Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > فارسی > Mike Quinsey - July 26, 2019

Mike Quinsey - July 26, 2019

کشورهای آشفته به آرام سازی خودشان توام با درد و رنج ادامه می دهند چرا که تغییرات جدید همواره با درد و رنج ارائه می شوند.  مردم به نوعی از مدیریت عادت می کنند  و از پذیرفتن چیزی متفاوت سرباز می زنند و اغلب از تغییراتی که شاید ضروری باشند می ترسند. قتی موانع آن هایی هستند که حاکم می باشند نوعی از مواجهه ناگزیر به نظر می رسد، با این وجود آن مردم را از آنچه که می خواهند و باور دارند باز نمی دارد. آن به این معنی است که مقابله غیر قابل اجتناب است و در پایان مردم پیروز خواهند بود. از زمان شروع عصر جدید در 2012، شما توسط انرژی جدیدی مساعدت می شوید که مردم را به سطجی بالا می برد که در آن جا در نهایت تنها حقیقت می تواند وجود داشته باشد.

یعنی اینکه هر چقدر ارتعاشات افزایش پیدا می کنند قدرت ارتعاشات پایین تر کمتر می شود و در نهایت این ارتعاشات پایین تر قادر به ادامه نخواهند بود. این امر منجر به ایجاد خلا نخواهد شد چرا که انرژی های جدید روشی متفاوت و قابل قبول تر به همراه خواهند داشت. در این زمان مردم نمی توانند نتیجه را مشاهده کنند و نمی توانند درک کنند که برای ارتقا باید روش های قدیمی تغییر یابند. شماهایی که بیدار شده اید و آماده اید برای آنچه پیش رویتان قرار دارد راه را برای سایرین نشان خواهید داد. تغییرات اجتناب ناپذیرند و نوع بشر پخته تر و آماده ی انجام مسئولیت هایی خواهد بود که برای این پختگی معرفی می شوند. بزودی معلوم خواهد شد که چقدر بهتر می توانید باشید و با این درک، هم زیستی آرام و توام با صلح خواهید داشت.

با توجه به وضعیت امروزی، شما بخشیده می شوید اگر فکر کنید برای مشکلاتتان راه حلی صلح آمیز وجود ندارد. اما دانه های جهان دارای صلح در حال رشد هستند و در آینده ای نه چندان دور به منصه ی ظهور می رسند. به تغییرات کمک کنید با ترویج صلح هر جا که می روید و بگذارید دیگران درجه ی اطمینان شما را ببینند. مسلما همراه با صلح تغییرات زیادی باید معرفی شوند و باید مطمئن شد دنیا تا آن زمان آمادگی آن را دارد و خیلی سریع خود را تطبیق می دهد. آن سرنوشت شماست و بخش زیادی از آن را در طول حیات خود خواهید دید. افکار در ابتدا به وجود می آیند و سپس انرژی گرفته و واقعیت شما می شوند.

دوستان گرامی در این برهه از زمان صبر از شما بسیار طلب می شود و آرامش. پاداش صبر و آرام بودن، صلح و خوشبختی است بنابراین هر تلاشی که برای موفقیت انجام می دهید پاداش داده خواهد شد. ما از قلمروی بالاتر نمای بزرگ تر را می بینیم بنابراین هنگام صحبت از رویدادها برای ما نزدیک تر از شما جلوه می کنند. اما اینکه این تغییرات کی به منصه ی ظهور برسند به شما خیلی بستگی دارد. هر چه بیشتر درباره آینده مثبت تمرکز کنید سریع تر خواهند آمد.

زمین همواره مورد توجه بوده و الان بیشتر به دلیل نزدیکی شما به صعود. آن باید روی دهد چرا که بسیاری از شما آماده هستید و ازچرخه ی قبلی از کمک های بیرونی نیز بهره مند هستید. صعود روح های آماده همیشه شادی آفرین است چرا که ما می دانیم چه دشواری هایی تا رسیدن به این مرحله ی نهایی متحمل شده اید. این پیروزی بزرگی است اما آخرین شاهکار شما صعود با کالبد فیزیکی تان خواهد بود. طبیعتا در این مسیر بدنتان تغییر خواهد یافت تا با ارتعاشاتا بالاتر هماهنگی بیابد. چه سرو صدایی در جهان خلقت بر پا خواهد شد.

به این درک برسید که شما از دید ما ویژه هستید چرا که به هدفی رسیده اید که برایتان بسیار سنگین بوده است. شما به موفقیتی دست یافته اید که در یادها خواهد ماند. دیگر دلیلی برای ترس نخواهید داشت و در حقیقت این برتری را خواهید داشت که در این موفقیت شرکت کنید. با اطمینان دادن های ما شما منتظر تجربه ی هیجان انگیزی خواهید بود که به دست آورده اید.

سوالی همیشه مطرح می شود که چه کسی صعود خواهد کرد، چون خانواده ها و دوستانی که با هم صمیمی هستند می خواهند با هم صعود کنند. در حالت عادی این احتمال هست که گروه های صمیمی با هم خواهند بود، اما به یاد داشته باشید از نظر پیشرفت روحی، روح ها در یک سطح نیستند ، اما برخی روح ها ممکن است به دلایل شخصی صعود خود را به تاخیر بیاندازند، مانند وفاداری به دوستان نزدیک و این قابل افتخار است. وقتی در سطوح بالاتر هستید هنوز امکان تماس با دیگرانی را که صعود نکرده اند دارید و در مورد دوست داشتن همیشه امکان تماس هست.

وقتی در نگاه به اطراف روح های دیگر ار می بینید که در حال ایفای نقش خود هستند آن ها را کامل نمی بینید، چون هنگام بروز به شکل انسان در زمین شما تنها نیازمند مهارت های لازم برای ایفای نقشه زندگی خود هستید. در مسیر صدها زندگی شما تمام آن را انجام داده اید، و با هر زندگی پیشرفت حاصل شده است، حتی اگر گاهی دو قدم به جلو و یکی به عقب بوده است. طرح زندگی شما به گونه ای است که شما فرصت پیشرفت با تجاربتان را دارید اما شانس شکست هم هست. باور کنید شما کمک زیادی برای موفقیت دریافت می کنید و اگر تنها به خود بالاتر و یا ادراکتان گوش دهید به دلیل افزایش ارتعاشات موفقیت شما تضمینی است و در می یابید که امکان تماس با سطوح بالاتر آسان تر می شود.

برایتان عشق و برکت طلب می کنم و باشد که نور روزها و مسیرتان برای تکامل را روشن کند. این پیغام از طریق خود بالاترم و روح خدایی ام منتقل می شود و هر روحی همان ارتباط را با خدا دارد.


Channel: Mike Quinsey.
Website: Tree of the Golden Light
Translation: Fara

< previous message | next message >


Share |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge