Home > > Veronika Keen - channeluje Montague Keena - 9. zárí, 2018

Veronika Keen - channeluje Montague Keena - 9. zárí, 2018

Noviny mají trojí úcel: jeden je obveselit, další je pobavit a zbytek je POMÝLIT/SVÉST Z CESTY.
(Britský ministr zahranicí ERNEST BEVIN, na londýnské konferenci ministru zahranicí 10. února 1946.)

Nic se na tom nezmenilo. Ve skutecnosti to je horší. Všechno - jak v tisku, tak i v televizi je vytvoreno tak, aby to drželo lidi pod kontrolou a aby si nebyli vedomi své tíživé situace. Nasmeroval jsem Veroniku k debatám LEUREN MORETa a ALFREDa LAMBREMONTa WEBREa. Oni v plném rozsahu vysvetlují, jak došlo k ovládnutí lidstva a kdy se to stalo. Všechny informace, které potrebujete vedet, jsou nyní plne vysvetleny v rozhovorech na YouTube. Všechno je tam. Je to o tom, jak byl v dávmých dobách založen plán, jak lidem vzít jejich znalosti a moc. Bylo vymysleno náboženství a za pomoci vzdeláváni si zajistili, že jejich plán bude fungovat. Vy jste živoucím dukazem toho, že to fungovalo. Nyní jste vezni, kterí se musí snažit, aby prežili na své vlastní planete. Nyní jste podrobeni tem, kdo vám všechno vzali.

Ale oni chtejí víc. Chtejí zbavit Zemi všech lidí a VY JIM V TOM POMÁHÁTE. Kolik z vás spokojene píchá do lidí injekce a dává jim léky, které jim zkrátí život? I vy jste vinni ze zlocinu proti lidstvu. Nemáte ani potuchy, co proti vám stojí. Jejich plány byly vytvoreny na celá staletí. Vy si to jenom ted zacínáte uvedomovat. Abyste pochopili, co se kolem vás deje, musíte se vrátit do doby, kdy byly ty plány vytvoreny. To, co jste se dovedeli ve vzdelávacím procesu, jsou samé lži.

LEUREN MORET hluboce chápe vše, co bylo naplánováno a udeláno, aby byla lidská rasa znicena a oni si zabrali Zemi pro sebe. Nikdy necekali, že se lidé probudí a uvedomí si, co se deje a že s tím odmítnou souhlasit. K jejich velkému zdešení byl zvolen Donald Trump. Oni to vubec necekali, ani v nejhorších nocních murách. Jejich strach je videt v televizi i v tisku. Nekolikrát se ho pokusili zabít, ale nepovedlo se jim to. Na ochranu jeho i jeho rodiny jsou zapotrebí vaše modlitby. Ti, co patrí ke Kabale, jsou vydešeni z toho, že budou odhalení a všechny jejich zlociny proti lidskosti budou verejne známy, takže budou zranitelní a mohou se dockat útoku na svoji osobu. Vidíte je pobíhat kolem, a chránit se dríve, než si masa plne uvedomí jejich zlociny. Nemohu dostatecne zduraznit, jak velmi se potrebujete dovedet pravdu a jednat v souladu s tím. Vezmete si zpátky svoji moc a svoji Zemi. Je cas, abyste byli statecní a hrdí na to, kdo jste, a chránili Zemi pred temito predátory.

To, co je naplánováno v Irsku, je zlocinem proti lidstvu. Nesmí to být dovoleno. Když vlády pracují proti svému lidu, je to na lidech, aby to odmítli a vzali si svou moc zpátky. Irská DNA musí být chránena. Jakmile bude jednou znicena, nebudou dukazy o tom, kdo jste, ani o vašem božském právu být na Zemi. Irsko je soucástí Atlantidy. Když se potopila hlavní cást Atlantidy, národ TUATHA DE DANNAN uprchl do Irska, aby našel útocište u svých soukmenovcu. To vydesilo ty, kdo se v té dobe snažili Irsko a jeho lid ovládnout. Bylo to v dobe, když Constantin svolal v r. 325 koncil v Nice, aby se vytvorily plány, jak v Irsku odstranit všechny dukazy o tom, kdo Irové jsou. Bylo rozhodnuto poslat tam Patrika a jeho armádu, aby IRY „KONVERTOVALI“ A OVLÁDLI. V té dobe v Irsku vládlo NÁBOŽENSTVÍ LÁSKY.

(Monty mi dal instrukce, jak se dostat do regrese - jít zpátky v case, abych sama jako pozorovatel videla, jak ZLOVOLNÝ PATRIK a jeho armáda obraceli Iry na víru. Bylo to strašlivé. Nechal deti nastoupit do kruhu a ZAPÁLIL JE, ABY ZAJISTIL, ŽE SE JEJICH RODICE STANOU KATOLÍKY).

Irsko je pro budoucnost lidstva duležité. Kdyby se Irové jenom dokázali probudit a prestali být destruktivní. Modlete se, aby p. Trump souhlasil s tím, že Irsko ochrání. Predvedte mu pravé irské privítání a zabrante tomu, aby, když bude v Irsku, nemyslící lidé predvedli svoji negramotnost. Bohužel, existuje dost lidí s ovládnutou myslí, kterí se nechají koupit a vytvorí dav, jednající na povel.

Každý den vám lžou. Pro politiky je to všechno hra. V Anglii lidé hlasovali pro brexit. Britská vláda se tvárí, že o brexitu vyjednává, ovšem nic není vzdálenejší pravde. Mohu vás ujisit, že oni vubec nemají v úmyslu vyvést Británii z EU. Všichni jste videli, co se stalo, když Irsko hlasovalo pro odchod. EU dalo instrukce, aby se hlasovalo ZNOVU a pak volby zfalšovali, aby Irsko zustalo. Nyní se presne to samé deje v Anglii. Politici požadují, aby Britové hlasovali znovu, aby to mohlo být zfalšováno a aby byl výsledek stejný.

Poucí se lidé nekdy? Udelají anglickým volicum presne to, co udelali irským volicum. Plán je SPÍŠE ZNICIT EVROPU JAKO CELEK, NEŽ ABY NICILI JEDNOTLIVE KAŽDOU ZEMI. VŠECHNY PLÁNY PRO TO JSOU PRIPRAVENY. HRAJÍ SI S VÁMI. NENECHTE SE OBALAMUTIT. Politka je špinavá, necestná hra. Jste její obetí. P. Trump není politik. Má srdce na pravém míste. Chce pro všechny Americany lepší život. To je úctyhodný cíl. Kéž by bylo na svete víc takovch, jako je p. Trump.

Žijete v nebezpecné dobe. Jen se podívejte na tu propagandu proti p.Trumpovi a sami uvidíte, jak velmi je otevrený a odkrytý. Kabala si preje jeho smrt. Lidstvo chce, aby ho Trump ochránil. To, jak se ho Kabala obává, odstranilo všechnu její opatrnost. Vystoupili ve velkém poctu, aby ho odsoudili. Ukazují svoji pravou tvár a není to hezký pohled. Modlete se za prežití lidstva a Zeme.

Má drahá, bitva za prežití lidské rasy pokracuje a je brutální. P. Trump zajištuje, aby Kabala nemohla dokoncit své plány na kompletní prevzetí. Modlete se za nej.

Tvuj navždy oddaný Monty.

Novinky o Davidovi

Dekuje vám za laskavost, kterou jste mu projevili. Nesmí mít knihy v pevné vazbe. Veznice je vrací, takže je ani nevidí. Také nemuže dostat víc než tri knihy najednou. Velmi je vdecný za knihy, co jste mu poslali a on si tak muže udržovat aktivní mysl a on je rád cte.

Kontakt:

Dave McCann,
MJ 03 A Pod 11,
Booking Number 1621184,
Prisoner ID 7076771,
P.O. Box 872,
Fresno, California, 93712, USA.


Website: The Montague Keen Foundation
Preklad: Mirka


Na zaslání príspevku Nadaci k porízení nového Centra v Irsku, mužete použít Paypal.
Jakýkoliv príspevek, i malý, s díky oceníme. Veronika Keen

Paypal

PS. Žiji v Londýne, Anglie. Je nutné zduraznit, že americké poštovní poukázky mohou být vyplaceny pouze ve Spojených státech, NEMOHOU být požity zde v Anglii.
Níže jsou uvedeny IBAN a BIC kódy :

IBAN; GB11NWBK60233682587809
BIC; NWBKGB2L


Share |