Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > עברית > Blossom Goodchild - October 14, 2013

Blossom Goodchild - October 14, 2013

מסר  של Blossom Goodchild מיום 14 באוקטובר 2013

בלוסום: ובכן, בוקר טוב לכם חבריי....ואולי אני אומרת "יום שנה שמח"... כי זה כאילו מלאו חמש שנים ליום, כפי שאתם יודעים, ש"ההצגה הגדולה שלא הייתה" התרחשה/ לא התרחשה! מה שנראה כאיזו תקופה חיים בעבר! וכאן אנו עדיין ביחד...האם אין אנו צריכים שתהיה לנו ארוחה לאור נרות... אני ורבים המורכבים מתודעתכם? אולי זה קצת יותר מדי צפוף לטעם שלי! ובכן...לפיכך אנו כאן...

פדרציה של אור: אנו כאן, בלוסום ושם את. אכן, אנו ממשיכים את מערכת היחסים/חברות שלנו כי זה מה שאנו משתוקקים שכך היא תהיה כאשר אנו.... את ואנחנו...עשינו הסדר זה. ישנה שם הרבה ספקולציה שאינה מתייחסת לאירוע העתידי המגיע?

בלוסום: כן...הרבה סביב כוונתנו מעורר את כל העניין "טוב וראוי" ואתם לא תאמינו לכמה מהתרחישים שנרקחו!

פדרציה של אור: כן, אנו מאמינים. כיוון שזה מובן שישנה להיטות ולכן אחד עשוי להאמין למשהו שאינו נכון כיוון שהרבה ממה שמוצג עקב כך מסייע לעצמי בצרכיו ובדרישותיו של האחד שיתאימו למה שהוא  מרגיש  שהנשמה משתוקקת לו.

עם זאת, האם יכולים אנו להזכיר לכל אחד... הקשיבו בקפדנות לליבכם. הרגישו איך מילים כלשהן הנכתבות או מדוברות באמת מהדהדות באותו חלל בתוככם... כיוון שאנו לוקחים בחשבון את התעמולה הרבה המתפשטת על מנת לגרוע מהאירוע האמיתי שעומד להתרחש.

בלוסום: לא מעט שאלו באשר ל"מלאי" שדברתם עליו. רבים הכינו לפני 21 בדצמבר 2012 ולכן זה כבר נמצא במקום... עם זאת, אחד תוהה כמה זמן הוא צריך להתכונן?

פדרציה של אור: אנו לא יכולים להגיב באופן ישיר כי הרבה יהיה תלוי בהשפעותיו של האירוע באופן כולל.

בלוסום: זה הגיוני ואני חשבתי שתענו בצורה זו. ובכן, האם הייתם אומרים שלושה חודשים בניגוד לשלושה שבועות או שלוש שנים?

פדרציה של אור: אין אנו יכולים לומר בוודאות.. היינו אומרים שגם מלאים אלה עשויים לא להידרש בכלל!! עם זאת, הכי טוב שתהיה אספקת חירום...רק במקרה.

העובדה היא שהאנרגיה המגיעה במהלך אירוע זה הינה בסדר גודל עצום ולכן עשויה להשפיע על קווי חשמל ורשתות וכל הדברים בעלי אופי אלקטרוני. באשר לכמה זמן ייקח להתחדש שוב...אנו די לא בטוחים... עד שזה בדרך.

בלוסום: רבים חוששים שאירוע זה יהיה קטסטרופאלי. ישנן שמועות על רעידות אדמה וכו'. ...האם אינכם יכולים לא... לראות כפי שכל אחד אחר רואה... לתת לנו את דעתכם מה אתם "מציעים" שיתרחש?

פדרציה של אור: אנו בהחלט לא היינו משתמשים במילה קטסטרופאלי...כיוון שזה מרמז על פחד מתהפוכות ומכל אסונות הטבע, האם לא כן?

אנו לוקחים בחשבון שאירוע זה יהיה בעל אופי אופורי. אירוע אשר עומד לשנות את דרכי הפלנטה שלכם.

בלוסום: וואו...פתאום כשאני כותבת משפט זה, גופי הופך לג'לי ושלווה נהדרת מגיעה אלי והיא עדיין איתי.

פדרציה של אור: זאת כדי להבטיח לך שאירוע זה הוא בעל אופי כזה ולא בצורה כלשהיא של אסון.

איך יכול להיות שכזה אירוע יתרחש...אירוע אשר ישנה את המודעות של הפלנטה כולה...ושהוא יהיה פחד ומוות....והעברות מחוץ לפלנטה.. וחוסר מזון ומים... ורעידות אדמה... ושינוי קוטביות וכו' וכו'?

בלוסום: ובכן, אין שינוי קוטביות?

פדרציה של אור: לא בחישובים שלנו. פעם זה נחשב אפשרות מוחלטת, עם זאת אין זה יותר כך.

בלוסום: עם זאת, אם הקטבים לא נעים?

פדרציה של אור: האם הם לא נעו תמיד? במידה מסוימת?

בלוסום: אני לא הייתי יודעת.

פדרציה של אור: אז, אנו נסביר לך... שאמא כדור הארץ שלך... ואלה עליה התנסו בשינוי זה במשך עידנים.

אחד עכשיו הוא במצב בו "ההמראה" איך נאמר...עומדת להתרחש. אחרי מחזורי ירח רבים של תכנון וקביעת תוצאות.

לעיתים, אנו "מחייכים" מליבנו באשר ל"הסקת המסקנות" מאחורי כמה מדפוסי המחשבה שלכם.

לעיתים, אחד יכול להתייאש ועם זאת אנו לא... כיוון שאנו יודעים טוב יותר...מחשבותיו של אחד כה הוטעו שדמיונות מעין אלה יכולים להיות כה הרסניים.  כאשר זו ההתרחשות הנפלאה ביותר שעומדת להתרחש.

האם אתם חושבים שכל השנים האלה של תכנון...תוכניות לרומם ולשדרג את האנושות... שאלה "האחראים" היו מקבלים את ההחלטה לסיים את הכל באסון? זה לא סרט אימה שמגיע...

זו האמת שלכם באור/של האור שמוחזרת לכם.

מדוע? מדוע, נשמות יקרות, אתם מדמיינים שזה יהיה "סוף דביק"?

זוהי התחלה שמחה!

אנו שמחים. אנו שמחים. אנו שמחים!

כיוון שמה שהוא עליכם...כפי שאמרנו לפני כן...יביא אתכם על ברכיכם ביראת כבוד ובהכרת תודה בשל היותכם חיים בבשר אדם בזמן זה.

ההרגשה אשר תשטוף אתכם, תשאיר אתכם במצב של ידיעה שהגעתם!

אל תקחו בחשבון לרגע אחד ששם יהיה הרס. עשוי להיות קצת אי-סדר... עם זאת, ישנן תכניות במקום עבור אחד על מנת להבטיח לכם שנעשה הכול כדי לקבל את מצב האנרגיה בחזרה למקום וההימנעות מ"היאבקות" כלשהיא תהיה תחת שליטה.

בלוסום: אני מרגישה שרבים עשויים לשאול את המשפט האחרון הזה. האם אתם מתכוונים לביזה כלשהיא וכו'...כשכל החשמל ייכבה לזמן מה?

פדרציה של אור: כן... עם זאת, אנו יכולים לומר... זה שתול במיינד של אחד. זו הדרך בה אחד ניזון. זוהי הדרך הישנה.

עם זאת, כאשר האנרגיה של הדרך החדשה נופלת עליכם ובולעת את כל הישויות...יהיה שינוי מיידי בתוך המערכת...בתוך דפוס החשיבה של כל הנשמות על פני הפלנטה.

ההכרה בעצמי תחזור.

ההכרה של האמת תורגש בפנים ולכן לא סביר שתתרחש כזו תאוות בצע ופעולות מחסור... כיוון שכל אחד ייתן ויקבל משכניו.

שקלו....שינוי של הלב. עבור כל המין האנושי.

זה מה שאתם צריכים לצפות.

זה מה שהאירוע עומד להציע לכם.

בלוסום: האם כל אחד יקבל?

פדרציה של אור: את זה, אנו איננו יודעים... עם זאת, זה מה שאנו מציעים.

זה המקום בו אנו נדון בעובדה שזוהי ההתחלה! לכן....התוצאה לא יכולה להיות ידועה.  מה שאנו כן יודעים הוא שמרביתן של הנשמות על כדור הארץ משתוקקות לדרך טובה יותר...דרך עדינה יותר. לכן, אנו מאמינים שכאשר נציע את ההזדמנות... הרוב ינצל אותה.

עבור המעטים שאינם מוכנים...לא יעבור הרבה זמן לפני שהם כן מוכנים...כיוון שהרטט של הפלנטה שלכם בכללותה תורם מאוד... ואנו מתכוונים מאוד... ולכן אחד לא יהיה מסוגל לשכון שמח בתוכה אלא אם הם מוכנים לעשות משהו בקשר לזה!

בלוסום: רבים מודאגים על ילדים וחיות מחמד.

פדרציה של אור: עם זאת, איננו יודעים מדוע! מדוע הגל העצום של אהבה טהורה אשר אי פעם פגשה בפלנטה שלכם... תשאיר את הילדים ואת חיות המחמד ולא תוסיף אותם לתוך המשוואה? שוב אנו "מחייכים מליבנו" לגבי הסקת מסקנות מעין זה (האם אנו יכולים להוסיף לא מוצדקת)

בלוסום: ישנו שיר (song) בעולמנו שיש בו שורה "אני יכול להרגיש את זה מגיע באוויר הלילה אוה לורד. זוהי הרגשה שחיכיתי לה כל חיי... אוה לורד". זה ממשיך לרוץ לי בראשי. דאגתי היא...והיא של רבים, אני מניחה... על ספק זה שאנו נלקחים בשנית לנסיעה דרך נתיב הגן... וכמה עוד פעמים נאמין למשהו שאינו נכון. המימרה שלי בימים אלה היא "נמתין ונראה"... כיוון שאף אחד מאיתנו רוצה להיחשב כטיפש שכה הרבה כבר חושבים שאנו כאלה!! עם זאת, ספק זה...ששום דבר באמת מתרחש בשנית...לא יכול להיות טוב עבור הטוב הגדול ביותר!

פדרציה של אור: ספק זה הוא חלק מהתוכנית לגרום לנפילתכם...מאלה אשר רק משתוקקים שאתם תפלו!

בלוסום: עם זאת, האם אין אלה "שאינם מכדור הארץ" שנתנו תקוות שווא?

פדרציה של אור: זה עבורכם להחליט כיוון שאנו בהחלט לא רואים זאת בדרך זו. כל מה שנתנו זו האמת שלנו לכם. לסייע לכם במעבר זה. זה שלא התרחש אין זה כיוון שאנו רימינו או  דיברנו שקר... אלה פשוט היו אנרגיות של הונאה המשחקות עם רגשות ונבואות שקר.

בלוסום: אוקיי...יש צורך בהבהרה רצינית כאן. נכון... ובכן... צעד ראשון... החצי השני של משפט זה... הבה נפרק אותו... כשאתם אומרים אלה פשוט היו אנרגיות של הונאה המשחקות עם רגשות ונבואות שקר.  האם אתם יכולים להבהיר למה אתם מתכוונים?

פדרציה של אור: אנו מודעים שאת חושבת שאנו רומזים שאת בלוסום חווית תקשור של אנרגיות של הונאה דרכך שנתנו תאריכי חיזוי מוטעים, הלא כן?

בלוסום: ובכן... רק בודקת...

פדרציה של אור: לא... אנו מתכוונים שזה היה המצב בכמה... אם לא בהרבה "תאריכים שניתנו"... על מנת ללעוג ליודע של האמת. עם זאת, אנו גם מתכוונים ש... התעסקו במסרים של אמת והתרחשויות שיקרו... לא מסרים לכשעצמם...עם זאת עם מה שהתרחש לאחר שהמסר הוצע על מנת למנוע שהתרחשויות מעין אלה יתרחשו...

עם זאת... אפשרו לנו להצהיר באופן ישיר...

אין שום דבר שיכול לעכב או להתערב באירוע המוביל את דרככם.

אין כוח לשום דבר להתעסק עם הכוח של הקדוש ברוך הוא.

שום דבר יכול להתיימר להיות או לחקות את מה שמגיע באמת של מה שיש.

שום דבר.

בלוסום: הנקודה הובנה. ובכן, אם שום דבר יכול להפריע...מדוע לא ניתן לספר לנו מתי?

פדרציה של אור: כיוון שצריך שזה יקרה "באופן בלתי צפוי", בשל המון סיבות.

נשמות יקרות....הרגישו את האנרגיות שלנו כשאירוע זה מושך קרוב יותר ויותר.

הרגישו את  האמת במה שאנו אומרים.

אפשרי לכל הדאגות הפעוטות אשר נראות כדאגה גדולה עבורך עכשיו... להתמוסס... כיוון...

אנו מבטיחים לך...

הזמן מגיע כאשר עניינים מעין אלה לא יכולים להיות יותר חלק מהמבנה שלך.

כיוון שכל רגע מעיר ייתן לך הכרת תודה בשל היותך אהבה.

אנו בכזו התרגשות להביא אותך ולקדם אותך בברכה לתוך העולם החדש.

החזיקו את הכובעים שלכם!

בלוסום: האם אתם רציניים? אתם אמרתם זאת כה הרבה פעמים בשנת 2008.... אני צריכה לומר שהאירוע יתרחש ללא ספק בקרוב ... אני לא יודעת לגבי החזקת הכובע שלי...אני קרוב לוודאי צריכה לאכול אותו!.מממ? החזיקו את הכובעים שלכם! לא משנה, מה זה אומר...במונחים שלכם?

פדרציה של אור: ליתר דיוק, מה זה אומר במונחים שלך?

בלוסום: "התכוננו למה שמגיע".

פדרציה של אור: האם אנו צריכים להוסיף יותר?                                                     

בלוסום: למעשה כן... אני יודעת שהזמן שלכם בקרוב מסתיים, עם זאת... אני מודעת שאני ואלה שמסביבי ואלה אשר כותבים מרגישים כה מותשים  ובאמת מכאובים וכאבים חזקים בכל הגוף... אני מתכוונת באמת חזקים. האם יש לכם הערה כלשהיא... השונה מ... "חלק מההתעלות"?

פדרציה של אור: היינו אומרים שזה גורם לך לנוח יותר בשעה שאת באופן נורמלי לא היית שוקלת לעשות זאת. היינו גם אומרים...שזה פשוטו כמשמעו שינוי בדחיסות של מבנה העצמות שלך... ממה שאת "בנויה" בזמן זה , זה כבד מדי עבור האנרגיות החדשות שאת עומדת לשכון בהן. במונחים פשוטים "הליכה/תנועה" לא יעבוד!

כאשר סובלים מכאובים וכאבים מעין אלה... דמיינו את הגוף שלכם עולה/מתרומם לתוך האוויר... הופך ל"גז"... נח על עננים רכים פלומתיים כשהדחיסות עוזבת ולכן  אחד נותר עם "פחות מזה"... פשוט ישויות קלות יותר... עצמות קלות יותר...לעכשיו.

כל דבר קל יותר. כיוון שכול מה שאתם הוא אור... וזה היה נראה מוטעה לא להתאים את ליבכם.

אנו אוהבים אתכם.

בלוסום: אוה וכמה אנו אוהבים אתכם! (אם אני יכולה להיות כה אמיצה לדבר בשם רבים.) 14 באוקטובר שמח...פעם זה היה היום הגרוע ביותר של חיי... לאחר הרהור בדבר.. זה הראה לי באיזה נתיב לצעוד ואני כה מאושרת "ללכת בדרך זו"!! באהבה ובתודות.


Website: Blossom Goodchild
Translation: Gili


Share |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge