Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > فارسی > Montague Keen - September 28, 2014

Montague Keen - September 28, 2014

مونتاگ کین -۶ مهر ۱۳۹۳

« تا زمانی که نخواهیم قفس را ببینیم ، در آن باقی خواهیم ماند. بیدار شوید. برای دیدن فضای بازباید از آن خارج شوید.»

بسیارضروری است که انسانها بیدار شوند. بازهم با دروغهایی که سیاستمداران به شما می گویند به سوی جنگی دیگر به پیش رانده می شوید. هیچکس آنقدر کند ذهن نیست که نپرسد چرا برای کشتن آنهایی که قبلا تظاهر به "حمایت" از آنها می کردید ، بازگشته اید.

شما حامی برادران خود هستید. اما به نام شما کشتارمی کنند. همه اینها به منظور خرید اندکی زمان بیشتر برای سیاهکاران (Cabal) است. لطفا چشم خود را بروی این مخمصه و این آدمکشی که به نام شما انجام می گیرد و بهای بمبهایش با مالیاتهای تان پرداخته می شود ، نبندید. پس عشق درزندگی شما کجاست؟ آیا فراموش کرده اید که باید یکدیگر را دوست بدارید؟

با دوست داشتن خود ، آغاز کنید ، با دوست داشتن خانواده ، خویشاوندان و همنوعان. با نپذیرفتن این تجاوز و کشتار بیگناهان نشان دهید که بی تفاوت نیستید. دیدن آن ، از این سوی زندگی دشواراست زیرا ما فقط می توانیم در افشای حقیقت به شما کمک کنیم و امیدوارباشیم که خودتان زمان بگذارید ودر باره واقعیت ها تحقیق کنید. چندین باردرزندگی خود شاهد همین بهانه ها بودید؟ چندین باردرزندگی خود با این حقیقت وحشتناک روبروشدید که به شما دروغ گفته اند؟ هر قدر زمان Cabal کمتر می شود نیازش به دروغ بیشتر می شود.

شما مدت زمان کوتاهی برروی زمین هستید. شما مجبور خواهید بود با (پیامد) تصمیم هایی که درزمین گرفتید ، در دنیای روح زندگی کنید. روح شما جاودان است و درطی زندگی های بسیار از شما حمایت می کند. بدن شما بهرحال آنقدرها مهم نیست (فانی است) و درطی زندگی بر روی زمین خانه روح شماست. روح های زیادی برای نجات زمین بازگشته اند. آنها در زمان آتلانتیس در آنجا بودند. و نمی خواهند دوباره شاهد چنان پیامدی برای زمین باشند. آنها در همه جای دنیا به هم مرتبط می شوند و یکدیگر را باز می شناسند و برای نجات بشریت با هم کار می کنند. لطفا متوجه این واقعیت باشید که یک عده توسط آنهایی که ادعا می کنند خبرهایی از دنیای روح آورده اند ، فریب می خورند. در دنیای روح ، سلسله مراتب وجود ندارد. پس آنهایی که لقبهای عالی به خود می دهند مورد تردید هستند. در ارتباطهای آنها (channelings) هیچ معنایی وجود ندارد.

انسانها در وضعیت وخیمی بسر می برند. نباید با یک احساس امنیت کاذب هرقدر هم که قانع کننده به نظر برسد ، فریفته شوند. من زندگی های فراوانی در زمین داشته ام که بسیاری از آنها به همراه ورونیکا بوده است. او مرا می شناسد و من او را می شناسم. ما به هم اعتماد داریم. هدف ما نجات انسانها و سیاره است. ما طرحهایی داریم که شما هنوز از آن اطلاعی ندارید. به همین دلیل در چهار هفته گذشته سه بار به جان ورونیکا سوءقصد شد.

در باره دیدار برنامه ریزی شده از ایرلند خرابکاری صورت گرفته است. سیاهکاران Cabal از آن وحشت دارند. این چه چیزی را می رساند؟

او در صدد یافتن راهی برای رسیدن به آنجاست اما نیازمند حمایت است. ابتدا باید بهبود پیدا کند ، او دیگر جوان نیست. روح او مشتاق ، اما جسمش ضعیف است و باید بهتر شود. به یاری شما او «مرکز» را در ایرلند برپا خواهد کرد که در کنار آمدن با «دوران انتقال» کمک می کند. این مراکز در همه جای دنیا خواهند بود. به شما اطمینان می دهیم دروغهای سیاهکاران Cabal و خدمتگزاران آنها در باره ورونیکا ، بدخواهانه و کاملا بدورازحقیقت است. از آنهایی که این دروغها را می پراکنند ، آگاه باشید. آنها خیرخواه شما نیستند. از طریق مراکز ، به انسانها برای آموختن شیوه نوین زندگی مبتنی بر احترام به تعالی همه موجودات زنده ، کمک خواهد شد.

ورونیکا تحت تاثیر افشاگری«مایکل تساریون » در خصوص (دستکاری در وجود انسانها) Manipulation of Humanity قرار گرفته است. از شما خواهش می کنم برای تماشای (ویدیوی) آن وقت گذاشته و ببینید که چگونه شما را کنترل کردند. این بهترین اثر تساریون است. کار او اهمیت فوق العاده ای دارد:

The Age of Manipulation (Michael Tsarion):

Part 1

Part 2

Part 3

این سیستم سلطه است که شما را در بند نگه داشته و مورد کنترل قرار می دهد. لطفا دقت کنید . زندگی شما در خطر است و راه حل آن در دستان شماست. ما در دنیای روح ، راهنمایی تان می کنیم ، اما خود شما باید وارد عمل شوید. با چشم بستن بروی آن چیزی عوض نمی شود.

شما فرصت ساختن دنیایی بهتر را دارید. دنیایی بدون فساد و بدون جنگ . دنیایی که در آن عشق ، ارزنده و محترم است وهمه در صلح بسر می برند. ما می توانیم!

عزیزم (خطاب به همسرش ورونیکا) ، زمان دشواری برای تو بود. روح تو قدرتمند است. می دانی که ما موفق خواهیم شد. ماه اکتبر تغییرات زیادی بهمراه دارد. همیشه مراقب باش. نور گسترش می یابد و تاریکی بزودی مغلوب نور خواهد شد.

دوستدار تو تا ابد ، مونتی.

لطفا درک کنید که به خاطر حملاتی که به قصد جان من صورت گرفت برایم امکان پاسخگویی به ای میل ها وجود ندارد. نبرد به درگاه خانه ام رسیده . یک نبرد بیرحمانه. اما من تسلیم نخواهم شد. ما با هم موفق خواهیم شد.
ورونیکا

مترجم: مهناز


You can use Paypal to make a donation to the Foundation
to help towards the purchase of the new Centre in Ireland.
Any financial contribution, however small, would be greatly appreciated.
Veronica Keen

PS. I live in London, England. It is necessary to point out that US Postal Orders
can only be cashed in the United States. They can NOT be used here in England.

Paypal

I have supplied the IBAN and BIC codes below. Thank you for your support.

IBAN; GB11NWBK60233682587809
BIC; NWBKGB2L


Website: The Montague Keen Foundation
Translation: Mahnazلطفا نظرات و پیشنهادات خود را به آدرس زیر ارسال فرمایید
Att: Behi
arcturian.nation@gmail.com! لطفا به اولین اقدام ما به پیوندید
Share |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge