Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > فارسی > Montague Keen - May 18, 2014

Montague Keen - May 18, 2014

مونتاگ کین – ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۳

عزیزم ، نور حقیقت در همه جا پراکنده می شود. بیدارشدن سرعت می گیرد. مدت زیادی منتظر آن بوده ایم. البته تلاش زیادی صورت می گیرد تا افراد کلیدی را تحت نفوذ درآورند و حرکت به سوی نور را آهسته و یا متوقف کنند. آنها می خواهند مانع رسیدن حرفهای من به مردم شوند. انتظار آن می رفت. همیشه می گفتم که درآخردعوایی به راه می اندازند. آنها برافراد کلیدی تمرکز کرده اند تا آنها را از مسیر خارج کنند. با این وجود ما در دنیای روح مصمم هستیم تا شما را در این مورد راهنمایی کنیم. این راه قرار نبود راه آسانی باشد ولی ما باهم موفق خواهیم شد.

اکنون دنیای علم پی برده است که ایرلند فوق العاده اهمیت دارد. از شما می خواهم گزارشهایی مانند مورد زیر را به اشتراک بگذارید تا به این ترتیب عده بیشتری بتوانند به روشنی از اهمیت کار بر روی خطوط لی(ley lines) آگاه شوند:

«عده ای ایرلند را به عنوان اولین کشوری می شناسند که Alta-Ra دانشمند- کاهنانی که توانستند آتلانتیس را پیش از ناپدید شدن آن در زیر اقیانوس ترک کنند ، مورد سکونت قراردهند. آنها که امروزه به عنوان DRUIDS شناخته می شوند ، آثار دانش و قدرت خود را در ایرلند بر جای گذاردند. این سرزمین بیش از هرکشور دیگری مکانهای مقدس ، بناهای سنگی پیش از تاریخ و ساختمانهای دوران میانه را دارد که در هر یک از آنها می توان هدفی الهی را یافت. این ساختمانها هزاران سال قدمت دارند و همگی آنها در یک میدان نیرو واقع شده اند. محل هایی که ترکیبات معدنی ، آبهای زیرزمینی ، ویژگی های خاکی و ارتباطهای کیهانی آنها به گونه ای است که آنها را به پلی میان آسمان و زمین تبدیل کرده است. فعال کردن این مراکز مهم انرژی در ایرلند ، تاثیری ارتعاشی میان آنها و همه مکانهای دیگری که در گذشته فعال شده اند ، برقرار کرده است. اکنون یک شبکه به شدت درهم تنیده از خطهای زمینی تغییرماهیت یافته (curtains ) ، خطوط لی ، خطوط طلایی و نقره ای گسترده در ایرلند و تمام دنیا بوجود آمده است: یک تغییر بنیادین در آگاهی جمعی همه مردم ایرلند. این مکانها که میراث گذشته منحصر بفرد تاریخ بشرهستند ، سبب بیداری نسبت به سرنوشت آسمانی و برانگیختن آگاهی عمیق و حقیقی همه موجودات زنده و همه مواد می شوند.»

ورونیکا نویسنده متن بالا را می شناسد ، اما او خواسته که در حال حاضر ناشناس باقی بماند.

بارها به شما گفته ام که « ایرلند کلیدی است که همه درها را باز می کند.»

می باید از همین جا شروع کرد. به مردم ایرلند می گویم: با هم یکی شوید. بیاموزید که هستید و تاریخ راستین شما چیست. آنگاه برایتان روشن می شود که برای ایجاد توهمی که امروز به آن دچار هستید ، چه کرده اند. آنچه ذهن شما را با ترس محدود کرده است را کنار بگذارید.

همانی شوید که برای آن آفریده شدید. ازآنچه که هستید به خود ببالید. ایرلندی های باستان همه پاسخ ها را می دانستند. آنها کامل بودند. به گذشته خود بنگرید تا بفهمید چگونه می توان آینده بهتری برای همه بشریت ساخت. به یاد داشته باشید نوع بشر در این مورد به شما وابسته است.

سفر تو و اندرو( بارتزیس) اهمیت زیادی دارد و می تواند در خدمت ازمیان برداشتن کنترل انسانها قرار بگیرد. باید از آن فیلمبرداری کرد و به طور زنده برای همه آنهایی که خواهان ارتباط با آن هستند ، پخش شود. طبل های ایرلند بار دیگر با صدای حقیقت طنین انداز خواهند شد تا انرژی آزاد شده از آنها ، سیاره زمین را به شما بازگرداند. ایرلند ، آینده انسانها و آینده سیاره در دستان شماست.

آیا برای آنچه از شما خواسته شده آماده اید؟

ایمان دارم که همینطوراست. دربرابر بانکها ایستادید . اکنون زمان رویارویی با آنهایی است که شما را به اسارت در آورده اند.

همسر عزیزم پنج شنبه گذشته دچار سکته مغزی شد و یکبار دیگر "فرمول جادویی" رابرت به خوبی نتیجه داد و او را کاملا درمان کرد. خیلی ها ازاو فرمول را خواسته اند. خوشحال می شویم که آن را در اختیارتان بگذاریم. در زندگی زمینی ، برای من هم موثر واقع شد.

به محض آنکه فهمیدید دچار حمله شده اید:

۴۰۰ میلی گرم ویتامین Q10

۴۰۰ میلی گرم ویتامین E

۴۰۰ میلی گرم ویتامین C

۳ عدد قرص سیر(Kyolic)

۳ عدد آسپرین ۳۰۰ میلی گرمی

درمان پس از نیم ساعت آغاز می شود. درمان کامل در عرض 3 ساعت اتفاق می افتد.

در هنگام حمله ، جسم تان را که تحت فشار قرارمی گیرد ، با این ویتامین ها محافظت می کنید. همیشه آنها را با خود داشته باشید. ازنزدیکترین فرد به خودتان بخواهید هر چه زودتر آن را به شما بدهد. وقتی من دچار حمله شده بودم دخترانم هر یک ساعت به من زنگ می زدند تا مطمئن شوند که حالم خوب است.

ورونیکا هفته آینده در ایرلند خواهد بود. از مردم ایرلند می خواهم به او این اطمینان را بدهند که برای آنچه از آنها خوسته شده ، پا پیش می گذارند و آماده اند. به حکومت چشم نداشته باشید زیرا آنها در خدمت مردم نیستند. این شما مردم هستید که دنیا را آزاد می کنید. دنیایی بدون جنگ ، گرسنگی ، بی خانمانی و فقر را انگیزه خود قرار دهید.

پیامی از ورونیکا:

لطفا درک کنید که من نمی توانم به همه پاسخ بدهم. همه ای میل هایی که مربوط به سفر ایرلند هستند را فایل کرده ام. من به تنهایی کار می کنم و مشکل سلامتی دارم که با دردهای شدید همراهاست. پیشنهاد های کمک شما توسط من و یا تیم اندرو بررسی خواهد شد.

کشورهای زیادی آماده پیوستن به ما هستند و می خواهند که بخشی از عروج ما به سوی نور باشند.

عزیزم ، استراحت کن. هفته سختی در پیش داری. در مراسم عروسی ماریکا ازبودن در کنار خانواده ات لذت ببر. برای ماریکا و پل در زندگی مشترک آینده شان ، خوشبختی آرزو می کنم.

شادباش عشق من. کار دشوار ما ثمربخش می شود.

دوستدار ابدی تو ، مونتی.

مترجم: مهناز


Website: The Montague Keen Foundation
Translation: Mahnazلطفا نظرات و پیشنهادات خود را به آدرس زیر ارسال فرمایید
Att: Behi
arcturian.nation@gmail.com! لطفا به اولین اقدام ما به پیوندید
Share |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge