Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > עברית > Blossom Goodchild - August 8, 2016


מסר של Blossom Goodchild מיום 8 באוגוסט 2016

בלוסום: לאחר שהרגשתי טוב מאז התקשור האחרון בהתייחס לספינת הענן הגדולה בקולומביה, יומיים לאחר מכן דברתי בביטחון במפגש פתוח, ראו ווידאו: http://youtu.be/MHcCPRvSMOc

אולם, כפי שהחיים התגלגלו, יום למחרת קבלתי מייל ששלח אותי לתוך ספק בשנית, כיוון שהשאלות שנשאלו היו מאד הרבה כמו אלה שהיו במקור במוחי. עבורי... אני צריכה להיותשבעת רצון שאני מתקשרת אמת ובואו נודה על האמת... הייתי במורד נתיב זה פעמים רבות ואולי אלך עליו מספר רב למדי של פעמים יותר בעתיד. זה חשוב מאוד לי. לכן, ידעתי כי הדבר היחיד שאפשר לעשות היה להתכוונן לתוך הפדרציה של אור ולראות איזו תשובה יכולים הם לתת לי על שאלותיי. מיד ידעתי שהם היו רוצים לדבר דרכי. הנה מה שהם אמרו:

http://youtu.be/Gup5L0O6N7g

תמליל ההקלטה של האודיו מהפדרציה של אור מיום 8 באוגוסט 2016.

ברוכים הבאים... לבלוסום ולכל מי שרושמים את התקשורת המילולית הזו. אנו מודעים מאוד לסיבה מדוע התבקשנו לדבר בזמן זה... בהתייחס לספינת האור הגדולה שהוסוותה דרך היווצרות ענן בשמיים.... בסביבת קולומביה שלכם בסוף חודש יוני שלכם.

אנו גם מודעים, לקשיים שבלוסום חווה בהתייחס לתקשורתנו האחרונה, באשר לשאלה אם ספינת האור היא אמת או זו הדמיה כוזבת. כלומר האם זו רמאות שנוצרת דרך התערבות על פני מסך הווידאו... באמצעות המערכות הטכנולוגיות של המחשב? או האם זה יותר רמאות מרושעת... בהתייחס להולוגרמות המציעות שאלו אנחנו, כאשר הן לא?

ליידי בלוסום דואגת למספר עניינים שהיא צריכה להבהיר. עניין אחד הוא באשר לסיבה מדוע היו רק מעט קטעי ווידאו בהתייחס לתופעה זו ומדוע לא היתה שם יותר מהומה... היינו אומרים? כמו כן מדוע לא נתפס במצלמה יציאתה של הספינה?

ללא ספק, כפי שבלוסום שאלה... זה היה הופך את זה לאמין יותר? וגם מדוע, נשאלנו, לא היו שם עצמים מעופפים צבאיים של הפלנטה שלכם שהתערבו מיד?

התשאול של בלוסום הוא אחת כמה וכמה, כי אין ספק אם זה היה מתרחש באותו זמן... כמה זמן זה היה שם... ומדוע זה לא יצר יותר רעש? אלה שאלות שהועלו אשר גרמו לה להטיל ספק בהערתנו בהתייחס לעובדה שזו אמת. שזו היא ספינת אור ממקום אחר. אנו תומכים במה שאנו מדברים עליו. בזאת אנו, עכשיו, ברגע זה מאשרים שזו לא היתה רמאות. עזר חזותי של ספינת אור מוסווית זו הוא אמת.

הליידי שואלת אותנו, "ובכן מדוע לא היתה שם יותר התערבות כיוון שניתן היה לעצרה או להחביאה על ידי אלה שאינם רוצים שהיא תיראה? "ואנו אומרים מכיוון שאנו נמצאים צעד אחד קדימה. האם את חושבת שלא היתה שם תוצאה לאחר שעזבנו? אתם מתשאלים עדיין את כול אותן שאלות, באשר לסיבה מדוע לא נתפסה במצלמה עזיבתה של הספינה?

נשמות יקרות, אין אנו יכולים לתת תשובה לסיבה מדוע זה לא התרחש. זה תלוי באלה שהסכימו להשתתף והיו נוכחים. בלוסום גם שואלת אותנו שבלכידה מסוימת זו ישנן עדיין תמונות של סירה גדולה... ועם זאת אנשים סביב זה נראו הולכים בשמחה לעסקיהם מבלי אפילו להביט לשמיים ולמה שיש לראות שם. "מדוע זה כך?" היא שואלת... והיא מרגישה עצובה כיוון שאנו לא מגיעים כפי שהיא מצפה עם תשובה.

עם זאת, אנו מגיעים עם אהבה. בלוסום אומרת לנו "היא צריכה את האמת. היא צריכה את האמת. היא צריכה את האמת"... ואנו מגיעים קדימה ושוב נותנים לה את האמת שלנו. אין אנו יכולים... אין אנו יכולים לתת הנמקה לכל שאלה שנשאלת, ובלוסום אומרת שהיא צריכה את אותן תשובות לשאלות אלה... כיוון שהן חיוניות להמשך התקשורת שלה אתנו.

זו חייבת להיות החלטתה. אין אנו יכולים להציע משהו שאין אנו יכולים לתת ואנו איננו יכולים לתת תשובות לכל השאלות האלה. כל מה שאנו יכולים להציע... כל מה שאנו יכולים לתת זו האמת שלנו לגבי מי אנחנו ואנו מציינים עכשיו, אנחנו הפדרציה של אור...ואנו גם מציינים, שאין זה משנה איך הדברים עשויים להיות מוצגים בדרכיהם המוזרות על פני ערכות התקשורת שלכם.. מה שאתם מכנים מחשבים... אין אנו בשליטה על מחשבים.

אנו יכולים רק לציין את האמת שלנו. לכן, אנו מאשרים בשנית...מה שראיתם על אותו ווידאו הוא אמת. אין זו הולוגרמה. אין זה זיוף מודגש. זהו רגע בזמן שמאפשר להווייתכם או לקבל זאת כאמת שלכם, או לא. אין אנו יכולים לעשות את אותה החלטה עבורכם. אנו יכולים רק להציע את מה שאנו יודעים כאמת שלנו.

בלוסום שואלת אותנו מה היא צריכה לעשות עכשיו? כיוון שאנו לא ענינו על שאלותיה. היינו אומרים לה שהיא חייבת תמיד ללכת אחר האמת שלה.

אם זה כך, בלוסום... שאין את מאמינה בנו כאמת... אזי את חייבת להפסיק את התקשורת אתנו. כיוון שלא יהיה לכך ערך לנשמתך.

ואת אומרת לנו שנשמתך יודעת עמוקות שעבודתך אתנו היא הסיבה שהגעת... ולכן, באהבה... עם כה הרבה אהבה... את ממשיכה. אפילו שיש לך שאלות. אפילו שלפעמים יש לך את הספיקות האלה. את מרגישה בלבך שאנו אמת. אנו מבינים שאת צריכה לדון בעניין זה עם עצמך...לחשוב על הדברים ולהגיע למסקנה בשנית.

את מודעת מאוד שאנו נמצאים כאן אתך עכשיו ברגע זה. את זה את יודעת כאמת. לכן, את מקבלת כי המילים שדברנו הם אמת. את זה אנו מבינים ממך. אין זה נתיב קל, בלוסוםGoodchild שבחרת ללכת בו. עם זאת, אנו מאושרים שברגע זה את בחרת להמשיך. ואת אומרת לתועלתם של אלה המקשיבים למילים אלה... את אומרת... שזה לבך שיודע שזה חייב להמשיך.

ברגע זה... כשאנו נמצאים כאן אתך, את יכולה להרגיש... את יכולה לקבל... את יכולה להבין שיש חשיבות לעבודה שיש לנו לעשות... עם כל האנושות. לכן, אנו נמשיך.

אנו גם, היינו רוצים להציע, כי את חייבת תמיד לשאול אם את מרגישה בספק. אין אנו יכולים אף פעם להיות מרוגזים... זה לא בתוכנו. אנו יותר מאשר שמחים שאת שואלת אם את מרגישה ספק... כיוון שככל שאת רוצה את האמת... זה הכרחי עבורנו שאת תדעי שאנואמת. כיוון שיהיה מעט טעם להמשיך לתקשר... כפי שאמרנו קודם לכן... אם הדברים לא מרגישים... אם אנו לא מרגישים נכון בהווייתך.... בכל נימי הווייתך.

ואנו אומרים זאת לאלה המקשיבים גם למילים אלה... אם הרטט של האמת שאנו מביאים קדימה לא מהדהד עבורכם באמת שלכם... כאמת שלכם... אזי הפסיקו ללכת לצדנו ומצאו את מה שמרגיש וידוע כאמת שלכם. ובכך אנו עוזבים. באהבה ובתודות... ובכבוד הטהור והגבוה ביותר... כאמת.. לכשעצמה.

סוף הפגישה.


הפכו כל יום ליום אנושות מאושר http://www.youtube.com/watch?v=5_DDBfwTX1g&feature=youtu.be

בבקשה בקרו בשנית את התפילה "אנו המשנים של המשחק" באם מצב הרוח לוקח אתכם... לשמור על האנרגיה גבוהה כפי שאנו יכולים. http://youtu.be/MYeqbshjgmA .

הקישור לכל ה YouTubes של בלוסום: http://www.youtube.com/user/isjaabmo


Website: Blossom Goodchild
Hebrew translation: GiliShare |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge