Home > > Montague Keen - 23. února 2014

Montague Keen - 23. února 2014

Pred deseti lety jsem odešel k Duchu. V tom case jsem mnohokrát hovoril o duležitosti ley linií. Museli jsme pockat dokud nebyl ten správný cas abychom mohli s touto informací pracovat. Muselo se toho mnoho pripravit a reakce ze všech koutu vašeho sveta byla úžasná. Nyní žádám všechny dobré lidi aby si prostudovali krátký film o úsvitu na kopci Tor v Glastonbury, natocený 2. února 2014. Tímto kopcem prochází nekolik nejduležitejších ley linií sveta. Je prvoradé, abyste všichni ucinili co je ve vašich silách, aby byla tato energie uvolnena co nejdríve.

Náš plán je, aby se co nejvíce z vás propojilo s tímto filmem. Použijte svoji mysl, svoji energii a zámer, abyste tuto energii uvolnili. Doposud si nejste plne vedomi jak mocná je vaše mysl. Delejte to, a spolu umožníte této energii, aby ješte jednou proudila ku prospechu lidstva. Když tak budete cinit, zachráníte lidstvo a vaši planetu. Když se vám povede sdružit do skupin, bude to ješte silnejší. Tento úkon muže provést každý clovek na Zemi, z vlastního domova. Je to príležitost, abyste uplatnili svoji sílu a prestali být OBETMI.

Tady je mapa která ukazuje duležitost ley linií na kopci. Proto bylo rozhodnuto, že tam má Veronika 2. února jít. Nejbližších pár mesícu je nesmírne duležitých. V sázce je budoucnost lidstva. Je to velká zodpovednost pro vás pro všechny. Uminte si, že to udeláte a stane se to. Mužete získat vše a nemáte co ztratit, krome ovládání temi kdo vás po generace zotrocovali. Dovedli jsme vás až sem. Nyní máte dostatek informací abyste dosáhli kýženého výsledku.

Když bude energie uvolnena, vaše životy se úplne zmení. Zvetší se kapacita vašeho mozku a clovek zacne dosahovat svých plných schopností. Jste mnohem víc, než vás ucili verit, že jste. Pracujeme spolu s vámi na této promene. Nesmí se ztrácet cas, protože kabala volá o pomoc do všech stran. To je poprvé, kdy lidé z tolika zemí prevzali svoji zodpovednost za to, aby uplatnili své právo žít na Planete Zemi bez zásahu tech co zotrocili lidstvo. Temní si dali za cíl, že znicí vše, co lidé potrebují aby prežili. Nemužete sedet v koute a dovolit, aby se to stalo. Nádherná vec na uvolnení energie je, že nejsou potreba pušky ani žádné ruzné zbrane; pouze síla vašich myslí.

Meditujte na tuto myšlenku. Venujte jí tolik casu, kolik je potreba. Pocítíte výsledky a uvidíte zmeny které tato energie prinese. Myslete na to: mužete si prevzít zpet svoji planetu z pohodlí svých vlastních domovu. Dávám vám k tomu nástroje a vedu vás po ceste k mírové budoucnosti. Nemejte starost o peníze, nebude to dlouho trvat a všechno zlato které bylo pred vámi ukryto, bude uvolneno.

Zvolil jsem si, že odejdu k Duchu abych mohl pracovat s Veronikou. Ona se vrátila na Zem aby delala tuto práci a toto není jediný projekt na kterém pracuje. Je velmi nemocná od své návštevy Glastonbury a delá si starosti, že nemohla odpovedet na všechny vaše emaily. Snažte se pochopit její situaci. Považujeme vás za soucást naší širší rodiny.

Všichni pricházíte, abyste vytvorili lepší život pro všechny. Vybrali jste si tuto práci predtím než jste prišli na Zem a proto s ní souzníte. Probouzíte se do vaší vrozené síly a jste pripraveni použít ji pro zdokonalení lidstva. My, v Duchu, jsme se pokusili svítit vám na cestu. Nyní musíte prevzít kontrolu. My vám, samozrejme, budeme pri každém kroku po boku. Nikdy nejste sami. Zacnete meditovat o filmu hned jak jste cetli má slova. Dejte tomu tolik casu, kolik tomu mužete venovat. Pro meditaci použijte jakýkoliv vámi zvolený film anebo fotografii kopce Tor. Je to zcela na vás.

Mark pro vás pripravil zprávu. Prosím, verte, že ta energie musí být z kopce uvolnena co nejdríve. Myslím, že je toho dost nad cím máte premýšlet.Toto je k dnešnímu dni ode mne nejduležitejší zpráva.

Veronicino zdraví se potrebuje hodne zlepšit, tak jí, prosím, pošlete vaši lécivou energii. Pamatujte, že spolecne se nám to podarí. Vše je to ve vašich rukách.

Lásko moje, stále se premáháš, ale tvá plíce se potrebují uzdravit. Vše máme v rukách. Naše plány neztroskotají.

Zustávám tvuj navždy oddaný Monty


Website: The Montague Keen Foundation
Preklad: Zelmira


Share |