Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > فارسی > Montague Keen - 22 December, 2013

Montague Keen - 22 December, 2013

مونتاگ کین - اول دی ماه 1392

« دنیا با عملکرد شما تغییر می کند و نه با ابراز عقیده شما »- ناشناس

انرژی نور گسترش می یابد و به آنچه پنهان و در خفا مانده بود ، نفوذ می کند. هدف نهایی همین بود. ۲۰۱۳ سال آماده شدن بود. ۲۰۱۴ سال به اتمام رساندن است. شما خیلی چیزها را سرجایش قرار دادید و حالا تصویر روشنی از آنچه که باید انجام شود بدست آورده اید. شما به این آگاهی رسیده اید که ناتوان نیستید و می دانید چه باید کرد.

باید همه آنچه برای کنترل شما صورت گرفته ، بررسی شود. اکنون می توانید به روشنی چگونگی عملکرد سیستم کنترل را مشاهده کنید. آنها برای بقای خودشان « نیاز» به این دارند که شما را در ترس نگه دارند: به همین سادگی. توطئه گران سعی دارند با به اصطلاح تهدیدهای تروریستی و بیماری هایی که نتیجه مستقیم دستکاری هایی است که بر روی ذخایر غذا ، آب و هوای شما انجام می دهند ، در شما احساس محکوم بودن ایجاد کنند. شواهد فراوانی دراین زمینه موجود است. خوشبختانه شما در این مورد هوشیار و آگاه هستید.

سوال ها باید پرسیده شوند. چرا باید از آنهایی که سیاره شما را نابود کرده و «جمعیت آن را از میان می برند» حمایت کرد؟ شما در این امر دخالت دارید؟ آنها بدون حمایت شما قادر به این کار نیستند. از شما می خواهم در باره این پرسش فکر کنید. آیا وجدانتان آسوده است؟ آیا می توانید به چشم همنوع خود نگاه کنید و با صداقت بگویید که چه می کنید؟ آیا این کار تاثیر مخربی روی انسانها و سیاره تان ندارید؟ انتشار مواد آلاینده در آسمان (chemtrails) به خودی خود صورت نمی گیرد. چه کسی در انجام این کار دخالت دارد؟ یادتان باشد... این پول شماست ، از مالیاتهای شما خرج می شود. در واقع شما هزینه نابودی خودتان را می پردازید. رنجی که این کار بدنبال می آورد را ، در نظر بگیرید.

با به اشتراک گذاردن نور خود دریچه ای را می گشایید تا دیگران به ما پیوسته و آنچه را که ما به عنوان خانواده نور در حال ساختن آن هستیم را ببینند. همه کشورها در حال بیداری و نزدیک شدن به یکدیگر هستند. و می بنید که نژاد و مذهب شما را محروم نمی کند. تمام موانع ساخته بشر را کنار می گذارید. توطئه گران قانون « تفرقه بینداز و حکومت کن» را به کار می بردند که تا امروز به خوبی برایشان کار می کرد. بیدارشدگان اکنون می توانند ببینند که همه این روش های تفرقه افکنانه ، شما را در ترس و کنترل نگه می داشت ، اینکه در جنگ های پی در پی دست به کشتن همدیگر بزنید. در حالیکه آنها از زیانهای ناشی از جنگ به ثروت بیشتری می رسیدند. همواره همان ها از آن سود می برند. به همین دلیل باید بپرسید اینها واقعا به خاطر چیست؟

تبلیغاتی که شما را وادار به شرکت در جنگ می کند ، همیشه همان فرمول قدیمی است. چه زمانی شرح و تفصیلی در باره منافع همزیستی مسالمت آمیز از آنها شنیده اید؟ بپرسید که چرا بخش هایی از دنیایتان به عمد در فقر نگه داشته می شود در حالیکه بیش از اندازه کافی برای همگان موجود است؟ چه کسی مقرر کرده بعضی در فراوانی و دیگران در قحطی زندگی کنند؟ این نمی تواند تصادفی باشد. این طراحی شده است. شما حالا آنقدر بیدار شده اید که متوجه این موارد شوید و کاری کنید تا این اعمال شرارتبار متوقف شوند. زیرا انسانها همگی برابر آفریده شده اند.

نباید از چیزی بترسید.اکثریت قاطع با شماست. پس به خودتان ایمان داشته باشید. شما با هم دوباره این سیاره را خواهید ساخت. شما هرگز دوباره در جنگهای بی دلیل دست به کشتن یکدیگر نخواهید زد. شما تکنولوژی و تخصص خود را با یکدیگر سهیم خواهید شد و همه کشورها فرصتی برابردر ایجاد محیطی امن و مرفه برای مردم خود خواهند یافت. به این ترتیب « بهشت زمینی» برپا می شود ، برعکس آن جهنمی که تاکنون تجربه کرده اید. به احساس موفقیت خود فکر کنید وقتی به اطرافتان نگاه می کنید و صلح و عشق را در همه جا می بینید ، وقتی همه آن دروغ ها و شرارت ها برای همیشه از بین رفته اند. این باید فکر هر روزتان باشد و برای رسیدن به آن تلاش کنید. با همدیگر می توانید رسیدن به آن را سرعت بخشید. زمان ، مناسب است و برای رسیدن به آن ، روشنایی در راهتان است. به یاری هم این امر را به روشی صلح آمیزمیسرمی کنید.

این خوب است که بسیاری از شما تصمیم گرفته اید به هیاهوی کریسمس بهای چندانی ندهید. از این فرصت برای دور هم جمع شدن استفاده کنید. هدایای کریسمس توطئه گران را پولدارتر و شما را فقیرتر می کند. از هیچ ترفندی برای بهره برداری از شما فروگذار نمی کنند. می خواهند شما بدهکار آنها باشید. به این ترتیب شما را درجایی که برایتان در نظر گرفته اند نگه می دارند. از هر فرصتی برای بودن با خانواده و دوستان استفاده کنید. زیرا این زمان با ارزشی است وهمچنان که برای خلق یک آینده بهتر به پیش می روید ، خاطره اش برجای می ماند.

بزودی همه چیزآشکار خواهد شد. دیگر امکان ندارد که حقیقت را پنهان کرد ، در باره اینکه شما که هستید ، با شما چه کرده اند و چگونه بر شما سلطه یافته اند. یک روز شگفت زده می شوید از اینکه چگونه توانسته اید دوام بیاورید و این حکایت را بگویید در حالیکه که آنها هر چه در توان داشتند برای آشکار نشدن حقیقت انجام می دادند. بسیاری از عاملین این وضع سیاره را ترک گفته و به جایی که از آن آمده اند بازخواهند گشت. بعضی از آنها تلاش می کنند تا شما آنها را بپذیرید. بعضی ها صادقانه تقاضای بخشش خولهند کرد. باید به این موضوع جدی فکر کرد. احساسات را نباید در امر مصلحت همگان دخالت داد. بسیاری از آنها نمی توانند روی زمین کاملا نورانی زندگی کنند. آنها افشا خواهند شد. زیرا برای زندگی بر روی زمین به انرژی ترس و کشتار«نیاز» دارند. ظاهر انسانی آنها از بین می رود. با ایجاد جنگ سعی می کنند آنچه بدست آورده اید را بهدر دهند. در مواجهه با چنین پیامدهایی مراقب باشید ، با ذهنی آرام و عاری از خشم. نباید مجازات صورت بگیرد زیرا این کار شما را به سطح آنها تنزل می دهد. با متانت کنترل اوضاع را بدست بگیرید. یادتان باشد این آن چیزی است که منتظرش بودید و برایش تلاش کردید. در هر دوسوی زندگی تلاش می شود تا صلح برقرار بماند.

بار دیگر خواهید توانست از خورشید لذت ببرید زیرا مدتهای طولانی chemtrails سدی در برابرآن بود. این امر منافع زیادی برای سلامتی و انرژی شما خواهد داشت. به همین دلیل آن را مسدود کرده بودند.

آسمان تان بار دیگر آبی و پرستاره خواهد شد. سراسر روشنی خواهد بود. چقدر فوق العاده است! زمین دوباره سرشار و مانند قبل پربار خواهد شد. زمین و ارتباط شما با آن بسیار اهمیت دارد. به عمد مانع ارتباط حقیقی شما با زمین شده بودند. کفش هایی با کفه پلاستیک و لاستیک ، لباسهایی با الیاف زیان آور برای سلامتی . فقط یادتان باشد که هرچیز«طبیعی» خوب است و هر چیز مصنوعی مانع ارتباط شما با زمین می شود. با پای برهنه روی زمین راه رفتن شما را به انرژی مبدا متصل می کند و در زمان مواجهه با بیماری مفید واقع می شود. هر چیزی که شما را از انرژی زمین جدا کرده است می باید برداشته شود. نیاز به وقت زیادی ندارد اما لطفا به آن فکر کنید.

آنهایی که باید با هم کار کنند به هم نزدیک می شوند. درک باطنی آنها در زمان مناسب آنها را به سوی مسیر درست هدایت می کند. نترسید ، زیرا نقشه الهی آنچنان که باید کار می کند. ما همه چیز را در نظر گرفته ایم. هیچ امری به امید شانس رها نشده است. ما می دانیم اگر فردا خوانده شوید همگی گرد هم می آیید. از زمانی که من از دنیا رفتم شما راه درازی را پیموده اید. یقین دارم ورونیکا همیشه از حضور من آگاه است.

لطفا افکارعشق و شفای خود را به سوی فردی بفرستید که حال و روز سختی دارد و توطئه گران تلاش می کنند مانع انجام رسالت او شوند. قدرت عشق می تواند او را آزاد کند لطفا در این زمان او را به یاد داشته باشید.

عزیزم ، دوستان عزیز ، در این ایام خوب ، برای همگی شما اوقاتی سرشار از صلح و شادمانی در کنار خانواده و دوستانتان آرزو می کنم.

ورونیکا ، عشق من ، سعی کن از بودن در کنار خانواده و دوستان لذت ببری. من هم آنجا با تو هستم .

مثل همیشه. دوستدار تو مونتی.

مترجم: مهناز


Website: The Montague Keen Foundation
Translation: Mahnaz

لطفا نظرات و پیشنهادات خود را به آدرس زیر ارسال فرمایید
Att: Behi
arcturian.nation@gmail.comShare |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge