Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > עברית > Blossom Goodchild - September 15, 2015

מסר של Blossom Goodchild מיום 15 בספטמבר 2015

שלום לכולם.

תיהנו בבקשה מ"השיחה וערוץ 3"....עם ענן לבן ועם הפדרציה של אור תקשור קול ישיר. הם מדברים על עמודי האור ועל אנרגית הגל החדש שמגיעה. תיהנו.

הרגישו חופשי לשתף קישור זה עם חברים, פייסבוק ובכל מקום שאתם רואים שזה מתאים.

שמרו על כובעיכם.

תודות לכולם עבור שיתוף המסע.

אהבה אור צחוק וקרני זהב

תמליל וידאו השיחה וערוץ 3

ענן לבן:

קבלת פנים חמה מאוד לכל אחד מכם שצופה בטלקומוניקציה קטנה זו שבלוסום ואני מביאים לכם. אני מודע לאופן שרבים מכם הרגשתם... כיוון שגם בלוסום בטאה זאת. ועם זאת, אני אומר לכם חבריי... אפשרו להרגשה זו לעבוד את דרכה באמצעותכם. זה בסדר להרגיש עייפים. אין זה חוק שאתם חייבים להרגיש מלאי חיים ושמחה ואנרגיה. זה פשוט נחמד יותר כאשר אתם יכולים לעשות זאת, הלא כן? אבל אל תכו את עצמכם כיוון שאתם מרגישים קצת עצובים...קצת חסרי השראה. כיוון שאני אומר לכם... יש אור של אהבה אשר נושא איתו את כל השמחה שאחד יכול להכיל בתוך הווייתם. וזה עבור כל אחד כדי לקבל... להכיר... להבין.

אור אהבה זה... גל אנרגיה זה יעזור לכם להבין מי אתם... אהבה.... כמובן.

עם זאת, זה יביא דרכו רמת הבנה עמוקה יותר של מי אתם... של אהבה. כיוון שזה מסונן לתוך האטמוספירה שלכם... ולכן, נספגת באמצעות הווייתכם... אתם תחוו את ההרגשה הקרובה ביותר... הייתי אומר...אולי הרגשה של אושר שניתן לפגוש בה... בתוך רמת האנרגיה שמגיעה. כמובן, ישנן רמות גבוהות יותר ויותר של אושר זה... ועם זאת, אין זה יכול להגיע ברמה זו... של הגבוהה ביותר של הרמות, כיוון שאתם תתפוצצו מאושר... וזה לא יהיה מראה יפה!

נשמו... כפי שאנו אומרים לכם פעמים רבות. נשמו.... שאפו אנרגיה זו. ספגו אותה לאורך כול הווייתכם... ולאחר מכן נשפו אותה החוצה. אפשרו לה להתערבב עם הנשימה של כל אחד... עם אנרגית החיים של העצים ושל הפרחים ושל המים. האוויר שאתם נושמים יהיה מלא באנרגיה גבוהה יותר של אהבה וזה נמצא עבורכם לשאוף באופן חופשי... בפנים והחוצה... בפנים והחוצה... וכשאתם הופכים מודעים יותר לפלא זה... לנשימה זו שהיא החיים.... אתם תמצאו את עצמכם מרגישים את החיבור שאתם מרגישים שהוא חסר לרבים מכם.

פנימה... והחוצה... פנימה... והחוצה. וזה עכשיו, שאני אזוז הצידה ואשאיר מקום לעמיתיי הידועים לכם כפדרציה של אור... תודות.

פדרציה של אור:

אנו כה אסירי תודה להזדמנות זו לדבר אתכם דרך ליידי זו, בלוסום. עם זאת, בתחושה עמוקה יותר... בכך, אין זה רק קולנו... רטט הקול שלנו שאנו יכולים להעניק לכם. עם זאת, באמצעות חיבור חזותי... אנו יכולים להעניק לכם את אהבתנו ברמה הרבה יותר עמוקה. כשאתם מסתכלים לתוך עינינו... אנו לוקחים בחשבון שאתם יכולים לחבר את לבכם עם הרמה הגבוהה יותר של אהבה שאנו מעניקים לכם.

נשמות יקרות של כדור הארץ... הזמן עכשיו הוא עליכם... שנשמותיכם המתינו מאז שהגעתם על פלנטה זו של כדור הארץ. זה עכשיו, יקרים, שהאנרגיה תסנן דרך... תמלא את נשמותיכם עם רמה גבוהה יותר של אהבה כפי שעמיתנו ענן לבן... כפי שהוא ידוע לכם... גם דבר.

היו עם לב נרגש... מיינד נרגש. זכרו שכאשר אחד היה ילד, וזה היה ערב של חגיגת הולדתו? התרגשות זו... כאשר אחד מוצא שהוא מתקשה להניח את הראש כדי לנוח ולעצום עיניים. כיוון שהם ידעו, אתם ידעתם... שכאשר מתעוררים בבוקר, כה הרבה מתנות תוצענה לכם.

לכן, אנו מכנים זאת יום ההולדת של אנרגיה חדשה זו... שתמלא את הווייתכם עם מתנות שרבים מכם אף פעם לא לקחו בחשבון. אתם תמצאו את עצמכם נותנים ביטוי... יוצרים... צוחקים... נותנים מהעצמי... נותנים לעצמי... משתפים מי אתם... אחד עם השני. אתם מסתכלים לתוך עיני האחר ואתם רואים רק אהבה... רק אהבה.

דברנו על עמודי האור... יקרים, אתם יכולים עכשיו לראות עמודים אלה... בשל רמת האנרגיה... כשלם... שרוממתם את עצמכם לתוכה. וכשאנרגיה זו נשפכת לתוך הפלנטה שלכם... והרטט שלכם עולה גבוה וגבוה יותר... אזי...יותר ויותר מעמודי אור אלה... עמודי אנרגיה אלה אשר בסופו של דבר יציגו את עצמם לכם כאור הקשת... כפי שאמרנו... ימלאו אתכם... יתחברו אתכם. פעימת לבכם... תהדהד עם פעימה שהיא עמוקה בתוך עמודים אלה.

דברנו גם, על הידע... על המידע... שעמודים אלה מכילים. טיפין טיפין... כה מאוד בהדרגה... הם יפלטו מידע שנדרש... עבור יחידים שהסכימו לפני כן לקבל מידע זה... בדרך זו.

זמן עצבותכם עומד לעבור. נשמותיכם... מהמקום העמוק ביותר בתוך... יוארו... יובהרו... יפלטו אנרגיה גבוהה יותר זו של אהבה... אשר לאחר מכן, יכולה להשתחרר דרך הנשימה... לאלה שעדיין לא קבלו את האנרגיה הגבוהה יותר... כיוון שהווייתם לא יכולה לעשות זאת עד שהאנרגיה שלהם עולה לרמה מסוימת... על מנת לספוג את האנרגיה הגבוהה יותר.

כל אחד בקצב שלהם, נשמות יקרות. הנתיב שאתם הולכים הוא בקצב שלכם. אין תחרות... אין חיפזון. כיוון... האם אין זה מה שאתם מערבבים את עצמכם אתו... שהוא בעל ערך גדול יותר מאשר ההשגה למעשה של יעדכם? היו מודעים לעצמכם ומי אתם. אנו נדבר בשנית... כאשר הרגע מתאים.

אנו אוהבים אתכם.

ענן לבן:

ובכן, זהו זה. אנו מסיימים את תקשורתנו ליום זה. הרגישו עם לבכם את האהבה שאנו מביאים. הרגישו עם לבכם, כפי שאנו עושים, את האהבה שאתם ואפשרו לה לזרוח החוצה לכול אחד ולכול דבר על פני הפלנטה שלכם, החוצה לכול היקומים, כיוון שאהבה היא אהבה... היא אהבה ושום דבר אחר.

אנו מודים לאלוהות שאפשרה לזמן זה להתרחש. אנו מבקשים בבקשה שנישאר צנועים על מנת לשרת... על מנת לקבל.

באהבה ובתודה

אדיו (להתראות) חבריי... אדיו.


Website: Blossom Goodchild
Translation: GiliShare |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge