Home > > Montague Keen - 26. listopadu, 2017

Montague Keen - 26. listopadu, 2017

Má drahá Veroniko, když jsme pred tema mnoha lety spolecne chodili u more v Irsku, dohodli jsme se, že kdo z nás dvou zemre první, prinese co nejvíc informací, které by prokázaly existenci posmrtného života. Nikdy nás nenapadlo, že naše spolecná práce bude pokracovat do té míry, že bychom mohli lidem pomáhat, aby si uvedomili, že existují plány na prevzetí Zeme a vyhubení samotného lidstva. To jsme nepredpokládali. Obávám se, má drahá, že Te to uvedlo do vážného nebezpecí. Kvuli tom se Tvá cesta životem na Zemi stala velmi težkou. Šokuje te, že je stále ješte mnoho lidí, kterí se nechtejí podívat pravde do ocí a radeji zavírají oci pred tím, co jim bylo provedeno.

Poslechnete si Roberta Davida Steela. Ten nepochybuje o tom, co bylo lidstvu provedeno. Je v této oblasti považován za experta. Nekterí lidé riskují svuj život, když se snaží o tom, aby lidský život na Zemi pokracoval.

Deep State Take Down, WW3, Indictments, Zionist Info War with Robert David Steele

Zacalo to, když se Annunakiové infiltrovali na Zemi z Nibiru a chteli vám ji vzít. Jejich potomci používají všech prostredku co mají, aby vás znicili. Jsou skryti, mimo vaši frekvenci a vše manipulují. Predstavte si vaši televizi nebo rádio: dokud nenaladíte konkrétní frekvenci, nevidíte nebo neslyšíte, co se deje. Je to jednoduché. Na druhé strane si vás oni plne uvedomují, i to, co deláte. Dlužíte sobe i celému lidstvu, abyste vše zkoumali. Nikdy neprijímejte to, co je sdelováno v televizi nebo v novinách, které jsou peclive kontrolovány jejich skrytou rukou. Reknou vám jenom to, co chtejí, abyste vedeli. Naslouchejte tem, kterí mají na srdci váš nejlepší zájem. David Icke venoval svuj život tomu, aby vás probouzel. Takových jako je on, je mnohem víc. Budte ujišteni, že Kabal útocí pouze na ty, kdo se dostali na koren veci. Ctete knihy, které vám o tom ríkají a ukazují vám cestu vpred.

Pedofilie je velkou soucástí systému, který kontroluje lidskou rasu. Je tomu tak po desetiletí. Pití krve, zejména tech velmi mladých, je pro ne velmi duležité, hlavne když je to spojeno s obrovským strachem, protože z toho žijí. Na této strane života tleskáme p. Trumpovi za to, co delá pro to, aby tyto kreatury odhalil tyto kreatury a odporné obchodování s nevinnými detmi. Ptejte se, proc Vatikán pije pri mši krev Kristovu. Pozorne premýšlejte, než se zapojíte do pití krve a jezení masa. Je to satanský rituál Nemylte se, je to tak.

Nikdy nebylo snadnejší odhalit pravdu. Dlužíte to sobe, abyste žili v pravde. Je období zmen, kdy jsou odhalovány všechny lži a propaganda, které vás držely v retezech. Trump zvítezí, ujištuji vás. Historie byla pozmenena a pravdu pred vámi ukryli. Stalo se to na koncilu v Nice, když zacalo velké prevzetí nabývat tvar. Od té doby vás vedli po ceste k vaší záhube. Jakmile z této cesty sejdete, prevezmete kontrolu nad svým životem a zacnete delat vlastní rozhodnutí, ZALOŽENÉ NA VLASTNÍM BÁDÁNÍ. Váš život se zmení k lepšímu. Vystoupíte z matrixu kontroly mysli do reality. Pravda je v dosahu pro všechny, kdo ji chtejí videt. Nelze ji víc skrývat. Kabal se hroutí. Je to vše založeno na lžích. Jejich domecek z karet se rozpadá všude kolem nich.

Jedy v chemtrails, kterými vás kropí, vám škodí. Obsah jedu byl zvýšen, aby vás to utlumilo. KDO NARÍDIL CHEMTRAILSOVÁNÍ? KDO TO PLATÍ? PROC BY NEKDO CHTEL TRÁVIT LIDSTVO? PROC BY MELI VPICHOVAT TAK SMRTELNÉ JEDY DO VAŠICH TECH ZA POMOCI VAKCÍN A DO TEL VAŠICH BEZBRANNÝCH DETÍ? JEN SE PTEJTE, PROC? Kdo muže být tak zlý, aby chtel zámerne vpravit, za pomoci ockování, smrtelný jed do malých miminek?

Zmena je ve vzduchu, protože energie, které jste predtím neznali, prinášejí zmeny, které potrebujete, abyste chránili lidstvo as Zemi. Temná strana v takovém svetle neprežije. Vidíte, jak Kabal ztrácí moc. Nemají pred lidmi žádný respekt. Brutálne a nemilosrdne útocí na ty, kdo se odvažují si na ne posvítit. Má drahá žena to muže potvrdit. Ona stále žije a bojuje, což je dukazem jejího odhodlání chránit lidstvo a Zemi. Na její zdraví je brutálne útoceno. Život se pro ni stal bojem, protože, jak víte, prátelé, ona již není žádná mladice.

Chceme s vdecností podekovat všem, kdo vyslyšeli naši prosbu o pomoc pro Davida Mc Canna. Veronika v této záležitosti težce pracuje. Modlete se, posílejte lásku a ochranu nebo vedení, cokoliv co vám nejvíc vyhovuje. Vše s díky prijímáme. Do vašeho sveta prichází vítr zmeny. Neotálejte.

Justice for Dave McCann, Irish man framed in California | Legal Expenses Fundraising with GoGetFunding / Spravedlnost pro Davida McCanna, irského obcana, zadrženého v Kalifornii, Sbírka na právní výdaje

M drahá, životní síla je z tebe vysávána. Je to velmi vysilující, tak si musíš udelat cas na odpocinek. Naše práce musí být dokoncena. Vím, že te to pohání, ale musíš mít k tomu sílu. Tvé zdraví je duležité. R te na Zemi ochranuje. Tu ochranu potrebuješ, má drahá. Mysli si, že se držíme za ruce a že stále krácím po tvém boku. Nikdy te neopustím.

Tvuj navždy oddaný Monty.


Website: The Montague Keen Foundation
Preklad: Zelmira


Na zaslání príspevku Nadaci k porízení nového Centra v Irsku, mužete použít Paypal.
Jakýkoliv príspevek, i malý, s díky oceníme. Veronika Keen

Paypal

PS. Žiji v Londýne, Anglie. Je nutné zduraznit, že americké poštovní poukázky mohou být vyplaceny pouze ve Spojených státech, NEMOHOU být požity zde v Anglii.
Níže jsou uvedeny IBAN a BIC kódy :

IBAN; GB11NWBK60233682587809
BIC; NWBKGB2L


Share |