Home Channeling? Our channelers About us Contact


 Home > עברית > Blossom Goodchild - November 8, 2014

 

מסר של Blossom Goodchild מיום 8 בנובמבר 2014

בלוסום: לקחתי קצת זמן להתכוונן לפגישה היום, כאשר משום מקום, השיר "קחו בחשבון את עצמכם" מהמחזמר "אוליבר" הגיע למוחי.  הפזמון התנגן דרך ראשי ואני חייכתי... "קחו בחשבון את עצמכם... בבית; קחו בחשבון את עצמכם... כאחד מהמשפחה. חבבנו אתכם... כה חזק, זה ברור, אנו... הולכים להסתדר. קחו בחשבון את עצמכם... חברנו. אנו לא רוצים שתהיה... לא מהומה, כיוון שלאחר כמה מחשבות, אנו יכולים להצהיר, קחו בחשבון את עצמכם... כאחד מאתנו!" הבנתי שזה נשלח באמצעותכם...וחשבתי שאתם עשויים לרצות להשתמש בכך כנושא היום? דרך אגב, בוקר טוב!

פדרציה של אור: ולך אנו מצהירים... גם בוקר טוב. אנו שמחים שאת מאפשרת את החופש של המיינד כדי להביא קדימה מילים אלה של השיר. כיוון שבאמת, אנו משפחה. אתם אחד מאתנו... אנו אחד מכם.

כאן נמצא נושא אשר מצדיק מחשבה... בשיקול שאתם נחשבים כאחד מאתנו.

בלוסום: האם אתם מתכוונים מנקודת מבט שאנו כולנו אחד? אתם יודעים,  כל מה שדברנו עליו?

פדרציה של אור: מנקודת זווית מסוימת, כן. עם זאת, האם מישהו מכם אי פעם לקח בחשבון... ואנו יודעים שכמה מכם עשו זאת... שאתם בחרתם להגיע למטה לתוך צורה ארצית פיסית כדי לסייע ולחוות "חיים" כפי שהם "למטה שם"... עם זאת, אתם בחרתם לעשות זאת לאחר שקבלתם ייעוץ מאחד "מהבתים שלנו", כלומר, מאחת מהספינות שלנו?

בלוסום: ובכן, זה לא נראה דרסטי מדי הזינוק של הבנה ! הייתי מדמיינת שרבים היו, כמו רבים שאני שומעת, יודעים שהם ממקום אחר... מפלנטות שונות, ממערכות כוכבים וכו'. האם אני יכולה לשאול? האם אלה מהפדרציה הגרים על ספינות אור...יש להם מקום מגורים "פלנטרי"? או, האם ביתם מתבסס אך ורק על סיפון ספינה, כביכול ?

פדרציה של אור: לכל אחד יש בית פלנטרי אם הם רוצים. עם זאת, אין אנו חושבים במונחים של "זמן" המושקע שם...כיוון שזה שונה מהסבריכם על זמן. אנו יכולים להיות רחוק מהבית בשביל התאמות ארוכות מאד... עם זאת, כאשר נדרש "נשמותינו" יכולות לחזור תוך שנייה... על מנת לקבל חזרה, למלא את המלאי ולהיבנות מחדש באנרגיה... להמשיך, על סיפון הספינות. אין זה הכרחי לכולם.

מה שהיינו רוצים שתבינו, שכאשר אנו מדברים על הפדרציה... אנו מדברים במונחים של משפחת אור ענקית. היא כוללת בתוכה גלקסיות ויקומים רבים. האם יכולים אתם להביא בחשבון כמה היא ענקית?

בלוסום: לא! לא באמת, אם להיות כנה.

פדרציה של אור: כאשר אתם לוקחים בחשבון את הפלנטה שלכם ואת כל  אלה שחיים עליה... בני אדם, יונקים, חרקים, צמחים וכו'... כולם חיים בתוך אותו שטח ועם זאת, כולם עם כאלה שיטות שונות של "חיים" המתאימות  לכל אחד, כלומר בסיס תרבותי וגיאוגרפי וכו'. אתם הייתם מוצאים שזה קשה לבטא איך זה עבור כולם לחיות.. כיוון שכל אחד מתפקד באופן שונה... בהתאם לצרכיהם.  באותו אופן... יש לאלה שאינם מכדור הארץ תרבויות ומגורים רבים ושונים מאוד המתאימים לרצונותיהם.

בלוסום: תאמרו לי, כאן אנו נמצאים על כדור הארץ, רבים מחכים "להתמזגותנו"...המשמעות היא... קבלתם של אלה ממקום אחר ולאפשר לכך להיהפך למקום משותף עבור השבחתם של כולם. האם אנו הפלנטה היחידה המחכה להגעתכם באופן פתוח יותר, או האם הפלנטות האחרות חולקות דילמה דומה? האם ישנן ישויות על הפלנטות האחרות אשר אולי חושבות "שהן" היחידות בקיום וכו'?

פדרציה של אור: לא. זהו ידע משותף על כל הפלנטות  ש"לאחרים" ישנה צורה במקום אחר.

בלוסום: האם הם מקבלים ברצון ישויות ממקומות אחרים, או ישנם כמה קצת דואגים... או אפילו "מגנים" על המקום שהם גרים?

פדרציה של אור: שוב, תשובות רבות יכולות להינתן ואנו היינו אומרים שכל תרחיש שאתם יכולים לחשוב עליו... יהיה המקרה... המצב...איפה-שהוא "שם בחוץ".

בלוסום: מדוע, אם כן, לפלנטה הזעירה והקטנה שלנו ישנן כאלה בעיות בהתמודדות עם "אחרים שאינם מכדור הארץ? מהי העצירה הגדולה? מדוע כל הסודיות הזו?

פדרציה של אור:  להצעה אחת, היינו אומרים ש"החיים" מתפתחים כפי שצריך ואנו מתכוננים לכך כפי שאתם יודעים.

בלוסום:  עם זאת, האם לא הלכתם לנסות זאת לפני 6 שנים...והיה צורך לנטוש זאת? אם הייתם מוכנים "לנסות" זאת אז...מדוע זה לוקח כה הרבה זמן לנסות בשנית?

פדרציה של אור: מכיוון, שאנו נחושים שכאשר "הצגות" אלה מתרחשות... הכול הינו ביישור ושבזמן זה ...שום דבר יפריע.

הצגתנו הגדולה שהיתה מתאימה לשנת 2008 נשקלה מחדש והבנו רבות מהתגובות ומהלא-תגובות... באשר למה שקרה ומה שלא קרה.

בלוסום: אני מאמינה שבשש השנים האחרונות, רבים יותר "הצטרפו לכוח"! רבים יותר יודעים עכשיו, שיש "משהו אחר מאשר אנחנו" וכה מוכנים לקבל זאת. אנו גם יודעים, שאנו "כאן למטה", העלינו את הרטט של אהבה לרמה גבוהה יותר ואנו נישאר כאן ונמשיך לעשות זאת. עם זאת,  ישנם רבים מאוד המרגישים שסיוע חיצוני לא יהיה בסדר. הם מרגישים  כי "מצב העניינים" על פני הפלנטה הזו הלך רחוק מאוד מחוץ למסלול, וכיוון שאנו "חלק מאותה משפחה"...זה מאוד יוערך אם אתם הייתם פשוט מתחילים לאפשר לאלה שאינם יודעים אתכם... לדעת אתכם! יש לכם את "הידיעה איך" לעשות זאת באופן שזה לא יביא פחד כלשהו... עם זאת, אפשרו לאנשים לדעת את המקום ממנו הגעתם...אהבה. אתם מכירים אותי, אני לא מתכוננת לוותר אף פעם על כלבלב קטן זה, כיוון שאלה הייתם אתם  שהבאתם אותי במקום הראשון לכל זאת.

פדרציה של אור: ואנו מודים לך על כך שאת לא מוותרת אף פעם.

בלוסום: זה כה קשה להישאר על המסלול. אנו התחלנו לדבר על חלק מאתנו המגיעים מספינותיכם.

פדרציה של אור: אכן זה כך... להגיע לכדור הארץ כחלק מהתוכנית האלוהית...בידיעה שאנו כולנו נתאחד במהלך תקופת חייכם על פני שטח כדור הארץ.

בלוסום: עם זאת רבים, אני מדמיינת כבר היו והלכו בשנית?

פדרציה של אור: זה אורגן בדרך זו...עבור נשמה מיוחדת זו.

בלוסום: אני מנחשת שאין זה משנה, לכאורה שום דבר משנה! עם זאת, באמת שלנו כמשפחה אחת גדולה... האם יכולים אתם לומר בכנות שבתקופת חיי... אירוע נהדר זה יקרה?

פדרציה של אור: אם הכול ילך בהתאם לתוכנית האלוהית...

בלוסום: עם זאת, אם זה אלוהי... בוודאי שזה יהיה?

פדרציה של אור: בוודאי.

בלוסום: ובכן...?

פדרציה של אור: כיוון, שיש עדיין רצון חופשי, בלוסום. רצון חופשי הוא חלק אינטגרלי מהתוכנית האלוהית.

בלוסום: עם זאת, אם אנו ממציאים את המשחק כשאנו ממשיכים...וה"קובייה" היא "בחירתנו"... מדוע עדיין לא הראיתם לנו, באופן גדול יותר, שאתם "הולכים במורד נתיב זה לצידנו", כאשר כה רבים מאתנו בוחרים שזה יתרחש?

פדרציה של אור: האם אין אנו מדברים איתך עכשיו ומספרים לך זאת?

בלוסום: אוה חברים! אתם יודעים למה אני מתכוונת.

פדרציה של אור: אנו מרגישים למה שאת מתכוונת.  עם זאת, האם אינך גם מרגישה... שאת יודעת יותר טוב מזה?

בלוסום: כן!

פדרציה של אור: בכך... אנו איתך.

ועבור אלה מכם שיודעים את משימתך... את יודעת שאת תמשיכי קדימה...מתרחבת ב/כמו/דרך/אהבה עד לזמן כזה...כאשר מה שאת יודעת יתרחש...מתרחש.

וכמה שאת תשמחי.

בלוסום: האם הייתם אומרים שאלה הממשלות ואלה "מעל" הממשלות אשר עוצרים את התהליכים שלכם, יותר מאשר העובדה שרבים "ימותו" בו במקום, כיוון שישותם לא הוכנה?

פדרציה של אור: ללא ספק, ישנו ערעור של מי שאנו... בקנה מידה רחב... למנוע מאתנו שיהיה לנו "פיקניק". זה, כפי שאת יודעת...מעורב באופן גבוה...והמאוד סיבה של "נטישתנו" בשנת 2008 שלכם. ישנו פחד גדול בין הדרגות של אלה שלא מבינים מי אנו...

בלוסום: עם זאת, אהבה מנצחת את הכול, האם לא כן?

פדרציה של אור: ללא שאלה או ספק.

בלוסום: ובכן מדוע... רק פנקו אותיי, חבריי.... האם אינכם יכולים פשוט לעשות משהו בשמיים שלנו כדי לעודד אותנו? כפי שאמרתי פעמים רבות לפני כן... אנשים כאן למטה עייפים. כן, הגענו לכאן כחזקים ביותר מבין החזקים...(ובדרך אגב, אני  מרגישה נהדר ממש עכשיו). עם זאת, רבים אינם מרגישים כך. ליבם וליבי מבקשים שוב מכם לשקול "פדרציה מרשימה"! כדור הארץ שלנו בטוח בצורך של הואוו! כל אחד יספר לכם זאת.  אולי זה לא היה חלק מהתוכנית לפני שהגענו... עם זאת, עכשיו אנו נמצאים היכן שאנו נמצאים... אנו מבקשים לשינוי בהסכם זה. ( ? ) בואו חברים...שימו עליכם את בגדי החג...זה זמן למסיבה!

פדרציה של אור: בלוסום... בתגובה לכך, אנו רוצים לומר...שבניגוד למה שרבים חושבים/מאמינים.. הערות אלה שלך לא נזרקות לפח של פסולת נייר. הם מושמות גבוה בסדר היום של השיקולים.

בלוסום: אני צוחקת, כפי שאתם יודעים כאשר אני אומרת... "אולי ישנם שם כמה "אנשים זקנים" בדירקטוריון, שצריכים לפרוש ולהחליפם עם כמה חדשים. מפותחים באופן גבוה, צעירי הפדרציה, עם רעיונות חדשים המתאימים לצרכי הכוחות על האדמה.

פדרציה של אור: אולי.

בלוסום: אוה יקרים! אתם צריכים לצחוק. אולי, אני ממציאה את כל זאת. אולי, אתם פשוט המצאה של הדמיון שלי?

פדרציה של אור: עם זאת, ללא הדמיון שלך, לא היו יכולים להתכתב איתך בכלל. ובכן... המשיכי לדמיין, בלוסום. אנו ...עבור אחד , כאחד של חלק ממשפחתכם הגדולה... מוקירים תודה שאת עושה זאת.

בלוסום: העניין הוא... אני חושבת על כך לעיתים קרובות... לפעמים, אני תוהה אם אנו (אתם ואני) באמת גורמים לשינוי. בפעמים אחרות, אני יודעת שאנו כן. בכל מקרה... עמוק בנשמתי... אני יודעת  שהגעתי לכאן כדי לעשות זאת... זהו הסכם שעשיתי. אני יכולה לשנות את המיינד שלי בכל זמן שאני רוצה... עם זאת, בשלב זה אין לי כוונה לעשות זאת.

פדרציה של אור: אנו שמחים לשמוע זאת.

בלוסום: אני תמיד בשמחה משתתפת בשיחות אלה. בעליות ובירידות...אוה, זה נכון... אין עליות וירידות ... אה...לחיי הנעת האנרגיה תמיד! אני אוהבת אתכם!  תודה לכם. להתראות נכון לעכשיו.

 

 

* הפדרציה של אור מדברת על אהבה 

https://www.youtube.com/watch?v=RmsCqVjqSss

Website: Blossom Goodchild 

ניתן למצוא את גרסת האודיו של התקשור של בלוסום ב-

http://www.youtube.com/watch?v=7i-UHdMnF5w&list=UUtYNUevWytubYiElIY44pbg

 

 Share |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge