Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > فارسی > Montague Keen - November 9, 2014

Montague Keen - November 9, 2014

مونتاگ کین – ۱۸ آبان ۱۳۹۳

آگاهی خود را افزایش دهید و به استقبال نوری بروید که بر دنیایتان جاری می شود. افکاربعد سومی را در«عصرتاریکی»، جایی که به آن تعلق دارند ، رها کنید. برای افزایش ارتعاش خود هرکاری که می توانید انجام دهید. با دوستان همفکر از راه مدیتیشن ، مطالعه و یا گفتگو ارتباط برقرار کنید. با خورشید مرکزی مرتبط شوید. برای انجام این کار انرژی های خود را با هم ادغام کنید. اکنون به آخر بازی رسیده اید ، از این پس حمله و خرابکاری ها شدت یافته و تلاش می شود تا شما را در زندان بعد سوم نگه دارند. وقتی پذیرای نورمی شوید، در می یابید هرکمکی که نیاز دارید در اختیارتان قرار می گیرد. کافی است که درخواست کنید.

چهره حقیقی واتیکان هر روز آشکارتر می شود. دیگر نمی توانید در باره اینکه چه کسانی و چگونه دنیایتان را اداره می کنند تردید داشته باشید. به دلیل اطلاعاتی که اکنون در دسترس همگان قرار گرفته ، آنها کنترل خود را بر روی زندگی انسانها از دست می دهند. مهمتر اینکه آنها دیگر نمی توانند شکل فیزیکی و زمینی خود را حفظ کنند. در حال حاضر بسیاری از آنها مجبورند خود را از دیده ها پنهان کنند.

«راتزینگر» مجبور به استعفا شد چون دیگر نمی توانست شکل ( فیزیکی) خود را حفظ کند. او هنوز هم فعالانه برای کنترل واتیکان تلاش می کند. من به شما نشان دادم که آنها چگونه وارد سیاره زمین شدند، تاریخ تان را تغییر دادند ، در همه جا و بر همه چیز چیره شده و طرح « نظم نوین جهانی » را ریختند. آنها مجبورند برای عقب نشینی از زمین همان روش را بکار ببرند. در واقع گفته می شود که آنها باید آماده باشند به همان روش زمین را ترک کنند. برخی از آنها شکست خود را نپذیرفته و آن را پنهان خواهند کرد ، با این امید که روزی بتوانند دوباره سیاره را تصاحب کنند. چنین اجازه ای داده نخواهد شد. ثروت مادی ، آنها را نجات نخواهد داد.

عشق و حقیقت راه را نشان می دهد و مردم را برای پدید آوردن دنیایی عاری از جنگهای بعد سومی و بدبختی های ناشی از آن، گرد هم می آورد. شما به تازگی پی برده اید که چگونه از «واژه ها» در مراسم جادوی سیاه و دادگاهها و غیره استفاده می شود. در آغاز، شما با تله پاتی ارتباط برقرار می کردید. این در لموریا عادی و مایه صلح و آرامش بود. در آتلانتیس بود که استفاده از واژه ها رایج شد. با این تغییر در نوع گفتگو، دروغ و فریب پدیدار شد و دنیایتان هرگز از آن خلاصی نیاقت. آنهایی که بر دنیایتان مسلط شده اند تا به حال از جادوی کلمه ها استفاده می کردند. ( Bradley کار فوق العاده ای در این زمینه انجام داده) مراقب کاربرد واژه ها باشید، زیرا نیرویی دارند که از شما پنهان شده بود. بیداروهشیار باشید.

از آنجایی که اکنون نور بر سیاره تان پدیدار می شود ، موجودات عنصری درحال بازگشتن هستند. به شما گفته اند که آنها فقط افسانه های پریان بودند. نه ، آنها واقعی بودند. موجودات عنصری بخشی از زندگی روی زمین بودند. آنها برگشته اند تا در کنار شما جایگاه خود را در نور بدست آورند. واتیکان کاملا از این امر آگاه است. آنها سعی کردند که مانع شوند. افراد واتیکان متوجه می شوند که قدرتی بالاتر از آنان هم وجود دارد. «آفریننده نخستین» درخواست شما را برای بازگشت نور وعشق پاسخ گفته است. هر آنچه تاریکی و پلیدی است ، مجبور به ترک سیاره خواهد بود.

عده ای بر روی زمین وظیفه آوردن صلح و هماهنگی را بر عهده دارند. آنها یکدیگر را یافته اند و با هم کار می کنند. اینکه آنها از مکانهای مختلف دنیا هستند مانعی برایشان نیست. آنها به همین دلیل به زمین برگشته و زندگی خود را وقف پیشرفت این هدف کرده اند. آنها روح های قدیمی اند که تجربه شان برای این کار لازم است. هر یک از آنها می داند کیست، ماموریت او چیست و کاملا آگاهند چگونه سیاره تان مورد هجوم و سلطه قرار گرفته ودر پی اصلاح آن برآمده اند. آنها می دانند من که هستم و چرا از این سوی زندگی در راستای پیشرفت هدف آنها تلاش می کنم. ما انسانها را آزاد خواهیم کرد. میله های زندانتان هر روز آشکارتر می شوند. محدودیت زندگی بر روی زمین هر روز افزایش یافته و هرگونه حرکت شما نظارت و محدود می شود. سخت گیری هایشان موجب شده از خیلی چیزها منصرف شوید بی آنکه هیچ سوالی بپرسید. دیگر چشم بسته به سوی محدودیتهای بیشتر نروید.

به آینده بنگرید ، آن هنگام که زندگی بر روی زمین با هماهنگی خواهد بود. دنیایی بدون chemtrails (انتشارمواد مضر شیمیایی در آسمان) و بدون مواد شیمیایی در آب و محصولات غذایی . شیوه نوین زیستن را خواهید آموخت. انرژی آزاد خواهد بود. همه اینها را در زمانهای گذشته داشتید اما واتیکان آنها را گرفت تا شما را در استرس و تحت سلطه نگه دارد. اما پرده از روی آنچه تحت کنترل واتیکان است، برداشته می شود. و شما با جستجویی که انجام می دهید آماده می شوید. ما امیدواریم « مراکز کیفی » را برپا کنیم که کمک و توصیه ها را برایگان در اختیار می گذارند. با کمک شما به آن دست خواهیم یافت.

من و ورونیکا در طی زندگی های بسیاری با هم کار کرده ایم. هروقت که لازم بود ما برمی گشتیم. این موضوع در مورد خیلی از شما که در حال حاضر در این دنیا هستید صدق می کند. ما بارها با هم مرتبط شده ایم. ما هر باریکدیگر را می شناسیم.

خوشحالم که در این هفته دوبار ورونیکا و دوستش را به لموریا بردم. لموریا هنوز در سطح دیگری از هستی وجود دارد. شما را برای دیدن خیلی از چیزها کور کرده اند. برایتان بسیار هیجان انگیز خواهد بود اگر همه آنچه از شما پنهان شده را کشف کنید. همه چیز برایتان باز خواهد شد و همه محدودیتهای بعد سومی و کنترل ها از میان خواهد رفت و شما ازآزادی که به همراه آن می آید لذت خواهید برد. برای آنهایی که هنوز در بعد سوم قفل شده اند ، نور و عشق بفرستید زیرا که آنها از نگریستن به فراسوی آن بسیار ترسیده اند.

عشق من ( خطاب به ورونیکا) ، ما با هم برای آوردن نور و عشق به دنیایتان کمک خواهیم کرد. عشق هرگز نمی میرد و با گذشت زمان شکوفاتر و پایدارترمی شود.

کارما ادامه پیدا می کند. دوستدار همیشگی تو ، مونتی.

مترجم: مهناز


You can use Paypal to make a donation to the Foundation
to help towards the purchase of the new Centre in Ireland.
Any financial contribution, however small, would be greatly appreciated.
Veronica Keen

PS. I live in London, England. It is necessary to point out that US Postal Orders
can only be cashed in the United States. They can NOT be used here in England.

Paypal

I have supplied the IBAN and BIC codes below. Thank you for your support.

IBAN; GB11NWBK60233682587809
BIC; NWBKGB2L


Website: The Montague Keen Foundation
Translation: Mahnazلطفا نظرات و پیشنهادات خود را به آدرس زیر ارسال فرمایید
Att: Behi
arcturian.nation@gmail.com! لطفا به اولین اقدام ما به پیوندید
Share |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge