Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > فارسی > Montague Keen - November 24, 2013

Montague Keen - November 24, 2013

مونتاگ کین ۳ آذر ماه ۱۳۹۲

ورونیکا ، عزیزم ، دارد اتفاق می افتد. گویی برحسب تصادف ، اما مردم به دنبال حقیقت می روند. مهم نیست از چه راهی ، اما دارد اتفاق می افتد. مردمی که در گذشته نه چندان دور به هیچوجه قادر به دیدن حقیقت نبودند ، حالا دارند بیدار می شوند. شور و شوق ناشی از این امر ، نور شکوهمندی را ایجاد می کند که هرگز خاموش نمی شود.

شما خانم های عزیز ، «جین» (What's the 'Real' Truth) و «دبی» (ExtraTerrestrials) نقش مهمی در بیداری انسانها ایفا کردید. شما به دریافت باطنی خود اعتماد کردید ، زیرا قلبتان می دانست که در مسیر درست قرار دارید. اتفاقی نبود که با آنچه در باره ایرلند به شما گفته شد ، هم طنین شدید. زیرا روحتان می دانست که برای افشای حقیقتی که آن را در هیچ کجای دیگری نمی توان یافت ، می باید این مسیر را طی کرد. زیرا کلید رهایی شما از قید و بندهای توطئه گران و هرآنچه دروغین و منفی است ، در آن جزیره کوچک نهفته است. از آنجایی که توطئه گران همواره در طول تاریخ از برملا شدن حقیقت در هراس بوده اند ، برای مخفی نگه داشتن اسرار ایرلند ، هر آنچه در توانشان بوده ، انجام داده اند.

اکنون دنیا با ایرلند آشنا می شود. پژوهشگران برای کمک به کشف این اسرار قدم پیش خواهند نهاد. این تصادفی نبود که من با ورونیکا آشنا شدم و با او ازدواج کردم. همه اینها بخشی از یک طرح بزرگ برای نجات انسانها از دست توطئه گران بود. او باید در این کار مورد حمایت قرار بگیرد. او به راهنمایی من اعتماد دارد و دورو برش افرادی هستند که می دانند برای انجام کار به چه چیزی نیاز است. به همین علت تلاش زیادی انجام گرفته تا او را از انجام کارش و رسیدن به نتیجه باز دارند.

افکار شما انرژی دارد. از شما می خواهم که با افکارتان عشق بفرستید و انرژی لازم را به آنهایی که این امر بزرگ به آنها محول شده است ، بدهید. همه چیز به خوبی پیش می رود. باید مطمئن شوید که انتقال به نرمی صورت بگیرد ، بی هیچ عمل خشونت آمیز و انتقام جویانه ای. می توانید آن را به مثابه نوعی کناره گیری و دست کشیدن از قدرت بدانید. از شما خواهش می کنم به این درخواست توجه کنید ، زیرا ابه این ترتیب زندگی برای همه آسانتر می شود. به سرعت آنچه را که توطئه گران به شما تحمیل می کردند، فراموش خواهید کرد. همه چیز برایتان مهیا می شود. همه با مساوات گرد هم می آیید. حتی نیازی نیست صدایتان را بلند کنید ، زیرا شما موفق شده اید. شما آزاد می شوید تا از باقیمانده عمر زمینی خود بدون مزاحمت آنها لذت ببرید. هنگام پیروزی ، بزرگوار باشید زیرا که بی تردید پیروزی از آن شماست. از آنهایی که در سراسر دنیا در این حرکت به سوی نور کمک کرده و آن را وظیفه خود دانسته اند سپاسگزار باشید.

باید با چیزهای زیادی درباره سیاره خودتان آشنا شوید و از آنچه از شما پنهان کرده بودن د، لذت ببرید. آینده هیجان انگیز و روشن خواهد بود. از هیچکس نترسید زیرا شما دوستان هم هستید و نه دشمن. ما در نظر داریم تمام بیماری هایی که به منظور ایجاد ترس ساخته بودند را از بین ببریم. طرحهای ما بزرگ و آماده اند تا بلافاصله به اجرا در بیایند. آنچه از شما می خواهیم این است که با دیگران همانگونه رفتار کنید که دوست دارید با شما رفتار کنند.

جزئیات تسلط بر انسانها آشکار شده و موجب حیرت و ناراحتی بسیاری از شما خواهد شد. این احساسات را کنار بگذارید زیرا ارزش فکرکردن را ندارند. چیزهای بسیار جالب تری برای کشف کردن دارید. گذشته ، گذشته است. می باید تا جایی افشاگری شود که به برقراری حقیقت در زمان حال و هدایت به سوی آینده منجر شود. بگذارید توطئه گران با این واقعیت که شکست خورده اند کنار بیایند. آنها باید خود را با شکست وفق دهند.

شما دستاوردهای زیادی داشته اید. به آینده فرزندان خود نگاهی بیندازید ، اینکه به طور یقین زندگی آنها عاری از جنگ ، بیماری های تحمیلی و رنج خواهد بود. آنها از آزادی کشف آنچه انتخاب کرده اند ، بی هیچ مانعی ، لذت خواهند برد. تصمیم شما مبنی بر کشف حقیقت، همه اینها را امکان پذیر کرده است. تاریخ ، تلاش تان را در برپایی عدالت و صلح برای همگان به یاد خواهد داشت. ما در آن جشن ها به جمع شما آمده و به شما خواهیم پیوست. این یک تلاش همگانی بوده است و ما برای آنجام آن به همدیگر احتیاج داشتیم. خیلی چیزها در باره سیاره تان وجود دارد، بیشتر از آنچه تا کنون رویای آن را داشته اید.

توطئه گران در صدد برآمده اند تا با امنیت مالی ، گذرگاه بی خطری برای خود فراهم آورند. بله ، قبول دارم ، آنها را باید برای هرچیز غلطی که دردنیایتان وجود دارد سرزنش کرد. آنها با این حقیقت ، آشکارا و در ملا عام روبرو می شوند. بگذارید بروند. انرژی ارزشمند خود را برای درخواست خسارت از آنها به هدر ندهید. به جایش ، بر آنچه که با پایداری و جستجوی حقیقت به آن دست یافته اید ، متمرکز شوید.هر چیز منفی باید کنار گذاشته شود. این یک کارعظیم است که برای آن به همیاری شما نیازمندیم. پس از افشای آن به اصطلاح دلایل برای جنگیدن ، ارتش های دنیا خلاص می شوند. رنگ واقعی آنهایی که خواهان جنگ پس از جنگ هستند ، آشکار می شود. آنها قدرت و سلطه خود را بر انسانها از دست داده اند. آنها همچنان قدرت نمایی می کنند و سعی دارند وانمود کنند که در مسیر خود به پیش می روند و تلاش می کنند سیاستمداران ابله را به سوی جنگ سوق دهند. آنها به همین راحتی کنار نمی روند ، زیرا بسیار برایشان سخت است که شکست خود را بپذیرند. همچنان مثل یک طاووس فخر می فروشند ، گویی که همچنان کنترل دنیای شما را به دست دارند. فریب آن را نخورید.

آگاهانه نور را به قلبهایتان فرا بخوانید و به موجوداتی از نور بدل شوید که هستید. با این کار تیرگی حاکم بر زندگی خود را برطرف می کنید. در دیگران فقط نور را ببینید. نوری که در وجود آنها هست و به نور شما پاسخ می دهد. هرگونه تردیدی را نسبت به خویشتن کنار بگذارید. زیرا وقتی به خود ایمان داشته باشید، تمام بند و زنجیرها گسسته شده و فرو می ریزند. شما برای انجام این کار بزرگ ، یعنی بازگرداندن نور به سیاره ، برگزیده شدید. بنابراین هرکدام از شما ، یک نقش منحصر به فرد را در امر انتقال ایفا می کنید. شما قدرت خود را باز می یابید و نیز توان آفرینش دنیایی توام با صلح را برای همگان.

عزیزم ، باید بیاموزی که با فشارهای روحی وحشتناک زندگیت بهتر کنار بیایی. سعی کن به خاطر هر چیزی غصه نخوری. توبسیار حساس تر از آن هستی که به نظر میرسی. اینها برای این است که تو را بشکنند ، اما تو سرسخت از این حرفها هستی. تو همه آنچه که بعد از رفتنم بر تو وارد شد را تاب آوردی.

تو محبوب هستی عزیزم ، بیش از آنکه خودت بدانی.

دوستدار همیشگی تو ، مونتی.

مترجم: مهناز


--------------------------------------------

دوستان عزیز،
در حال حاضر ورونیکا با وضعیت دشواری روبروست. لطفا پیام زیر را بخوانید. برای کمک به او می توانید از طریق دگمه Donate مبلغی را اهدا نمایید. اگر امکان پرداخت برایتان فراهم نیست ، برایش دعا کنید وعشق و نور بفرستید. انرژی مثبت همیشه راه خودش را پیدا می کند.
باسپاس!
Thanks! - Kees, GalacticChannelings.com

ورونیکا کین:
در حال حاضراوضاع زندگی ام روبراه نیست ، بدون ماشین هستم. یک اتوبوس به ماشین 12 ساله ام که پارک شده بود برخورد و آن را کاملا از بین برد. برای جایگزین کردنش با موانع زیادی روبرو شده ام. برای پیدا کردن آن روی کمک بقیه حساب می کنم. نمی توانم به خرید بروم. ناراحتی قلبی و تنفسی دارم و نمی توانم سربالایی را طی کنم. ازهرگونه کمک در این زمینه سپاسگزار می شوم. به آرزو و دعای خیرتان بیش ازهر چیزی نیاز دارم. ورونیکا »

مترجم: مهناز

Paypal
Website: The Montague Keen Foundation
Translation: Mahnaz

لطفا نظرات و پیشنهادات خود را به آدرس زیر ارسال فرمایید
Att: Behi
arcturian.nation@gmail.comShare |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge