Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > עברית > Blossom Goodchild - February 15, 2015

מסר של Blossom Goodchild מיום 15 בפברואר 2015

בלוסום: ברוכים הבאים חבריי. הזמן, עם זאת שוב, לשיחה נוספת... האם יכולים אנו?

פדרציה של אור: אנו בוודאי יכולים. כיוון שזה דרך חיבורינו באור... שמחויבויות רבות נכנסות לתוך.. וכל מה שאנו רוצים להקנות, יכול להיות משותף בין אלה הבוחרים להתחבר אתנו במהלך זמנים אלה.

בלוסום: תודה לכם. על מה הייתם רוצים לדבר עליו, היום?

פדרציה של אור: אותו הדבר כפי שאנו תמיד רוצים לדבר עליו...

בלוסום: מממ! עכשיו , תנו לי לנחש...

פדרציה של אור: זה כך שכל חלקיק... כל אטום... כל דבר הקיים... מכיל בתוך עצמו.

עוד ועוד... אנו בוחרים לדבר על שום דבר אחר... לעיתים קרובות... כיוון שכל דבר שאנו בוחרים לדבר עליו... הוא באמתזה.

אהבה.

אפשרו לנו להמשיך... בהבנה ובידיעה ש... של מה שאנו בוחרים לדבר עליו... נעשה באמצעות יכולתנו להקנות את מה שאנו מתייחסים אליו שהינו בר שימוש. רבים עשויים להרגיש שאנו חוזרים על עצמנו באותו נושא... וכן, אנו חוזרים... ונמשיך לעשות זאת. כיוון שכך אנו נהנים מזה.

אנו מודעים לאנרגיות המביאות את רמת האור של הנשמות שלהאחד למקום אשר לא משרת. אנו לא מביאים בחשבון שזה עומד להיות בר שימוש בדרך כלשהי, עיצוב או צורה. זו הסיבה מדוע אנו בוחרים לדבר כפי שאנו מדברים... לתופף לתוככם... כפי שאתם הייתם אומרים... העובדה ש... זה מה שבתוככם... זה מה שאנו בוחרים לדבר עליו!

בלוסום: אני קולטת זאת. באמת... ואני יודעת שאנו יכולים להשיג גישה לחלק עמוק יותר של זה באמצעות מדיטציה. עם זאת... האם ישנם טיפים אחרים כלשהם שאתם יכולים להדריך אותנו על מנת להרגיש אהבה זו במשרה מלאה... כך שהחיים כאן על כדורהארץ יכולים להיות הרבה יותר מהנים... על השלם... עבור השלם?

פדרציה של אור: כול מה שאמרנו... יכול היה להיעשות לתוך ספר הדרכה קטן שימושי.

בלוסום: מממ! אני חושבת על אותו אחד!

פדרציה של אור: אין צורך. כיוון כשהקורא ממשיך לקרוא... אנו מציעים כול פעם מסרי אהבה רבי השפעה....התדר של כל אחד עולה קצת... יותר ויותר. ועכשיו שהתחלנו לצאת לדרך במסענו החדש והאמין איתך בלוסום... באמצעות השימוש בכלי הקול שלך... ישנה אפילו אנרגיה עמוקה יותר שאנו יכולים גם להקנות.

בלוסום: כן, כמה כתבו כדי לומר שהם יכולים להרגיש זאת בהחלט. גברת אחת בטאה איך ילדיה בשעה ששיחקו בקשיחות, נראה שעצרו בין התוהו ובוהו... ובמיינד שלהם, הלכו למקום כלשהו שלוו. ..כשההקלטה שלך נשמעת... וזה די מגניב!

פדרציה של אור: ועם הכבוד הגדול ביותר... היינו אומרים... באמצעות אנרגית הקול שאנו מביאים... אנו יכולים לבצע הרבה הרבה יותר.

ישנו ריפוי בקול זה... ישנה אנרגיה של רטט אשר.. אשר מרגיע את הנשמה.

זו בלוסום... זו הסיבה מדוע היינו צריכים לחכות במשך שנים רבות... על מנת שהרטט שלך ואכן... אלה "המעורבים" בשיחתנו... יהיה בתדר מסוים... כך שהשינויים המתרחשים בעת ההאזנה... יכולים "לעשות את הדבר שלהם".

בלוסום: זה די מדהים. משהו נוסף אתם יכולים להציע על כך? וכשאני כותבת... לבי מתחיל לפעום קצת יותר מהר... כן, אני מוכנה... אם אתם מוכנים... הבה נעשה זאת.


לחצו על הקישור שלהלן:

https://www.youtube.com/watch?v=aF5p8-DxCoo&feature=youtu.be


בלוסום: ובכן, עשינו זאת. זה נראה שזה מגיע דרך כה בקלות ובמהירות. אוה! כמה מרגש "לשמוע" זאת מתפתח "דרך הזמן". זה פשוט אף פעם לא עלה בדעתי שאנו נעבוד בדרך זו. שינוי הוא טוב כמו מנוחה כפי שאומרים.

פדרציה של אור: אכן, השינוי הוא אחד מרבים אשר יכניס אתהאנרגיות של עולמכם.

היינו רוצים לפני שנלך ביום זה... פשוט לומר בשנית...

אין שמחה בפחד.

ישנה שמחה גדולה במיקוד בכול מה שמרגיש טוב.

זה כול מה שאנו צריכים לומר בנושא זה... כיוון שהוא מדבר בעד עצמו.

בלוסום: תודה רבה עבור כך... כן, ישנה עדיין הפחדה גדולה המתרחשת מסביב, אם לשפוט על פי המיילים שלי. אנו צריכים ברצינות לשחרר לגמרי את הפחד... על דברים שהם גם גדולים וגם קטנים.

פדרציה של אור: וכאשר אתם יכולים לעשות זאת... אתם תדעו חופש.

אנו מוכנים לאפשר לכם להמשיך עם מטלותייך, בלוסום.

בלוסום: מצחיק! לא יכולה להאמין שאמרתם זאת! (אורחים עומדים להגיע). תודה, אוה חכמים... מרגישה טוב!

פדרציה של אור: זוהי הרגשה שאנו רוצים עבור הכול... בכולהזמנים.

בלוסום: באהבה ובתודות.

פדרציה של אור. אכן.

* הערה לגבי האודיו. לצערי, אין לי שליטה על מזג האוויר. סגרתי את כל החלונות כדי להקטין את שירת הציפורים למינימום. עם זאת, "שממיות" שגרות בביתי צחקו בחשאי בתחילה. (שממיות הן לטאות. הם נעות בין 1.6 ל-60 ס"מ. ניתן למצוא אותן באקלים חם בכול העולם. שממיות הן ייחודיות מבין הלטאות בביטוי הקולות שלהם. הן משתמשות בקולות צרצור בשיתוף פעולה חברתי עם שממיות אחרות) ולאחר מכן... לחרדתי בדקה 12.44 לתוך זה... השמיים נפתחו. זה נשמע כאילו נפלתי לתוך מכונת כביסה או למעשה במורד האסלה! זה היה באמת קשה לשמור על הריכוז שלי!!! באמת! הרעש של המיים על גג הפח שלי היה די דוחה, כך שאתם עשויים לעקוב גם אחר תעתיק ההקלטה, אף על פי שהמילים יכולות להישמע בברור. הי או... מה יכולים אתם לעשות! צחקו!


תרגום תעתיק ההקלטה של התקשור לעיל מ-15 בפברואר :

ברוכים הבאים לכל אחד. אנו שוב שמחים שיש לנו את ההזדמנות להשתמש בתיבה הקולית של גברת זו... שאנו יכולים עכשיו לומר את שמה בקלות... בלוסום. זהו שם נעים, לא כן? כפי שהיא ספרה לנו פעמים רבות.... מה שגורם לה לחייך.

האם לקחתם בחשבון את הרטט של השם שלכם? כאשר אתם שומעים ששמכם נאמר, האם ישנו חום בתוך אותיות אלה... בתוך צליל זה? חום אשר נוצר על ידכם בשל מי שאתם בוחרים להיות?

האם אין זה שלכמה אנשים יש סלידה משמות מסוימים... בשל כמה נשמות שהם עשויים היו להכיר בעבר, שהם לא חיבבו אותם במיוחד? הנשמה נתנה את הרטט של שמם... "מחוברים" לשם זה... בשל האנרגיה שהם פולטים הלאה ועם זאת, האם זה לא יכול להיות כך ש... שאותו שם בדיוק כאשר "חובר"... הבה נאמר...לנשמה אחרת הוא מלא שמחה... מלא זריחת שמש... מלא באור-אהבה, יש לו רטט מאוד שונה הנפלט ממנו... אפילו שהוא בעל אותו איות? אמרו לעצמכם כמה פעמים... את שמכם בקול רם. איך לבכם מרגיש לגבי צליל זה של שמכם? הדהוד זה... תדר זה... רטט זה של מי שאתם?

היינו שואלים...שבזמנים כאשר אתם יכולים לשבת בשלווה, לנשום... כפי שהסברנו... כיוון שיש לכך ערך רב... בתבניות העמוקות יותר מאשר הנשימה האוטומטית שלכם.. וכשאתם עושים זאת... דמיינו באמצעות הרגשת לבכם.... את אנרגיתהרטט שנפלטת מכם. אז זה... עבורכם לשקול ידע זה ולדעת שרמת אנרגיה זו... היא מי שאתם... ומה שאתם שולחים החוצה... במשרה מלאה.

כן, זה יכול להיות כך...שכאשר מעורבות מחלות... או באמת, עצבות מסוג כלשהו... זה יכול להיות שהרטט יכול להרגיש נמוך יותר.

עם זאת, הרטט שלכם.. האחד שהגעתם אליו... לא ירד.. אם היינו שמים אותו במונחים של "שלבי הסולם"...זה לא ירד מתחת לשלב שהגעתם אליו.

אם אתם מסתכלים במרחב באמצע כל שלב... האם לא הייתם אומרים... ישנן רמות רבות באמצע? ובכן, יתכן שהאנרגיה שלכם, כשאתם מרגישים עייפים... עשויה ליפול קצת. עם זאת, היא לא תרד מתחת לתדר הרטט שהשגתם אותו... הפכתם... זכרתם... ידעתם... שאתם אהבה.

ואתם אומרים שיש כה הרבה על עצמכם שאינכם יכולים לזכור.

אתם יכולים.

במובן מסוים, אין מדובר בהיזכרות... למרות, שאנו מדברים באופן זה... מדובר על הרגשה.

כאשר אתם נמצאים בשמחה גדולה בזמנים מסוימים של תוחלת חייכם... האם אינכם אומרים "זה האופן בו אנו זוכרים את ההרגשה שהיתה בעבר... כאשר הייתי שמחה/בשמחה/ באירועמשמח? אתם זוכרים את ההרגשה של שמחה מוחלטת. אתם לא צריכים לזכור מי אתם כ"אדם"... כמו שאומרים. אתם רוצים לזכור מי אתם כאהבה... מה שיכולה להיות רק הרגשה.

אתם מסתכלים על הזריחה שלכם... אתם מסתכלים על השקיעה שלכם... אתם מסתכלים על הירח... אתם מסתכלים על הכוכבים שלכם... אתם מסתכלים על ילדים... אתם מסתכלים על גורי חיות צעירות... אתם לא יכולים שלא להרגיש אהבה.

התגובה האוטומטית כאשר העיניים מביטות על פלאות מעין אלה... היא מצב טבעי של הוויתכם.

זה רק מבחוץ.... אנו שוקלים להשתמש במילה "אכזריות"... ועם זאת , בלוסום אומרת שזה חזק למדי... היינו משנים זאת במידת מה ל"השפעות" מבחוץ. זה כאשר מה שבחוץ משפיע... משפיע על דפוס חשיבתכם... ולאחר מכן דפוס חשיבתכם... משפיע על ההרגשה של ליבכם... כיוון שאתם מאפשרים לו לעשות זאת.

אם אתם מודעים על עובדות מסוימות אשר אתם עשויים לשמוע עליהן... או לראות אותן על מסכי הטלוויזיה שלכם... המיינד שלכם מתחיל לתהות... עם זאת, יש לכם שליטה עלהרגשותיכם. אתם עשויים, לשמוע ולראות... כן, אנו משתמשים במילה "אכזריות" במקרה זה... עם זאת, אתם לא צריכים לאפשר לתוצאה החזותית להשפיע על הרגשות לבכם. אתם לא צריכים לאפשר לכך להיות. לכן, אפשרו למצב של ההוויה להישאר בהרגשת רטט גבוה. וככל שאתם מאפשרים יותר לרגשותיכם להישאר גבוהים... כך התדר שלכם מטפס יותר... עד שאתם מרגישים שינוי ממשי... כשאתם צועדים לשלב הבא של הסולם.

אתם יכולים פשוטו כמשמעו להרגיש זאת, האם אין אתם יכולים?

אוה נשמות יקרות! אנו בכזו שמחה שאנו יכולים לדבר באופן זה.

הגברת, בלוסום אומרת שהיא יכולה להרגיש את השמחה על פניה ועם זאת זו שמחתנו כמו גם שלה. בעובדה שיש קצת יותר הבנה על האחדות בהתמזגות זו. לכן, היינו מבקשים מכם בזמנים של שמחה גדולה ואושר... לדעת ש... הרגשה זו שאתם חווים ניתן לחוות אותה בדיוק.. בדיוק... באותו אופן על ידי מישהו אחר.. אשר.. עכשיו קולט זאת... אינה הרגשה בדרך זו בכלל. האם אתם מבינים? עבור אחד אשר נמצא אולי במקום שהוא של רטט מאוד נמוך... אם זו מלחמה... אם זה רעב... אין זה כה קל עבור האנרגיה שלהם להיות אולי אותו דבר כמו זו שלכם. עם זאת, כאשר אתם באמת יודעים.. שכאחד... הרגשותיכם הם של שמחה ומכיוון שאתם אחד... אתם יכולים לכן, לדעת... שהרגשות שיש לכם... יכולים לבוא לידי ביטוי דרך האחר... בכך שאתם יודעים שזה יכול להיות.

לכן, אם אתם חשבתם על נשמה אחרת שנמצאת במצב פחות בר מזל ויודעים שאת רגשות השמחה שלכם ניתן להרגיש בדיוק באותה דרך על ידם... דעו זאת כאמת... אז, האם אתם מבינים כמה הרבה אתם משנים את עולמכם? אתם מסייעים מאוד באמצעות מחשבה והרגשה באופן זה. אם אתם רוצים... אתם עושים את העבודה עבור אלה אשר אינם יכולים לעשות זאת... בשל מצבם. זה מאזן את עצמו החוצה... עבור אלה במצב פחות בר מזל שגם עושים את מה שאתם לא יכולים לעשות... לכן, אז מגיע האיזון בעולם זה של דואליות.

הבנו באמצעות "קליטה" אנרגטית של נשמות על פני שטחכדור הארץ... שלפעמים, זה יכול להיות קשה מאוד לשמור עלהרטט של האחד גבוה כמו שהם היו רוצים לו להיות. הדבר היחיד שכדאי שלא תעשו... הוא להכות את עצמכם כיוון שאתם לא יכולים להיות שמחים באותו זמן מסוים. ישנם עליות וירידות. יש שחור... יש לבן. יש ניגודים בכול.

כאשר אתם מרגישים קצת "נמוך"... אהבו את עצמכם אפילו יותר... כיוון שכשאתם אוהבים את עצמכם אפילו יותר... אתםאוהבים כל אחד... כל דבר... אפילו יותר.

כל מה שאתם עושים עבור עצמכם... אתם עושים עבור האחרים... איזה יופי! איזה נפלא! איזו תוכנית אלוהית, הלא כן? כל השמחה שאתם מאפשרים להיכנס לתוך חייכם... אתם עושים זאת, ובאותו זמן... אתם מרוממים את הרטט של הכול.

בכך שאתם משרתים את עצמכם... במובן מסוים.. אתם משרתים את הכול. עם זאת, אין אנו היינו מביאים בחשבון זאת... כפי שאתם אומרים על הפלנטה שלכם... שישות עשויה להיות מאוד אנוכית.

השגיחו על עצמכם. זה לא מה שאנו מחשיבים שזו אנוכיות... כיוון שבכך שאתם מטפלים בעצמכם... מוודאים שכל מה שאתם צריכים מתקבל דרך אהבה... אתם לכן, בתורכם... מבטיחים שכל משפחתכם על פני כדור הארץ...

מעופפים...

חרקים באדמה...

חיות בג'ונגל...

דגים בים...

עצים באדמה...

אתם משרתים את הכול בכך שאתם מבטיחים שאתם אוהבים את עצמכם ומחפשים למצוא אושר טהור... כיוון בעשותכם זאת,נשמות יקרות... אתם עושים את מה שהגעתם לעשות כאן.

אנו מרגישים שזה עכשיו הסוף של השיחה ליום זה.

תיהנו... באמצעות אהבה אנו אומרים להתראות עד לחיבורינו הבא של הלב. תודות רבות לבלוסום המאפשרות לכך להיות כך.


Website: Blossom Goodchild
Translation: Gili

ניתן למצוא את גרסת האודיו של התקשור של בלוסום ב-

https://www.youtube.com/watch?v=PBrZm93BkoA
Share |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge