Home > > Montague Keen - 9. ríjna, 2016

Montague Keen - 9. ríjna, 2016

Jímá mne hruza, když vidím, co vám vnucují vaše zkorumpované vlády. Lži a dezinformace, kterými vás krmí ze všech stran, jsou príšerné. Nový svetový rád se schovává za mnoho masek: Vatikán, korunu, vlády, noviny a televizní stanice, které vlastní. Ti všichni zpívají z jednoho partu a predstírají, že dospeli k stejnému záveru – jen tak, sami od sebe.

Ten, co se jmenuje papež František, se pokouší ve vás vyvolat pocit viny, když se snažíte chránit Evropu. Ujištuji vás: Vatikán ví o vine všechno, protože je to zbran, kterou úcinne používal po staletí. Katolická církev nezákonným zpusobem zabila za ta léta miliony nevinných lidí. Užívají si krveprolití a strach, který to vyvolává, je pro ne kyslíkem života. Jejich skutecný príbeh by vás šokoval do morku kostí. Vatikán není tím, co vám bylo ríkáno, že je, je toho dalek.

Ptáte se, kdo v této dobe zmatku ríká pravdu. Pouze Putin vám ríká pravdu. On nechce válku. Chce chránit svuj lid a svou zemi. Zlí muži se ho snaží odstranit, ti samí špatní muži, kterí dostali lidstvo na kolena. Ti muži a ženy se infiltrovali do každé zeme a podvodem se dostali do mocenských pozic a pak rozvíjeli své vypilované plány k získání sveta, aby zavedli Nový svetový rád.

Neverte jim. Nenechte se ošálit, když se „prátelsky“ tvárí, že jim záleží na lidstvu. Mají za cíl odstranit vás ze Zeme. Jsou zbehlí ve lhaní, a tím se jim darí nekteré z vás oklamat. Vetšina z vás ted jejich lži vidí a odtahuje se od nich. Musíte chránit svou vlastní rasu. Budoucnost lidstva je ve vašich rukách. Je to obrovská odpovednost, tak jednejte opatrne.

Odešel jsem k duchu pred 12 lety. Od té doby enormne vzrostl tlak Nového svetového rádu. 11. zárí prineslo obrovský otazník nad nehorázné lži, které vám tehdy ríkali, a Kabala nebyla pripravena na otázky, které jste pokládali. To byl zacátek konce Kabaly. Vedci a inženýri odhalili lži, které vám ríkala americká vláda. Premýšlejte o tom, prátelé: vláda USA klidne zabila 3000 lidí, aby mohla provést invazi do Iráku. To bezpochyby dokazuje, že jim na vás ani za mák nezáleží. Jak byste jim mohli znovu verit?

Vidíte, jak používají události pod falešnou vlajkou, aby si vynutili kontrolu nad vašimi životy a zememi. Zabíjení je pro ne zpusob života, jim nezáleží na tom, zda použijí válku, satanské zabíjení, hladomor, záplavy anebo holokaust. Již nemužete ani chvilku mlcet. Brante se, ale ne sílou. Odmítnete bojovat ve válkách, které udržují jejich zkorumpované režimy. Tato Kabala požívá proti vám všechno možné, ale moc je ve vašich rukách. Odmítnete poslouchat jejich príkazy.

Amerika brzy zažije, ceho je Kabala schopná. Prestože lidi vidí tábory FEMA, které jsou pripravené, nedelají nic. Co se musí stát, aby se lidé probudili? Vaše mysle jsou zaujaty volbou prezidenta, který bude vždy poslouchat príkazy Kabaly. Nezáleží na tom, kdo bude zvolen. Zabijí každého, u koho bude podezrení, že by se jim mohl postavit. Vzpomente si na prezidenta Kennedyho!

Puvodní národy Ameriky zažily, jak jim bylo všechno vzato. Zaslouží si obdiv, protože jsou silní, protože vedí, kým jsou. Uchovaly si své znalosti a stále dle nich žijí. Další Americané jsou ti, kterí utekli z jiných zemí, když hledali lepší život. Jsou smesicí všeho. Jejich koreny jsou v jiných zemích. Nyní musíte spolecne povstat za pravdu a spravedlnost pro všechny lidi v Americe, bez ohledu na to, odkud pocházejí.

Ted se sami sebe ptejte, proc chce Amerika znicit Rusko? Podívejte se do minulosti, kdy byl zavražden car a jeho rodina. Ruští lidé trpeli. Je to jejich zásluha, že prestože trpeli, dali se zase dohromady. Alexandr Solženicin píše brilantne o té dobe utrpení. Spolecne, ruští lidé opet vybudovali úžasnou zemi. Zotavili se a darí se jim dobre pod Putinem, vudcem, který se o ne stará. A ted prichází dábelská Kabala, s penou u huby, a žádá válku. Opet chtejí znicit Rusko. Ale Rusko není vašim neprítelem. Vaším neprítelem jsou vaši vládci.

Podívejte se na zeme, které byly zniceny od 11. zárí. To vše patrí k plánu. Reknu vám, prátelé, TA HISTORIE SE OPAKUJE, protože za nitky tahají stejní lidé.

Jak dlouho to budete snášet? To vše je obrovské spiknutí. Vše, co jste se naucili ve škole ci na univerzite, to vše jsou lži. To vás ovládá. Jste chyceni ve lžích.

Bud budete hledat pravdu, anebo zahynete. S pravdou prijde osvobození od kontroly a síla vyporádat se se zkorumpovanými režimy.

Najdete svou sílu. Je tady, ceká na to, abyste se stali tím, kým jste. Je na vás, abyste znovu obnovili Zemi do nádhery, v jaké kdysi byla. Ti, co vpadli na Zemi, si mohou vybrat. Bud budu žít na Zemi jako lidé, anebo navždy Zemi opustí. Musí jim být umožneno odejít.

Bez ohledu na to, jak by vás to pokoušelo, nikdy se nesnižte na jejich úroven, abyste se mstili. Nejsou toho hodni. Když bude navždy odstranena ta negativní energie, život na Zemi se stane nádherný a zavládne mír. To musí být vaším cílem pro budoucnost lidstva. To vše je ve vašich rukách.

Má drahá, prátelé ti radili dobre. Casem se tvé zdraví zlepší. Stojí proti tobe mocný neprítel, který má za cíl te zlikvidovat. Udelali toho mnoho pro to, aby nám, z této strany života, zabránili více pomoct. Ztrácejí moc a jsou z toho v šoku. To nikdy necekali, protože si mysleli, že jsou neporazitelní.

Uspejeme. Správní lidé budou ve správnou chvíli na správném míste. Zkus odpocívat, kdykoli je to možné; již nejsi žádná mladice, má drahá. Duch by chtel, ale telo je nekdy slabé.

Jsi vždy obklopena láskou.

Tvuj oddaný Monty.


Website: The Montague Keen Foundation
Preklad: Zelmira


Na zaslání príspevku Nadaci k porízení nového Centra v Irsku, mužete použít Paypal.
Jakýkoliv príspevek, i malý, s díky oceníme. Veronika Keen

Paypal

PS. Žiji v Londýne, Anglie. Je nutné zduraznit, že americké poštovní poukázky mohou být vyplaceny pouze ve Spojených státech, NEMOHOU být požity zde v Anglii.
Níže jsou uvedeny IBAN a BIC kódy :

IBAN; GB11NWBK60233682587809
BIC; NWBKGB2L


Share |