Home > > Montague Keen - 16. srpna 2015

Montague Keen - 16. srpna 2015

Nekolik príštích týdnu odhalí, co je pravda a co je lež. Každým dnem je odhalována zfalšovaná historie, kterou vám vnutila církev a stát. Práce Michaela Tsariona je neprekonatelná. Myslíte si: proc je lidstvo v trvalém stavu VÁLKY? Proc lidé tak rádi navlékají uniformy a ZABÍJEJÍ druhé a nicí Zemi, na které žijí? Verte mi, V ZABÍJENÍ NENÍ ZÁDNÉ CTI, sloužíte pouze ZLU a KORUPCI. Naucte se ctít život na Zemi, protože všechen život je posvátný. Probudte se a podívejte se kolem sebe. Jste nejak zodpovední za strašlivé utrpení, k nemuž ve vašem svete dochází? Prispeli k tomu vaše aktivity? Reknu vám, že je to velmi peclive pripraveno temi, kdo jsou u moci. Dnes pokracuje destrukce Evropy. Dve svetové války neprinesly výsledky, jaké Kabala chtela, takže dnes používají jiné metody, aby dosáhli kýženého cíle. V zárí bude použito bankovnictví k tomu, aby vás srazili na kolena. Kabala nemá svedomí. Chce to, co chce, bez ohledu na následky pro lidstvo. Jak jim mužete pomáhat, když víte to, co ted víte? Když udržujete jejich pyramidu moci, jste také odpovední za nicení lidské rasy, vcetne sebe.

Pripravte se na zmeny, které zacnou v zárí. Zkorumpovaný režim musí padnout, aby byla odstranena všechna korupce. Byly ucineny prípravy v souvislosti s pádem Kabaly. Objeví se nový zpusob života. Proto jsme žádali o pomoc pro vytvorení Center, abychom vám mohli pomáhat naucit se novému zpusobu života na Zemi. Rychle se tomuto novému zpusobu života prizpusobíte. Stres z toho, jak se snažíte prežít, bude odstranen. Zapomenete na temné staré dny korupce a kontroly. Budete se divit, jak mohlo lidstvo vubec uverit takovým lžím a žít tak dlouho pod takovou temnou kontrolou. Témer byli úspešní ve znicení celé lidské rasy, s temi svými chytrými plány. Nyní zjištují, že je velmi težké prijmout skutecnost, že selhali a že budou muset navždy opustit Zemi. Vše, co získali korupcí, jim je k nicemu. Nemohou si to vzít s sebou.

Je toho mnoho nachystáno, aby vám pomohlo prežít ten cas prizpusobování se. Na Zemi jsou mnozí, kterí delají prípravy, aby byl rychle ukoncen zmatek, který Kabala zanechá. Vezte, že to, co se deje, bylo zamýšleno, aby se stalo. O tomto období bude mluvit mnoho príštích generací. Svetlo, které vytváríte, se uvolnuje, rozširuje a navždy odstranuje vše, co je temné a zlé. Bude udeláno mnoho, aby se vás pokusili svést z cesty. Televize, sport a filmy budou použity, aby vás udržely v iluzi, kterou nazýváte životem na Zemi.

Léky, ockování, atd., to vše bylo vyrobeno, aby vás udrželo pod kontrolou. Chemikálie ve vaší potrave, vode, vzduchu, vše k tomu prispívá. Vy všichni jste OBETMI toho zkorumpovaného systému. Je cas probudit se a zacít to vnímat. Vedte cestu kupredu ke Svetlu a Pravde pro všechno lidstvo. Je to nejvetší krok, o jaký kdy bylo lidstvo žádáno. Zanechte „logiku“, které vás ucili, a vratte se do svých srdcí. Srdce nikdy nelže, ani vás nesvede na špatnou cestu.

Neuchylujte se k náboženství, aby vás vedlo. Všechna náboženství jsou založena na LŽÍCH. Jsou to pouze systémy kontroly. Jednejte prímo s Bohem Lásky a Svetla. Vynechte všechny, o nichž vám bylo receno, že je potrebujete, abyste se spojili s Bohem. Nic není vzdálenejší od pravdy. Nikoho jako prostredníka nepotrebujete. Je to LEŽ, která vás po generace ovládala. LÁSKA je vše, co potrebujete, abyste se spojili se Vším Co Je. Když jsem odešel k Duchu, vše bylo zcela jasné. Kabala vezme vaše deti ve velmi mladém veku a programuje je k poslušnosti. Naplnuje je JEDY prostrednictvím ockování, které ucinila povinným. Lidstvo nemelo proti takové zlocinné zkaženosti šanci. Od kolébky po hrob, v každé chvíli vás kontrolují. To musí okamžite prestat. NIKDY jste nepoznali SVOBODU. (Jejich prežití je závislé na tom, aby vás zcela ovládali.) Odmítnete být soucástí této kontroly. Jakmile odmítnete svou podporu, jsou v koncích a oni to vedí. Tvrde bojují, aby si to udrželi.
Má drahá, prosím, odpocívej. Rešíš problémy, které jakoby se valily najednou ze všech stran. V této dobe se to dá ocekávat.

Tvuj navždy oddaný Monty.

Poznámka od Veroniky:
Chris se velmi snažil, aby byl improvizovaný rozhovor s Haraldem Kautz - Vellou víc slyšet. Nahrávali jsme to na pocítaci a protože Harald mluvil potichu, bylo težké zachytit to tak, aby to bylo víc slyšet. Harald poskytl velmi duležitou informaci, takže by bylo dobré, abyste si to poslechli nekolikrát, abyste to všechno pochytili. Doufám, že s ním budou ješte další seance.


Website: The Montague Keen Foundation
Preklad: Zelmira


Na zaslání príspevku Nadaci k porízení nového Centra v Irsku, mužete použít Paypal.
Jakýkoliv príspevek, i malý, s díky oceníme. Veronika Keen

Paypal

PS. Žiji v Londýne, Anglie. Je nutné zduraznit, že americké poštovní poukázky mohou být vyplaceny pouze ve Spojených státech, NEMOHOU být požity zde v Anglii.
Níže jsou uvedeny IBAN a BIC kódy :

IBAN; GB11NWBK60233682587809
BIC; NWBKGB2L


Share |