Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > עברית > Blossom Goodchild - January 5, 2013

January 5, 2013 Thrive
 

מסר  של Blossom Goodchild מיום 5 בינואר 2013

בלוסום: ובכן, אנו כאן בשנית! כה מהר הימים עפים! איך תואילו להתחיל היום? אני באופן אישי איני בטוחה על מה שנדון עכשיו. דברנו על אהבה ונמשיך לדבר על כך, אני מנחשת. הכל מרגיש קצת מוזר באשר לאן אנו הולכים מכאן ומהי משימתנו!

פדרציה של אור: היינו נהנים להצהיר די בבהירות שמשימתנו היא לסייע לכם להבין מי אתם! זה היה אפקט הגל של הרמת הפלנטה כדור הארץ לתוך רמה גבוהה יותר רבת-תושייה אשר תגרום לכך שכולכם תדעו שהחיים... החיים במלוא תפארתם.. מקבלים הרבה יותר טוב מאשר אתם כרגע חושבים שזה יכול להיות.

צפינו באנרגיות שהתרוקנו בשבועות האחרונים של זמנכם. חלק הרגישו את הצורך להימלט לפינה. היה להם צורך לשים שמיכה על ראשם ולעולם לא להגיח בשנית...כה חזקה היתה אכזבתם ש"שום דבר" התרחש במועד שהם מיקדו בו את "חייהם". עבור אחרים זה עלה על כל הציפיות של עצמם והם חווים כדור הארץ חדש. אלה הם עצמם שהשתנו לשלב הבא של עצמם והם מקבלים כה הרבה שמחה ופליאה מכל רגע של מחשבה.

ישנם גם אלה... היינו אומרים.. דומים בהרבה לך בלוסום...אשר נמצאים בין השניים.

האם אתם רואים יקירים.. איך...התמרה זו היא המסע הפרטי שלכם?

בלוסום: ועם זאת, זה מאד אחד כלל עולמי!

פדרציה של אור: אכן, זה כך. עם זאת, זה באמצעות כל אדם "העושה את החלק שיש לעשותו" שעושה את כל הסיבוב מסביב.. הסתובבו!

אנו משתוקקים רק לרומם. אנו מודעים שרבים חושבים שאנו הסיבה לחרדה שלהם...לנקודת מבט המאוכזבת שלהם. הם שמו את כל תקוותם ואמונם בנו. מנקודת מבט שלנו, שום דבר ממה שאמרנו שינה כיוון. כל מה שהצענו לכם הגיע מהידע הגדול יותר שלנו על מה שעומד להיות/מה יכול להיות/מה יהיה.

האם לא אמרנו לכם "צפו לבלתי צפוי"? ועכשיו מה שלא ציפיתם הגיע...זה תלוי בכל אחד איך הם בוחרים לקבל מה שיש!

זה עמוק בתוך הווייתכם, יקירים, כך שאתם יכולים למצוא את האמת על מה שמתרחש. כיוון שאנו אומרים לכם...משהו ענק כן התרחש במועד המדובר שכה רבים מכם סמכו עליו.

כאשר אדם טועם את העוגות הנפלאות ביותר... יש בהן הרבה מרכיבים המאפשרים לטעם להגיע. עם זאת...מה יש בכך אשר אולי עושה עוגה זו שונה מהרוב? מרכיב אשר האחרים לא השתמשו בו בעבר. אחד שלא היה ב"ערבוב" לפני כן. אנו אומרים לכם באמת שלנו... יש לכם מרכיב חדש ב"ערבוב" שלכם.  חלק פשוט אינם מודעים לכך, כיוון שהם לא ראו שזה הוסף לקערה. כן... טעם העוגות נחמד...אבל זה תמיד כך היה. עבור חלק, הם פשוט הפעם מסרבים לחשוב שמרכיב זה שהוסף יכול להיות כה עדין. הם בוחרים לחשוב שזה לא קיים שם בכלל.

עם זאת...ישנם אלה שיודעים! הם גם לא ראו את המרכיב שהוסף...ועם זאת הם מאפשרים לעצמם לקבל את העובדה שמשהו חדש נוסף. וזה אותו "משהו" אשר עושה את כל השינוי. כל כך שונה מהאופן בו דברים נטעמו בעבר. כשעוגה זו נאכלת ומתעכלת...זה אז שההשפעה האמיתית תתחיל לזרוח. היו סבלניים עם עצמכם, יקיריי. כל דבר בשעה טובה.

בלוסום: מממ! אני לא חושבת שמשפט האחרון זה בא בקלות רבה !

פדרציה של אור: עם זאת, היינו מציעים שיסתכלו על כך באמת שלו.

בלוסום: להיות סבלנים זה משהו שאלה מאיתנו כאן מרגישים שעשינו הרבה... וחלק איבדו את הרצון להמשיך.

פדרציה של אור: להמשיך במה?

בלוסום: להמשיך להאמין.

פדרציה של אור: במה?

בלוסום: בכם.

פדרציה של אור: עם זאת, אין אנו כאן בשביל תחרות על אהדת הציבור, יקרים. אלה שהסבלנות שלהם התייבשה ובמהלך התהליך החליטו שאין שימוש בנו להם, הם פשוט בוחרים בנתיב אחר בזמן זה.

בלוסום: כן...אני קולטת זאת.. אבל בוודאי רוצים שאנשים רבים "יקלטו את מסריכם" בניגוד לכך שאלה שהיו פעם כה נלהבים...מתרחקים.

פדרציה של אור: בלוסום... אין זה משנה לנו איך אחר בוחר את נתיב מסעו. כל מה שאנו משתוקקים שהם ימצאו את האהבה בתוך עצמם על מנת ליצור עולם שבו כל אחד משתוקק לגור בו. אין אנו יכולים "לאכוף" את השאיפות והחלומות של האחר ולצפות שהם תמיד "יעשו זאת בדרכנו". זו בוודאי לא תהיה בחירתנו.

אנו משתוקקים כי הנשמה תמצא את האמת שלה באמצעות דרך כלשהיא אשר "מציפה את ספינתם" (המתרגמת - ביטוי שמשמעותו - עובדת בשבילם הכי טוב, אוהבים לעשות).

בלוסום: עם זאת... בטח.... זה רצוי שיותר ויותר "יקשיבו לכם"?

פדרציה של אור: למה?

בלוסום: כיוון שאז אנו יכולים לתת ביטוי לאחדותנו בקלות גדולה יותר... ומהר יותר.

 פדרציה של אור: עם זאת... מה שאנו עושים הוא... מה שאנו עושים.

באותה דרך שאתם בוחרים להמשיך לתקשר איתנו... אנו ממשיכים לתקשר איתכם... כיוון שאנו מרגישים שזה מועיל לכל... להעלאתו של המין האנושי ולמעשה של הפלנטה שלכם. אין אנו יכולים לשלוט על התוצאה של שום דבר. כל אדם הוא בשליטה על התוצאה של עצמו. דרך חדשה זו תיהפך להיות יותר ויותר ברורה לכל אחד כשהם מאפשרים לעצמם לזרום עם האנרגיות החדשות.

חלק עשויים להרגיש שזהו השינוי... צורה זו של הארה רק מתרחשת למעטים נבחרים. זאת היינו אומרים אין זה איך שזה היה. היינו אומרים שכל אחד... לא משנה באיזו שלב של מסעכם אתם עליו/בתוכו....קבל אנרגית אור גדולה יותר לתוך הווייתו.

רק בגלל שזה לא הגיע בדרך שהם "ציפו", אין פרושו שזה לא התרחש. עם זאת, עד שהם הינם שלמים באופן מלא בהבחנתם בין הישן והחדש... ייקח להם קצת זמן לגלות את המציאות החדשה שלהם. עם זאת, הם יגלו זאת.

לאט לאט הם יבחינו בדקויות שמתרחשות. הם יכירו בכך שהם יותר לא מודאגים בנושאים נעדרי חשיבות שפעם צרכו אותם. הם מרגישים את התמונה הגדולה יותר... פשוט על ידי היענות להרגשה... הידיעה.. ששינוי התרחש.. בתוכם. בתוך עצמם.

ישנו שילוב של "ראיה" ו"הבנה" אשר מעבירים אותם לתוך מקום של "שלום".

עבור אלה שהיו מאוכזבים כה במרירות... אכן נטולי אשליות... אנו ממשיכים לנהל את ה"סיירים" המחפשים אותם ומציעים להם התרוממות של הנשמה שלהם. מורת רוחם הינה לגמרי זמנית... עבור אלה אשר יודעים שהאור לא יכול להתרחק מכך... לא לזמן רב.

מה שאנו מחשיבים כמירב החשיבות זה לא שאתם משתוקקים "להתמזג איתנו".. למרות שאנו אומרים ללא היסוס שזה יתרחש כאשר הכל יהיה במקום.

מה שאנו משתוקקים הוא שאתם תפתחו את ליבכם אפילו למודעות גדולה עוד יותר... של מה שיש. כיוון שבאותה מודעות אתם תגלו מי אתם. ברגע שזה בוצע, יהיה צורך מועט לכל דבר שאנו אומרים כדי לשפר את מסעכם... כיוון שיהיה לכם את כל הידע בקצות אצבעותיכם.

בלוסום: אוקיי.. כשמדברים על מסעות...נושא קטן שהייתי רוצה להעלות בפניכם. בשנה שעברה ציינתי שאני נוסעת לאנגליה לבקר את אמי בפעם הראשונה בכמעט 9 שנים. אתם הערתם שעד אז, (פברואר הזה) ייתכן שלא יהיה צורך אפילו לקנות כרטיס. זה התקבל באנרגיה של קצת "לשון בלחי" ( המתרגמת- ביטוי שמשמעו חומד לצון), עם זאת...בבירור...זה ברור בעליל שאנו אפילו לא קרובים לצורה זו של תחבורה מתקדמת. ובכן... זה משאיר אותי מבולבלת באשר מדוע אתם אומרים זאת?...ובכל הכנות... זה גורם לי להטיל ספק ב"איכות" של עבודתי איתכם. אני מעוניינת לראות איך אתם תענו לכך.

פדרציה של אור: בלוסום היקרה. כמה אנו מכבדים את תשוקתך לאמת. בזמן בו אנו דנו בכך, חשבנו שזה חשוב לצפות כי הדרכים החדשות יישארו במיקודו של האחד. יתכן שאנו יכולים לומר כאן... לא אמרנו, אם אנו זוכרים שזה יהיה בהחלט המקרה. האם האמנת שזה היה?

בלוסום: לא.

פדרציה של אור: ובכן, את יצרת מה שהאמנת. אנו מודעים שאין את משוכנעת לגמרי מתשובתנו.

בלוסום: אל תבינו אותי לא נכון, אני מעריצה מספר אחד של "מחשבה יוצרת מציאות".. עם זאת עבורי... לא ראיתי שזה מתרחש בתוך מסגרת הזמן... בהנחה שאנו מדברים על טלפורטציה (המתרגמת - טלפורטציה (באנגלית: Teleportation) הינו מושג המתאר העברה של עצמים משני מקומות שונים במרחב מבלי לעבור דרך המרחב. המושג שגור לרוב בספרות המדע בדיוני ובתחום זה מתאר העברה של עצמים ללא התערבות פיזית באמצעות כוח המחשבה או הרצון בלבד. כלל זה אינו מחייב, ולא פעם מתוארים מכשירים שונים המשמשים לטלפורטציה דוגמת המשגר בסידרה מסע בין כוכבים).

פדרציה של אור: לכן, אנו מתפלאים כמה רבים הרגישו אותו דבר כמוך. כמה רבים חשבו " ובכן אני מטיל ספק ש...אבל בואו רק נחכה ונראה".

בלוסום: הממ! אני מתחילה להרגיש לאן זה הולך.

פדרציה של אור: למעלה! האם אינך רואה שזה לא תלוי בנו לגרום לדברים אלה?...זה תלוי בכם!

בלוסום: אתם מתכוונים באמצעות יצירת המחשבה של " טלפורטציה" במוחנו?

פדרציה של אור: בדיוק! עם זאת, האם אין אתם מחכים לנו לבוא ולהראות לכם איך זה נעשה?

בלוסום: ובכן כן... אני אפילו לא יכולה לרכב על אופניים כל כך טוב!

פדרציה של אור: המשיכי איתנו בנושא זה כיוון שהינו חשוב. כן...בלי צל של ספק יש לנו את האמצעים... את הטכנולוגיה... היכן בכל...אם נדייק היכן אנו משתוקקים להיות בהרף עין...ועבורנו... יש לנו גם את היכולת "להיות שם" בכל צורה שהיא שאנו בוחרים ל"הופיע". ככל שזו תופעה בלתי רגילה עבורכם...זה מאוד עניין של עובדה לנו. כמו כל דבר... כאשר אתם מבינים את העבודה של ...ה"איך"... אזי זה כבר לא נראה דבר לא אפשרי. עם זאת... לך אישית בלוסום...את יודעת שזה אפשרי. האם אין זה כך?

בלוסום: בטוח. עם זאת אין לי רעיון איך זה מבוצע.

פדרציה של אור: באיזו תדירות את מדמיינת את עצמך טלפורטינג (teleporting) (המתרגמת - מעבירה (אדם או חפץ) באמצעים פסיכו-קינטיים) ליעד מסויים?

בלוסום: כמעט אף פעם לא... אה... אף פעם! התבדחתי על כך בטיול שלי לארצות הברית עקב השיגעון של המכס וכו'.

פדרציה של אור: ובכן, את מודה שאין לך זאת בתוך הרדאר האפשרי שלך?

בלוסום: אוה.. כפי שאמרתי... אני יודעת שזה אפשרי, עם זאת לא נתתי לכך הרבה מחשבה.. אם בכלל! לכן אתם אומרים...שכול הדברים האלה שאנו חושבים שאתם עומדים להביא איתכם באשר ל"טכנולוגיה הקיימת"... אנו צריכים בתחילה ובעיקר לדמיין במחשבה.

פדרציה של אור: כמובן. כל הדברים האלה שאתם מקווים שיהיו לכם כדי להפוך זאת למציאות במוחכם.

לא תקווה... ידיעה.

בלוסום: עם זאת... אלפים מאיתנו... אם לא מיליונים...אין לי מושג לגבי המספרים... חשבו שאתם באים להצטרף אלינו במציאות שלנו... ועלי לומר... אני לא רואה ספינות.

פדרציה של אור: עם זאת, רבים כן. יותר מכם אשר יוצרים את האיחוד מחדש שלנו...זה יתרחש מהר יותר.

את עשויה למצוא די מוזר מה שאנו עומדים להגיד.

בלוסום: וזה חדש ושונה מפני...?

פדרציה של אור: אנו מבקשים מכם לוותר על תקווה.

בלוסום: כן. זה חדש ושונה.

פדרציה של אור: תקווה זה משהו שאתם באמת רוצים שיתרחש.  זה נותן לכם את ההרגשה של שינוי לטובה, האם לא כן?

בלוסום: אכן...אז מה בשם כדור הארץ אתם מתכוונים?

פדרציה של אור: אנו מתכוונים שאנו מבקשים מכם לוותר... לדוגמה...על התקווה...שאנו באים ונתאחד מחדש כמשפחה. אנו מבקשים לשנות תקווה לתוך ידיעה שאנו באים להתאחד מחדש כמשפחה. יש שוני גדול...לגמרי שונה... מתקווה וידיעה. האם אתם מבינים?

בלוסום: כן, אני מבינה. ובכן אחרי כל מה שעברנו...לא לשחק על מיתרי הלב ולהתלונן...זה לא של...אבל איך אנו משנים תקווה זו לתוך ידיעה?

פדרציה של אור: על ידי ביקור בחלק העמוק יותר של עצמכם. על ידי וויתור על כל הציפיות של מה שאולי.... ופשוט לאפשר למה שיהיה... להיות... כאשר הוא!

בלוסום: אני מבינה את מה שאתם אומרים. היתה לי שיחה זו לאחרונה....שאין זה משנה כמה הרבה אנו נראים "מרגישים מאוכזבים" דרך הבחירה העצמית שלנו כמובן...יש עדיין הידיעה העמוקה הזו שהאירוע... " שאתם שותים תה איתי"...יהיה יום אחד מציאות.

פדרציה של אור: כן...אנו מקבלים ידיעה זו... עם זאת, האם אנו יכולים לשאול כמה הרבה גם התקווה מעורבת?

בלוסום: ובכן.. עבורי.. אם נוותר על תקווה...

פדרציה של אור: ונחליף אותה עם ידיעה...

בלוסום: כן! הבנתי זאת. באמת אני כרגע הבנתי זאת. תודה לכם...אני בהחלט אעבוד לקראת זה... עם זאת בטוח שזה לא עניין לשכנע את עצמך.

פדרציה של אור: כלל לא. זה עניין של העברה של מה שאחד מקווה לתוך....לקבל זאת!

בלוסום: איך?

פדרציה של אור: על ידי הליכה למקום העמוק ביותר בפנים בו כל האינפורמציה מאוחסנת ו"למשוך מתוך הקובץ" מה שאתם בוחרים ליצור. כאשר אתם מגיהים קובץ זה אתם תיזכרו באמת שלו ויותר לא "תקוו" ל"כך וכך" שיהיה הדרך בעולמכם... ברגע שאתם יודעים זאת... אתם יכולים ליצור זאת.

בלוסום: האם אנו מגיעים כל כך עמוק בתוך עצמנו באמצעות מדיטציה?

פדרציה של אור: כמובן...ובאמצעות שיטות רבות אחרות... שמחה... אהבה..  צחוק... שירות... נתינה... קבלה... האם נמשיך?

בלוסום: לא... קבלתי את התמצית.

פדרציה של אור: ככל שאתם בוחרים להיות יותר מאושרים...יותר קל ויותר מהר אתם יודעים!

בלוסום: תודה בחורים/בחורות! כמובן שאעשה את המיטב שלי. כמו עם כל החוכמה המוצעת, אני מרגישה שיש לקבלה ברמה העמוקה יותר של עצמנו...איני בטוחה איך לעשות זאת...מלבד רק "לבקש זאת להיות".

פדרציה של אור:  יש לנו כה הרבה לומר לאורך הזמן אם את רוצה.

בלוסום: אוה באמת אני רוצה... ואני חושבת שאני יכולה לדבר עבור רבים. באהבה ובתודה לכם.

 
Translation: Gili
ן»¿

Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge