Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > فارسی > Matthew Ward - July 4, 2012

Matthew Ward - July 4, 2012

متیو ۱۴ تیر ۱۳۹۱

با درودی مملو از عشق از طرف همه روحهایی که دراین ایستگاه هستند. من متیو هستم. باعث شادی فراوان ماست باطلاع شما برسانیم که مسایل بسیار مهمی در شرف وقوع است. هرچند برخی از اطلاعات که می توانست بآگاهی عموم برسد باحتمال قوی نخواهد رسید ، از جمله تعداد نفرات سطح بالای مفسدان جهانخوار (Illuminati) که در لیست بازداشتها هستند - بالاترین سطح عملیات در درجه اول باطلاع کسانی که در آن نقش دارند خواهد رسید.

مذاکراتی در نقاط مختلف جهان بین نمایندگان تمدنهایی که در حال کمک به کره زمین (و زمینیها) هستند (موجودات کرات دیگر) و برخی نفراتاصلی دولتهای شما ، بانکها ، صنایع ، ارتش ، کشاورزی ، معادن ، داروسازی ، آموزش ، مذهب ، حمل و نقل و سرگرمیها در جریان است - در حقیقت تمام زمینه هایی که روی زندگی در جهان شما موثر است . با توجه به طیف و سطح بالای شرکت کنندگان در مذاکرات ، باعث تعجب نیست که نفراتی نیز از سطوح مختلف مفسدان جهانخوار (Illuminati) در بین آنها باشند.

نمایندگان دیگر کرات که در این جلسات حضور دارند از دیدگاه شکل ظاهری هیچ تفاوتی با شما ندارند ، همانگونه که شما می توانید تصور کنید این تغییر و هم شکل شدن ظاهری آنها با نفرات دنیای شما ، اثر عمیقی روی مذاکره کنندگان زمینی داشته. اگر چه هدف موجودات فضایی فقط حصول نتایج شایسته و تصمیمات عاقلانه بوسیله مردم شما (در مذاکرات) و آنهایی که (در قدمهای بعدی) خواهند آمد ، است.

ارایه دلایل قانع کننده ای موجب باز شدن چشم آنان به احمقانه بودن مسیرشان در رقابت ، جنگ ، فساد ، پیروزی و فریبکاری شده است . برخی از مفسدان جهانخوار که در جلسات حاضر بودند مشتاقانه بما پیوستند ، مابقی اشتیاق کمتری از خود نشان دادند ، ولی از آنجاییکه کاملا روشن است که ایامشان به آخر رسیده ، آنها نیز به همپالگیهای خود که با اشتیاق جبهه مخالف را ترک می کنند ، می پیوندند.

همیشه گفتمان بر مبنای آگاهی کامل و مذاکرات مستند و مستدل که منجر به گسترش دانسته ها و همکاری می شود بهتر از عملیات همراه با زور و خشونت است. اضافه بر آن ، همیشه سلاح جنگاوران نور ، همان نور است. همیشه روشنگری تسهیل کننده انتقال آرام از سیستم قدیم به جدید بوده و این روش همواره از اهمیت خاصی برخوردار است. اما اهمیت بیشتر آن اینست که رهبران شما در تمامی آن نواحی ، خود روشهای جدید برای جهان شما عرضه می دارند و نه نفرات کرات دیگر.

پیشرفت قابل ملاحظه ای با اثر فوری در دو ناحیه اصلی مدیریت و اقتصاد جهان هنوز حاصل نشده و گزارشهای رسانه های گروهی شما نشانگر وقوع آن بخصوص در امور مالی نیست. مذاکرات طولانی و اقدامات بسیار کم در آمریکا و کشورهایی که آنها را Eurozone (آنهایی که پولشان یورو است) بعمل آمده ولی بدهیهای بی شمار و کلان بطور روزانه در حال افزایشند.

تجزیه و تحلیلهای شما از شرایط کنونی جهان حاکی از شومی و ناخوشایندی آنست. برای اینکه آنها (سیاهکاران و مفسدان) نمی دانند که اوضاع حاضر جهان نمایانگر ضرورت سازماندهیهای صادقانه و سیستمهای عادلانه است. نتیجه گیریهای آنان بر مبنای تاریخ و دیدگاههای علمی خودشان در برخورد با مسایل اقتصاد بین الملل و مثل همیشه استفاده از طلا و نفت است ولی این تحلیل بر اقتصاد بین کرات صادق نیست.

تبلیغات دامنه داری نیز درباره ناشناخته های حکومتهای کشورهای مختلف می شود. از قبیل: سیاست زمامدار جدید مصر با توجه به اینکه نیمی از مردم به او رای نداده اند . سرانجام توسعه صنایع اتمی ایران. چگونگی حل دشمنی دیرینه اسراییلیها و فلسطینی ها. اتفاقات داخل پاکستان. واکنش ملل دیگر درارتباط با جنگ داخلی سوریه. تهدیدهای احتمالی کره شمالی. تفاهمات پنهانی زمامداران روسیه و چین. راه حل بهتر کردن اوضاع در کشورهای آفریقایی و آمریکای لاتین.

موضوع خاص دیگری در صدر افکار مردم جهان است و بهمین دلیل ما درباره آن صحبت می کنیم: پرزیدنت اوباما دوباره انتخاب خواهد شد. این قضیه دیگر مثل سابق فقط یک امر سیاسی نیست. ما مکرر بیان کرده ایم که سران برنامه ریزی عصر طلایی (کره زمین پس از عروج به طبقهبالاتر تعالی) این روح (اوباما) را از تمدن بسیار متعالی درخواست کرده اند که به این کره بیاید بخصوص برای تصدی یکی از حساس ترین مشاغل در دوران عروج از طبقه سوم به چهارم (تعالی) و همه شما نیز وقتی با شور و شوق نقش خود را در این دوره از زندگی انتخاب می کردید با او موافقت کرده اید.

ما همچنین درباره مخالفان نیرومند اوباما با ایجاد تغییرات عظیم مورد نیاز کشور (آمریکا) و دستیابی به صلح جهانی صحبت کرده ایم. آنچه که ما قبلا فاش نکرده بودیم اینست که جنگاوران نور (Light Warriors) از سرزمین او آمده اند تا او و خانواده اش را در مقابل باند خزندگان سیاهکار(Dark Reptilians *) و نیز موجوداتی که مفسدان جهانخوار (Illuminati) از دیگر کرات برای ترور اوباما اجیر کرده اند حفاظت کنند. این خود بازگو کننده گستره وحشت سیاهکاران (Dark Ones) از این رییس جمهور که دوران قدرقدرتی آنان را خاتمه خواهد داد است. در واقع ترسشان هم حقیقت دارد. بزودی آنها امکان استخدام آدمکشان ، اعضا پارلمان و خیل دیگر زورگویان را از دست خواهند داد. آنگاه همه نور را در وجود اوباما خواهند دید و نیز مدیریت عاقلانه و اعمالش در راه اتحاد جهان.

آن موارد و دیگر مسایل ملی و بین المللی مورد توجه را می توان بدینگونه تعبیر کرد که با حداکثر درستی و صحت ولی با سرعتهای متفاوت بطرف نور در انتهای تونل در حرکتند. زیرا شتاب انرژی تبدیل جهان (از تاریکی به نور) را نمی توان آهسته و یا منحرف نمود ، چرا که ثبات از آشفتگیهای کنونی بیرون خواهد آمد. ایدولوژیستها و فیلسوفها که وحشت و نفاق را پیش بینی کرده اند اکنون سرخورده از عدم وقوع پیش بینیهای خود هستند. بمجرد اینکه کره زمین وارد بخش پایینی (اولیه و ابتدایی) طبقه چهارم (تعالی) در اواخر امسال وارد شود ، آنهایی که ستون دوگانگیها(Duality) محسوب می شوند بطور دسته جمعی متوقف خواهند شد. درآن زمان هرچه و هرکه ارتعاشات ضعیف (نوری) ایجاد و منتشر کند نیز متوقف خواهد شد. این شامل رهبران رژیمها و فرهنگهای استبدادی که حقوق الهی و اجتماعی زنان را نادیده می گیرند و همچنین شیطان پرستان که کنترل کننده تکنولوژیهای برتر شما بوده از آنها برای مقاصد خرابکارانه بهره می جویند ، نفرات اصلی در واتیکان ، آنانی که هنوز اطلاعات را سانسور می کنند و یا دستور تهیه فیلمهایی می دهند که تبلیغ جنگ و یا حمله اشغالگرانه موجودات هیولایی دیگر کرات هستند ، هم می شود.

چگونه ممکن است که تا آخر سال (میلادی) جاری اینهمه تغییرات باور نکردنی و بیاد ماندنی در شرایط و نحوه رفتار مردم بوجود آید؟ فقط کسانی که مملو از نور (راستی و حقیقت) هستند (در آن زمان) روی کره زمین زندگی خواهند کرد.

دراین میان سردرگمی و اغتشاش بوقوع خواهد پیوست. بسیاری از عزیز کرده ها از شروع تغییرات ناراحت خواهند شد. مذاکرات فراوانی بمنظور خاتمه جنگها و بازگشت ارتشها (به کشور خودشان) در جریان است. بازگشت پناهندگان به خانه هایشان ، قوانین ، سیاستها ، روشها و اعمالی که ناعادلانه و یا مضر هستند از بین خواهند رفت ، از جمله مالیاتهای سنگین و ناروا. تقسیم ثروتها در دنیای شما بسادگی عملی خواهد شد و نیز اختلافات ناروا و بی وجدان بین دسته ها و گروههای کوچک و بزرگ خاتمه خواهند یافت.

تغییرات بزرگ دیگری نیز پس از ورود کره زمین به مرحله (چهارم تعالی) بتدریج بوقوع خواهند پیوست. اعضا خانواده جهانی (موجودات کرات دیگر) در مواردی که به تکنولوژی (بهتری) نیاز باشد کمک خواهند کرد. از قبیل از بین بردن تمامی منابع آلوده کننده در هوا ، آبها ، خاک و روند ترمیم محیط زیست و همچنین سیستمهای جدید نیرو و حمل و نقل.

رهبران شما ، البته آنهایی که صداقت اخلاقی و عرفانی دارند همچنان به افزایش و تقویت تغییرات مثبت ادامه خواهند داد و کره زمین نیز همچنین بسمت شکل اصلی و بهشتی خود بازگشته آب و هوایی ملایم در سرتاسر آن بوجود خواهد آمد.

شما همراه زمین از طبقه چهارم (تعالی) عبور نموده به طبقه پنجم (تعالی) وارد و همه اختلافات و مغایرتهایی که شما در زندگی می شناسید (و با آنها روبرو هستید) که در حقیقت ظاهری و نمایشی (و برای کنترل هرچه بیشتر شما طراحی و اجرا می شوند) هستند از میان رفته و هوشیاری و شفافیت عرفانی شما زیباترین و جذابترین تغییرات را در شخصیت شما بوجود خواهد آورد. در همین اثناُ شما بالاترین سلامت را داشته تمام اعضاُ از دست رفته بدن خود را بازخواهید یافت. نه تنها مشکل پیری حل بلکه آنهایی که مسن تر هستند نیز به آهستگی جوان تر می شوند. شما قادر خواهید بود از طریق تله پاتی با تمام روحها در سرتاسر گیتی (جهان هستی) ارتباط بر قرار نمایید. سفرهای فضایی داشته و کسانی که دوستشان دارید در نیروان ملاقات کرده و آنچه را که اراده کنید از طریق مجسم کردن بدست آورید.

سخن کوتاه کنیم ، شما از نیروی ذاتی خود که همیشه هم آنرا بعنوان حق تولدتان (Birth right) داشته اید بهره مند خواهید شد و در واقع جای و محل حقیقی خود را در جمع خانواده جهانی خود در طبقات و درجات مختلف (روحی) بطور ابدی خواهید یافت.

اکنون در مدت کوتاهی که از حضور کره زمین در طبقه سوم (تعالی) باقی مانده ، مابقی سیاهکاران (Dark Ones) نفس نفس زنان تلاش می کنند به تتمه نفوذ و ثروت عظیم خود چنگ بیاندازند. دروغپردازیهای آشکار سیاستمداران سرکش برای مدت کوتاهی ادامه خواهد داشت و نیز سردرگمی مردم از اینکه بالاخره کدام راه بنفعشان خواهد بود. کره زمین هنوز باید مقداری دیگر از منفی ها (انرژی های منفی که طی قرنها اعمال سیاهکاران در آن بوجود آمده و ذخیره شده است) را از طریق رویدادهای ژیوفیزیکی (زمین لرزه ، سونامی و دیگر حوادث طبیعی) خود رها کند هرچند این رخدادهای طبیعی بخشی از زندگی روزمره مردم بوده آنرا پذیرفته اند.

افشای حقایق باور نکردنی نا آرامیهای قابل توجهی پدید خواهد آورد که احتمالا تلفات جانی سنگینی نیز در پی خواهد داشت. چه بسیاری از روحها تصمیم به ترک کره زمین بهر طریق ممکن خواهند گرفت.

شرایط احساسی و روحی بسیار مشکلی مردم با ورود موجودات عجیب که با سفینه های فضایی خود فرود خواهند آمد بیشتر خواهد شد. این بدان سبب است که شورای عالی گیتی (جهان هستی) تصمیم به تاُخیر در فرود موجودات فضایی روی کره زمین و افشای هویت واقعی آنهای که در جمع شما زندگی می کنند ، گرفته است. دلیل این تاُخیرها بیشتر بواسطه پیش بینی ترس مردم از دیدن زود هنگام موجودات کرات دیگر است.

اعضاُ شورا که از میان متعالی ترین روحهای جهان هستی برگزیده شده اند ، معقولانه انتظار داشتند که تا کنون تغییرات کافی روی زمین حاصل شده باشد که زمینیها از فرود اعضاُ خانواده جهانی خود (موجودات کرات دیگر) استقبال کنند ولی سیاهکاران (Dark Ones) بیش از حد تصور سنگرهای خود را حفظ کرده اند.

روحهایی که قبول کرده بودند عمق تاریکیها را تجربه کنند و در قبال بنا بود که به ایشان میلیونها شانس داده شود تا هرچه زودتر طبقه سوم (روحی)را بپایان رسانند در حالی که خود از روحهای بسیار متعالی نیز بوده بر همگان عیان بود که شکیبایی عرفانی آنها مانع از گمراهی و سقوط قطعی ایشان خواهد شد. اما در عوض آنها محسور قدرت کنترل توده ها و افزایش ثروت خود شده به عمق تاریکیها سقوط و دانسته قرارداد اصلی خود را نفی کردند.

شبکه قدرتمند جهانی (روی کره زمین) آنها موجب شد که اکثر عظیم مردم در دوگانگیها (Duality) و ذهنیت (منفی) مانده قدرت اندیشه و تفکرشان محدود گردد. اینها در واقع اصلا افراد بدی نیستند. آنها فقط در محدودیتهای سرنوشت سوم (طبقه سوم روحی) گرفتار آمده اند. اساس باورهای آنها بر مبنای روشهای مختلف کنترل مغزها شکل گرفته و جهت گیری فکری آنها بر اینست تمدنی که اگر واقعا تمدنی در کرات دیگر وجود داشته باشد آمدنشان به زمین بقصد نابودی مردم آنست.

حتی برخی از پیامهایی که بصورت تله پاتی ارسال شده یا ادعا به ارسال آن با استغاده از تله پاتی می شود بصراحت گفته اندکه تمدنی که تظاهر بهخیرخواهی می کند در واقع قصد تصرف و به بردگی کشیدن شما دارد. پیامهای دیگر حاکی از اینست که موجودات کرات دیگر (ETs) قبل از بروز حوادث ناگوار طبیعی عظیم شما را نجات داده و زمین را از شما تخلیه خواهند کرد و هنوز هستند کسانی که از شدت خرابیها سخن می گویند بدون دادن قول تخلیه و نجات شما. همه این پیامها فقط برای ایجاد ترس و وحشت در شما طراحی شده و همگی یاوه سراییهای خالص هستند.

بهمین دلیل است ما همیشه به شما توصیه کرده ایم که در مورد اطلاعات رسیده از همه منابع تفکر و بخوبی قضاوت کنید. از خویشتن خویش (درون قلب خود) سوال کرده به احساس درونی خود اعتماد و به بینید کدامیک واقعی و کدام دروغ است. تقویت پیامهای قلبی و فراگیری اعتماد به پیامهایی که روح شما به شعورتان می فرستد نه تنها نابود کننده ترسهای بیهوده است بلکه در ترقی و تعالی روح اثر مستقیم خواهد داشت.

شورا از شعور جمعی ساکنان کره زمین آگاه است ، در نتیجه آنها می دانند که ورود موجودات کرات دیگر در این برهه از زمان موجب ترس و وحشت بیشتر مردم خواهد شد. این قضیه نه تنها سبب ایجاد منفیها (امواج منفی) که آنها در تلاش خلاصی از شرشانند بلکه باعث تقویت سیاهکاران(Dark Ones) و رشد انرژی ترس می شود.

بنابراین عاقلانه تر اینست که شما خواهران و برادران فضایی خود را در زمانی نزدیگتر به آخر سال (جاری میلادی) ملاقات کنید. وقتی که آنها آشکارا و با رسمیت کامل و بدون پیامدهای اسف بار جهت کمک ، به شما به پیوندند. اگرچه زمانبندی فوق قطعیت نداشته و می تواند زودتر هم باشد. اتفاقات روی کره زمین و نیز تاُثیر نور (راستی و حقیقت) بر افزایش شعور جمعی مردم بصورت دایم زیر نظر است. بمجرد اینکه امکان انتشار و توسعه وحشت و ترس دیگر در کار نباشد ، خانواده فضایی ما بشما خواهد پیوست.

در همین مدت زمان کوتاه آنها با استفاده از تکنولوژی خود از درون سغینه های فضایی اثر سموم حاصل از پخش مواد شیمیایی (Chemtrilas **) و دیگر آلوده کننده ها مشغولند. همچنین آنان به آرامتر کردن قدرت زمین لرزه ها و توفانها (در جهت کاهش تلفات انسانی) بدون تقلیل از مقدار آزادی امواج منفی (که در کره زمین ذخیره شده است) می باشند. آنها همچنین به تخریب تسلیحات (سیاهکاران) ادامه داده از فعالیت مخوف ترین سلاح مفسدان جهانخوار (Illuminati) که همانا تکنولوژی کنترل آب و هوا (و شرایط جوی) است ، جلوگیری و نابودی عملیات آنها در پایگاههای وسیع زیر زمینی آنان هستند. و نیز با اجازه الهی محل اختفای کسانی را که حاضر نیستند از اعمالی که بر علیه خیر نوع بشر است دست بردارند ، شناسایی می کنند.

اکنون با آگاهی بر گامهای بلندی که رو بجلو برداشته می شود و گستردگی دیگر تغییرات شگفت انگیزی که در شرف وقوع است شما می توانید احساس شادی ، هیجان و اطمینان نموده کاملا آماده غلبه بر هر چالشی که احتمالا طی چند ماه آینده با آن روبرو خواهید شد ، شوید و البته آن ماهها بسیار زودگذر خواهند بود. احساس شما در سرعت گذشت زمان که بیشتر و بیشتر می شود ، با عروج هرچه بیشتر زمین شدت خواهد یافت.

اگر شما احساس مشکلات و ناهنجاریهایی (در بدن خود) کردید و می دانید که اثر بیماریها نیستند ، باحتمال قوی اثر تنظیم و هماهنگی (بدن شما) با انرژیهای رو به افزایش است که کره زمین از میان آنها عبور می کند ، و نیز تغییر سلولهای (شما) از کربن به کربستالین (Crystalline) است. این مشکلات (جسمی) بزودی بر طرف خواهند شد.

خود شما اولین مسولیت (خودتان)هستید. این امر نه غرور و خودپسندی است و نه کمبود عشق و بفکر دیگران بودن. این فقط توان شما در تصمیم گیریها در جهت و موافق غریزه و احساس درونی خودتان و گوشزدهای روح شما به شعورتان برای رفتن به مسیرهایی است که قبلا پذیرفته اید در این دوره از زندگی (تناسخ) خود آنها را تجربه کنید. این امر می تواند شامل تغییرات در دوستیها ، شغل ، محل زندگی ، وابستگیهای گروهی و دیگر موارد مورد توجه و یا فعالیت شما باشد.

از طرفی نیز می تواند موجب رهایی شما از وابستگیهای بی اهمیت و پی گیریهای بی معنی و یا نیاز به جمع آوری و داشتن اشیاُ شود. عصر طلایی(Golden Age) کره زمین پذیرای علاقمندیها ، عادات ، نگرشها و رفتارهای سطحی و یا هرچه که بنحوی به آزار خود و یا دیگران بیانجامد نظیر حسادت ، خودمحوری ، نابخردی ، تلخی ، نارضایتی ، شخصیت خشن ، غیبت کردن (پشت سر دیگران حرف زدن) نیست. اگر شما حتی یکی از این (عادات) را در خود می بینید ، هم اکنون زمان تغییر آن فرا رسیده. تمرکز روی (شیوه) زندگی خود ، در حالیکه بسرعت به این ایام شگرف(تغییرات و عروج) نزدیک می شوید بشما قدرت می دهد که عاشقانه حامی دیگران (در تغییرشان) و حتی خود زندگی (حیات) باشید.

هدف همه روحها تعالی عرفانی و فکری است. تفاهمات قبل از تولد (وقتی که در مرحله روح بوده آماده تناسخ جدید بودید) بمنظور رشد روحی همه کسانی که همزمان زندگی می کنند ، در فضای عشق بی قید و شرط طراحی شده اند. وقتی در مسیر سرنوشتی (Karma) که خود آنرا انتخاب کرده اید در حرکتید احساس می کنید که زندگی به آرامی در جریان است. اگر بی قراری عمیق و انتظار برای شرایط متفاوت برایتان بروز کرد ، بدانید که تجربیاتتان در دروس و قرارداد قبلی به آخر رسیده و زمان آنست که قرارداد جدیدی را انتخاب و روی آن حرکت کنید. در مورد ارتعاشات انرژی (نوری) برتر زمین ، هردو شادی و نیز عدم رضایت به حداکثر رسیده. اجازه دهید که احساس درونی شما راهنمای شما در تصمیمات و اعمالتان باشد.

در شرایط بسیار دشوار ، (هوشیاری) نمی تواند درک کند که شرایط موجود بسبب آموزش و تعالی شماست ولی روح می داند برای رسیدن به تعالی نیاز به تعادل است وقتی کسی بطور جدی از مسیر مفاد قرارداد خود منحرف می شود ، مثلا کنترلی خارج از اندازه و یا ظلم و ستم بیش از آنچه که مظلوم (در قرارداد خود) انتخاب کرده اعمال کند ، روح رنج دیده بصورت جهشی متعالی شده روح رنج دهنده پس می رود (به تاریکی سقوط می کند). همیشه فضل الهی کسانی را که با آنها به غلط رفتار شده آسایش بخشیده شادشان می کند - این بدان طریق است که (مظلومین) برخوردهایی شدید را در قرارداد روحی خود انتخاب نکرده بودند و ظالمین سرنوشتی را متحمل خواهند شد که بهمان اندازه (ظلمشان) تحملش مشکل است.

در همین راستای ظالمان ، دیری نخواهد پایید که شما متوجه شوید چه کسانی بواسطه جنایت بر علیه انسانیت و نیز دیگر اعمالی که اثرات منفی بر زندگی (حیات) روی کره زمین داشته بازداشت شده اند. این افراد بشدت از مفاد قرارداد خود دور افتاده اند. برخی محکوم خواهند شد و بقیه قبل از محاکمه درخواهند گذشت ولی هیچ کس از قضاوت در مورد خود (خود داوری) نخواهد گریخت. با قوانینی که حاکم بر زندگی در جهان هستی است ، در سراسر بازبینی زندگی در نیروان ، آنها (ظالمان) دقیقا همان درد و عم و اندوهی را خواهند داشت که (مظلومان) تحت فشار اعمال اهریمنی آنان(در زندگی روی زمین) داشتند. این مشقت و روند خود تنبیه کردن خارج از توان تصور شماست و این همان سرنوشتی است که آن روحهای سقوط کرده در زندگی (تناسخ) بعدی با آن روبرو خواهند بود.

دانستن اینکه آنها چه در پیش رو دارند و اینگه آنها ضعیفترین حلقه زنجیره خانواده روحی ما هستند ، بشما امکان احساس بخشش آسانتری می دهد. ارتعاشات (نوری) بالای عفو و بخشش ، در عمل همچون دیگر منویات خداگونه سبب تعالی روحی هستند.

روحهای نورانی در سرتاسر جهان هستی عشق و تشویق خود را نثار شما می کنند که شادمانه بسوی خانه خود در عصر طلایی کره زمین سفر می کنید.

با عشق و صلح سوزان وارد

______________________________________

با عشق و صلح

سوزان وارد


Website: The Matthew Books
Translation: Behi

لطفا نظرات و پیشنهادات خود را به آدرس زیر ارسال فرمایید
Att: Behi
luisavasconcellos@hotmail.com


< previous message | next message >


Share |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge