנסות וכו'. זה ללא ספק תלוי בנושאים רבים שעומדים להסתדר/להצליח באמצעות מאמץ...

עם זאת, אנו נומר... המערכת הפיננסית שלכם... זו לא משהו שאנו יכולים לכנות מערכת כפי שהיא! זו מה שאנו נכנה מסווה לא הוגן שאין כמוהו על מנת לשלוט על הפלנטה.

בזמן חדש זה... לא מתירים לדבר מעין זה להתקיים בדרך זו.

מה שאתם מכנים "כסף" יהפוך להיות מילה ידידותית לאלה אשר בחרו להבין אותה כמו שהיא. זה נמצא שם כדי לשפר חיים... לא לסלק שמחה!

זה רצוננו שכאשר מתרחש שערוך של ערכי הכסף....האנרגיהשל פתקי ההערות ומטבעות זהב וכסף יותמרו לתוך "שווי קורן" אשר יעזור לכל החיים על פני הפלנטה שלכם.

ישנם אכן שינויים נהדרים שינבעו כתוצאה מכך... עם זאת, היו סבלניים... כפי שחיטה ממוינת מן התבן.

בלוסום: זהו להיום... אני יכולה לומר. אני אוהבת אתכם... אנו אוהבים אתכם!!

פדרציה של אור: אנו אחד.

בלוסום: ובאחדות אנו רבים! באהבה ובתודות.

בלוסום:

* ובכן, הלכתי לראות את "המפגש" ( "Arrival"). מנקודת המבט "הרעיונית" שלו אני מצאתי נקודות מעניינות רבות. כל אחד ודעתו האישית לגבי זה כסרט וכו'... למרות שזה מעניין שזה הגיע בזמן זה. לפחות יש לו סיום שמח!!

כיומיים לאחר תקשור מסר זה, קבלתי מייל עם "קטע" מדר. סטיבן גיר (Dr Steven Greer). נדהמתי מהסימולטניות (תופעה של דברים המתרחשים בדיוק באותה עת ובעונה אחת שלא בכוונה).

קישור למסר של דר גיר :

http://www.siriusdisclosure.com/cseti-papers/when-disclosure-serves-secrecy/

אני עדיין נאבקת עם כל זה שהופך/שנהיה מציאות... ואני המתקשרת!!! בכל מקרה, אני לא מטילה ספק בפדרציה של אור. אני רק מוצאת את זה קשה להרגיש בזמן אמת, כי סוג זה של דבר מתרחש... אי פעם! אם זה מתרחש... אני אודה עבור ההכנה והרמת הראש (קריאת אזהרה מפני סכנה מתקרבת). אם זה לא יתרחש, אני אודה על כך שזה לא התרחש!! ואין זה אומר שהחבר'ה הטובים לא ייכנסו ראשונים.

כך או כך... הבטחתי לעצמי שאני אאחז באור שלי בחוזקה ב/דרך החשיכה... בידיעה שאתם כולם עושים את אותו הדבר. אני מרגישה מאוד בחוזקה שאנו נדע מה לעשות... כפי "שהם" אמרו. היו נועזים... היו אמיצים... היו! תודות רבות.

הפכו כל יום ליום אנושות מאושר

http://www.youtube.com/watch?v=5_DDBfwTX1g&feature=youtu.be

בבקשה בקרו בשנית את התפילה "אנו המשנים של המשחק" באם מצב הרוח לוקח אתכם... לשמור על האנרגיה גבוהה כפי שאנו יכולים. http://youtu.be/MYeqbshjgmA .

הקישור לכל ה YouTubes של בלוסום:

http://www.youtube.com/user/isjaabmo


Website: Blossom Goodchild
Hebrew translation: GiliShare |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge