Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > עברית > Blossom Goodchild - October 13, 2012

October 13, 2012 Thrive

 

מסר  של Blossom Goodchild מיום 13  באוקטובר 2012

בלוסום: הלו חבריי. זה די משעשע איך כמה מ"מעריציכם" כותבים ומעירים על העובדה שאתם ממשיכים לדבר על אהבה ותוהים מתי אתם "עומדים לשנות את התקליט" אם אפשר לומר כך. האם אכפת לכם להגיב על כך?

פדרציה של אור: ברכות ואושר לכם...פרט וכולם. אין לנו הרבה מה לומר לגבי עניין זה מלבד "אנו אוהבים אתכם"! עם כול הכבוד לכולם... אלה שמוצאים כי שיחתנו חוזרת ונשנית הם אלה שדי לא "תפסו זאת עדיין"... ולכן יש צורך לחזור על כך בשנית!

הפרט מאוד מהיר להניח שהם הפכו ל"מוארים" ומצהירים שוב ושוב לרבים שהם "אדם רוחני ביותר"... ועם זאת, אלה הן אותן נשמות שתדברנה באופן שלילי על מישהו מאחורי גבו. לכן, הצורך להמשיך לתופף בכך שאהבה היא מי שאתם... כך שאתם עשויים לדעת זאת ולהפוך להיות אהבה באופן מלא.

כאשר אתם חוזרים להיות אותה אהבה... אז אתם תהיו "אדם רוחני ביותר". אתם מבינים, יקיריי, כי אין ל"אדם רוחני ביותר" רצון לספר לאחר שהוא כזה! כי "אדם רוחני ביותר"...הוא רק כזה!

בלוסום: אני אישית מרגישה די נוח בימים אלה עם כל מה שאת מבקשים לדבר עליו. יש לי לעיתים נדירות משהו לחוץ לשאול... ואני יותר מאשר מאושרת להשאיר זאת לכם. עם זאת...לא רחוק היום עד לסוף השנה... הטמפרטורה עולה והלבבות מפרפרים. איך אתם ורגשותיכם עכשיו?

פדרציה של אור: אנו משערים ש"הפרעות" ממשמשות ובאות "בכול יום עכשיו".

בלוסום: "הפרעות" נשמע קצת מדאיג.

פדרציה של אור: עם זאת, יכול שיהיה לכם על דלתות החדרים "בבקשה לא להפריע". המשמעות של כך פשוט היא "אל תפריעו". אז לכן, אנו היינו אומרים ש...כול שכן... בכול יום עכשיו עשויות להיות הפרעות מהנורמה וברגע שיוצגו...אחד לעולם לא ידע את הנורמה כפי שהיא/היתה בדרך כלל.

בלוסום: זה נשמע מרגש. אני מודעת על כה הרבה אשר פשוט מסתכלים בשמיים וצועקים משתיקת ליבם "הביאו זאת!" אז כול מה שאתם מתכוונים בכך, הישארו בטוחים כי ישנם רבים מאיתנו אשר מכדררים בציפייה!

פדרציה של אור: אנו יכולים להמשיך באמת ליצור ולחזור בשנית שאנו באים באהבה.

אנו יכולים לבקש מכם סליחה כלפי/על אלה אשר גרמו לכל כך הרבה אי נוחות בצורותיה הרבות השנויות במחלוקת.

אנו יכולים לצפות מכם שאנו כה גאים שגילינו שאתם "לוחמי האור".

אתם הייתם כבר זמן רב "סמויים". בימים הקרובים האלה... אתם.. כמו האבות הקדומים של העתיד...תצעדו קדימה כאחד. תהיה הבנה עם הנשמה שלכם...שאינכם לבד.

רבים מכם הרגישו כה "נשכחים"...כה "לא מובנים". עם זאת, אנו אומרים לכם עכשיו בידיעה של מה שעומד לבוא...כי ליבת ליבכם תפעם בעוצמה ובהכרה מדוע הינכם כאן. אתם תשחררו את כל הרגשות שהדחיקו את האמת של מי אתם.

מתוככם... כל אחד ואחת...יעוררו אתכם שהינכם כאן לעשות את מה שבאתם לעשות.

יותר לא תהיה חקירה. יותר לא יכול להיות ספק. אין הוא יכול להיכנס לתוך המשוואה של מה שאתם תדעו.

כי אנו אומרים "ברגע שכול זה מתחיל...לא יעצרו אתכם".

אתם תרגישו שוני בנשימות הערות שלכם. עבור אלה שלא יכלו למצוא סיבה לקיום...תהיה קפיצה בצעדיכם ודילוג במקצב ליבכם.

העולם החדש כה קרוב עכשיו. זה יהיה מתאים עבורנו לתאר זאת באופן זה. אתם כאדריכלים...התוכניות שורטטו... ה"אוקיי" הסופי הוטבע עליהן. יש לכם אישור להתקדם ועכשיו כל מה שנשאר לעשות הוא "לבנות זאת". הכול עובד על הנייר. התכנון מושלם. כול מה שצריך אלו "החומרים" על מנת ליצור זאת לתוך המציאות.

בלוסום: המיינד שלי לא מרגיש לגמרי בסדר לגבי המילה "חומרים".. האם יכולים אתם בבקשה להבהיר זאת?

פדרציה של אור: בהחלט, כי קיווינו שתשאלי. כיוון שאנו נספק אותם.

בלוסום: אין אתם מתכוונים חומרים כלבנים ומלט, לא כן?

פדרציה של אור: אכן לא. כוונתנו היא באספקת "דחיפה נוספת" כפי שאתם הייתם אומרים...על מנת שירגישו את השינוי בתוכם... על מנת לבנות עולם חדש זה.

כאשר אופים לחם....יש צורך במצרכים כדי שיתפח. לכן קוראים לנו "השמרים" בפרויקט זה. אנו נציע סיוע נוסף זה כדי לאפשר שהתוכניות "יתרוממו" כמו שצריך.

בלוסום: האם אתם מדברים כאן על "אנרגיה גבוהה יותר" שאתם תספקו? ואם כן...באיזו צורה תהיה אנרגיה זו?

פדרציה של אור: אנו מסכימים שמה שאנו מציעים עשוי בזמן זה להתפרש בכמה דרכים שונות. לכן, היינו רוצים להבהיר. יהיה שינוי מוחלט ובולט...

אנו מדברים על תהליך הדרגתי ואין אנו מכחישים זאת. עם זאת, אנו גם מצהירים  ש"משהו מגיע" אשר יצוין כ"נקודת התחלה"...ה"רגע בו הכול החל" אם תרצו.

בלוסום: כן...אני כן אוהבת. אני יודעת שאינכם יכולים לגלות את הסוד ואסור לכם לקלקל את ההפתעה...עם זאת, הלב שלי דופק במהירות עכשיו ואני מרגישה די...רגשית!

פדרציה של אור: תנו לנו להסביר קצת יותר. על מנת להשלים את הפרויקט הזה... יש לחשוף הרבה יותר בבוא היום ברגעים המתומצתים אשר מותאמים לתמונה הכוללת הגדולה יותר. אנו רק יכולים "לספק" קטעים בשעה שהם נחשפים...לעתים כאשר אנו לגמרי בטוחים שהם יתקבלו באופן הנכון... על מנת שהשלב הבא של התוכנית יתקדם/יצליח.

הרשו לנו להרגיע אתכם כי המתנות אשר יציגו את עצמן, ברגע שדברים יירגעו מההתרגשות הראשונית של כל זה...ייקחו אתכם לגבהים גדולים יותר. אתם תמצאו את עצמכם אומרים "האם זה באמת מתרחש?"

בלוסום: לאיזו רמה אתם מתכוונים? בלי להיעלב...אבל זה יכול להיות כל דבר מהזזת דברים(חפצים או אנשים) בכוח המחשבה או בכוח הרצון עד לביטוי מידי.... ל..

פדרציה של אור: בדיוק. זה יכול להיות כל דבר...וזה כך! עם זאת... בחזרה להתחלה...אתם לא תדעו על נפלאות אלה אלא אם ליבכם יהיה במקומו הראוי.

אהבה.... זה המקום אליו היא שייכת. זה המקום בו היא חייה.

כשאתם תרגישו יותר ויותר את התדר של האמת הגבוהה ביותר של עצמכם... כאשר אתם תשקעו לתוך זה... הרבה מאוד כמו אחד המעביר את ביתו לסביבה חדשה ומתחיל לגלות את המקום של כל דבר...עד שבסופו של דבר הכול נהפך מוכר בדומה למקום האחרון של התדר... אתם תמצאו את עצמכם מרגישים יותר ויותר נוח עם מה שאתם בוחרים ליצור.

רבים מכם "חולמים" על עולם חדש זה... "תור הזהב" הזה...עם זאת, זה יהיה הרבה מעבר למודעות החלום שלכם. כיוון כשאתם מתפתחים שוב "חזרה" למי שהייתם פעם... אתם תהיו מסוגלים ליצור עולם אשר עולה על המחשבות הגבוהות ביותר ב"שלב של עצמכם" הזה.

מה שאתם יוצרים, יקיריי, יגרום לכם להרגיש כילד המזין עיניו על שולחן של עוגות, ריבה וגלידה!

בלוסום: סליחה? קצת אנלוגיה משונה.

פדרציה של אור: האם שכחתם את ההבעה של ילד כפי שהוא עושה זאת?

בלוסום: לא. הם לא יודעים מה לשים בהתחלה על הצלחת שלהם.

פדרציה של אור: וכך זה!

אנו עשויים להוסיף... שייווצרו קבוצות. נשמות מיומנות מסוימות יתאספו ביחד ל"ליצור את חשיבת המחשבות". תהיה שם התלהבות רבה. שמחה כה רבה מאוד.

זכרו איך כשמתחילים פרויקט חדש....קיימת ההתלהבות והנחישות של תינוק הלומד ללכת.

זה יהיה שלכם... מוגדל פי אלף. ליבכם ייכנס לשלב חדש של עצמכם ומיד לאחר מכן כל מה שנטלתם על עצמכם ייעשה עם כזה להט...ואנו אומרים לכם זאת...המתנה היקרה ביותר מכולן... בתוך הכול של שלב חדש זה... הוא ש... שום דבר מכך לא מרגישים כאילו זה נעשה כדי לשרת את העצמי. כול מחשבה ופעולה נעשית באהבה של איש את רעהו.

כיוון שמה שמגיע אליכם יאפשר לכם להרגיש ולהבין ברמה שונה... בדיוק מה שאתם מתכוונים איש לרעהו.

דמיינו שאתם כדור אחד של צמר התיר...ברגע שה"אירוע" מתרחש...זה יהיה כאילו התפרים נארגים שורה אחר שורה....והכול נעשה חלק מאותה הבריאה. אתם תמיד הייתם הצמר... עם זאת עכשיו... אתם תבראו את עצמכם לתוך האחד...אחדות.

בלוסום: חשבתי  שאתם עומדים להגיד אפוד אחד! אוף! אף פעם לא הייתי מעריצה של חלקי הסיבים האלה!!!

פדרציה של אור: כול מה שאנו אומרים לכם עכשיו...אנו מבטיחים לכם... זה יהיה הגיוני עם התקדמות הימים. אם אתם תקראו בשנית מילים אלה מעמדתכם בעתיד, אתם "תופתעו" בשל הדיוק של מה שאנו אומרים. ועם זאת עבורכם..."בזמן זה/ בזמן שלכם"... אתם יכולים רק לדמיין/לעשות ספקולציות בנוגע לעניינים שאנו מדברים עליהם.

אתם עשויים לא לדעת בדיוק מה עומד להתרחש במציאות הפיזית ביחס למה שנמצא לפניכם... עם זאת כול מה שאתם צריכים לעשות הוא לעצום את עיניכם...להרגיש את מילותינו כאמת... והחלק שאינו פיזי שלכם כבר שם. כיוון שאתם יכולים להרגיש זאת. לכן אתם יודעים זאת... עם זאת "הזמן שלכם" מצריך זמן להתעדכן עם עצמכם.

בלוסום: אם מדברים על זמן... ניראה שזהו להיום.

פדרציה של אור: בכל דבר שהוא... יש אהבה. כשאתם יודעים זאת באמת...אתם רוטטים עם אהבה שהינה הכול... מאפשרים לעצמכם להיות כלום...רק אהבה.

בלוסום: אוהבת אתכם. תודה.. באמת אני מתכוונת לכך..... תודה!

  
Website: Blossom Goodchild

Translation: Gili

 

 
ן»¿

Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge