Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > فارسی > Montague Keen - October 20, 2013

Montague Keen - October 20, 2013

مونتاگ کین – ۲۸ مهرماه ۱۳۹۲

به هر چه فکر می کنیم ، آن را بوجود می آوریم.
هر چه را احساس می کنیم ، به سوی خود می کشانیم.
هر چه را تصور می کنیم ، همان می شویم.

در باره این سخنان خردمندانه تعمق کنید. مهم است که آنها را به طور کامل درک کنید. شما در حال ساختن آینده خود هستید. نگران تغییراتی نباشید که در بدن خود تجربه می کنید. این تغییرات شما را آماده می کنند تا موجوداتی نورانی شوید ، همانی که هستید. مانند پروانه ای که از پیله خود خارج می شود ، به ماهیت واقعی خود پی می برید. وقتی دچار گرما و سرمای شدید و یا سرگیجه می شوید ، وقتی روش زندگی ، خواب و خوراک وعادتهایتان عوض می شود ، مضطرب نشوید. اینها نخستین گامها به سوی تحقق آن هستند. نیازی نیست نگران شوید و به دنبال درمان پزشکی باشید. این فرایندی طبیعی است. به آن خوشامد بگویید.

همه چیز به شیوه ای اتفاق می افتد که برای هر یک از شما مناسب باشد. زمانش که برسد ، همه چیز برایتان روشن خواهد شد. زنجیرها و قید و بندها گسسته می شوند. از تمام محدودیتها رها می شوید. با اطمینان به پیش بروید زیرا که این راه حقیقی شماست.

افشاگری ها با سرعت هر چه تمامتر انجام می شوند. آنهایی که در راس هرم قرار دارند می دانند که مدت زیادی آنجا نخواهند ماند. وعده کرده ایم که ساختارهای باطل از هم فروپاشیده و سرنگون خواهند شد. انسانهای خوب به پیش می آیند و مسیر را مهیا می سازند تا اکثریت مردم کنترل را به دست بگیرند. این افراد در سرتاسر دنیای شما آماده اند تا زمام امور را به دست گرفته و مردم را در جهت بهبود عملکردشان به پیش برند. شما که به پیروی از قوانین عادت کرده اید ، فرصتی بدست می آورید تا دنیای عادلانه تری برای انسانها بسازید. از روی خشم ، تصمیم های عجولانه نگیرید. آرام باشید و با دقت به طرحهایی فکر کنید که امید دارید آنها را به عمل در آورید: طرحهایی که می باید به نفع همه انسانها باشند. مطمئن شوید که هرگز دوباره برای یک عده اقلیت ، این امکان فراهم نگردد که بر دنیایتان چیره شده و آن را به تاراج ببرند. مدت زیادی در انتظار این لحظه بوده اید ، لحظه آزادی بشر و توقف کشتارها برای همیشه.

آموزش به جوانان و برداشتن آن تکالیف اجباری و کوته فکرانه ، اهمیت دارد. ذهن جوانان را نسبت به همه امکان ها باز نگه دارید. اطمینان حاصل کنید که با ذهنی آزاد و جستجوگر «تاریخ راستین» تان را بیاموزند. باید هرگونه تعصب را کنار نهاده و پشت سر گذاشت. زمان می برد اما به شما اطمینان می دهم که روزی مردم دنیا می آموزند که تفاوتهای خود را گرامی بدارند و دانش خود را با یکدیگر سهیم شوند. هنگامی که دانش باستان در سرتاسر دنیایتان به اشتراک گذاشته شود ، به درک عظیمی از دنیایتان نائل می گردید که برای همگان مفید خواهد بود.

خیلی چیزها هست که باید در انتظارش باشید. فکر کنید چقدر هیجان انگیز خواهد بود اگر بتوان آزادانه و بدون هیچگونه مانعی از نقاط دوردست زمین دیدن کرد. تمام قوانینی که زندگی بر روی زمین را طاقت فرسا کرده اند ، از میان برداشته خواهند شد.

« انرژی آزاد» ، الویت شماره یک را دارد. عده زیادی را ، راهنمایی را کردیم تا در جستجوی آن باشند و آنها آماده اند تا در زمان مناسب کارهای لازم را انجام دهند. تحقیق در زمینه «کشاورزی ارگانیک» و «هیدروپونیک» ( شیوه کشت بدون خاک) در دست انجام است. خاکهایی که برای محصولات تغییر ژنتیک داده شده ، مورد استفاده قرار گرفتند ، آلوده اند. تقریبا صد سال طول می کشد تا برای کشتهای بعدی قابل استفاده شوند. ما در هر مرحله از این مسیر شما را هدایت می کنیم. هر کاری که انجام می شود باید به نفع همه بشریت باشد.

در حال طراحی آزمایشگاههایی هستیم که بخش بزرگی از مراکزی در تمام کشورها خواهند بود که در آنها به حذف بسیاری از بیماری های نگران کننده ، کمک خواهد شد. بیماری هایی که بیشتر آنها ساخته بشر هستند تا شما را در ترس و کنترل نگه دارند. همه درمانهای قدیمی دوباره مورد تحقیق قرار می گیرند. آنها بی خطر هستند و نتایج شگفت انگیزی دارند. نکته مهم این است که آنها کاملا «طبیعی» و بی ضرر و مفید هستند. یکی از این داروها برای ورونیکا خیلی مفید بود و آن را یک پزشک ارشد و محقق برایش تجویز کرده بود که بسیار از او سپاسگزارم. کار این شخص تازه شروع شده است.

وقتی انسانها گرد هم بیایند همه چیز ممکن می شود ، قدرت آنها همه چیز را میسر می کند. از شهامت مردم ایرلند بیاموزید. آنها از پیشروان این راه هستند. فسادی که انسانها را در بند نگه داشته بود ، می باید به چالش کشیده شود. اکنون پی برده اید که می توان آنها را دردادگاههای قانونی مطرح کرد. بانکداری یک نهاد فاسد است. به گونه ای طراحی شده بود که بتواند دنیایتان را به شدت کنترل کند. این کنترل می باید متوقف شود و به کمک شما متوقف خواهد شد. به شما نشان داده خواهد شد که چگونه آن را به انجام برسانید. این کار را می توان به طور قانونی و علنی انجام داد. این راه پیش رویتان است. اینگونه است که سکان زندگی خود را به دست می گیرید. کنترل واتیکان و بانکها را به طور کلی بردارید. مردم صدای خود را بازیافته اند و اکنون صدایشان شنیده می شود.

می خواهم سپاسگزار همه کسانی باشم که آرزوهای خوب و راهنمایی خود را در این زمان پرتنش به همسرم ابراز کردند.

------------------------------------------------

از همه شما متشکرم به خاطر آرزوهای خوب و توصیه هایتان برای تصادفی که باعث شد اتومبیلم از بین برود. همه آنها برایم خیلی مهم بودند. من استرس زیادی داشتم و شوکه شده بودم. باید از شرکت بیمه Aviva هم تشکر کنم . همه آنها خیلی کمک کردند. خیلی مهربان بودند. هر کاری می توانستند کردند تا از ناراحتی من به خاطر این موضوع، کم شود. از همه آنها سپاسگزارم . متاسفانه پیدا کردن یک اتومبیل جایگزین ، مقدور نشد. موانع زیادی سر راهم قرار گرفت و هنوز هم اتومبیل ندارم. یک دوست عزیز دارد کمکم می کند. واقعا قدردان آرزوهای خوبتان هستم. ورونیکا

------------------------------------------------

عزیزم ، اینجا در دنیای روح ، ما همه چیز را آشکارا می بینیم. زمان هیجان انگیزی است. ما در کنارتو قدم بر می داریم.

دوستدارتو، مونتی.
Website: The Montague Keen Foundation
Translation: Mahnaz

لطفا نظرات و پیشنهادات خود را به آدرس زیر ارسال فرمایید
Att: Behi
arcturian.nation@gmail.comShare |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge