Home > > Matthew Ward - 23. dubna 2011

Suzy Ward - kanály Matthew Ward - 23. dubna 2011


1. S milujícími pozdravy ze všech duší na této stanici, tady je Hatonn.

2. Situace ve Fukushimě může a bude bezpečně vyřešena a nedojde k žádnému dlouhodobému poškození! V tuto chvíli je to však otázka omezení. Naši vědci filtrují do mysli pracovníků v zařízení a mimo pracovníky, jaké kroky podniknout, aby zabránili zhroucení poškozených reaktorů - říkali, že proces filtrace jejich „myšlenek“ nebo „inspirace“. ve spojení s posádkami mimo planetu snižují v nejvyšší možné míře záření a technologie na lodích pomáhá minimalizovat činnost reaktorů.

3. Vaši vědci nevědí, že Země obíhá ve frekvencích, kde je záření rozbité a méně účinné než vaše přístroje. Samozřejmě nejsou kalibrovány tak, aby zahrnovaly faktory, které zde nejsou známy. Rozdíly v jejich přesnosti dávají řadu hodnot a to vytváří zmatek ve skutečné úrovni záření. Nejnižší hodnoty jsou spolehlivější našimi zařízeními, které berou v úvahu štěpení. Většina lidí, kteří vědí, že jsme kolem, protože naše malé lodě jsou často vidět, neví, že naše technologické vybavení na zemi může reaktory a jaderný odpad dematerializovat a vyčistit znečištěný vzduch, půdu a vodu. Ani vlastní fenomenální léčivé síly Země nejsou rozpoznány, takže to není zahrnuté do vědeckých projektů možných následků.

5. Temní vědí, že kdybychom byli na zemi, mohli bychom následky odstranit. Také vědí, že by to znamenalo jejich konec. Proto jsou žoldáci a vojáci pod jejich kontrolou v pohotovosti pro „mimozemský útok“, a jsou připraveni přijmout těžká odvetná opatření. Nemůžeme riskovat vaši bezpečnost ani naše posádky.

6. Vaše pokračující požadavky na bezpečnější zdroje energie ukončí vládu jaderné energie. Ve světech s nižší hustotou byla vždy nebezpečná a ve vyšších hustotách není potřeba. Bezpečné, spolehlivé a čisté energetické technologie byly potlačeny lidmi, kteří mají zisky z jaderné energie a fosilních paliv.

7. Kombinace vašich požadavků, našich technologií a schopností Země obnoví její zdraví během měsíců. Nepodceňujte sílu svých myšlenek na svět v úplné záři, osvobozený od všech temnot.

8. HAARP má několik funkcí na různých místech po celém světě a jedna z funkcí v kombinaci s jinými technologiemi se používá k vyvolání zemětřesení, sopečných erupcí, silných bouří a záplav. Tyto a další technologie jsou odvozeny od vynálezů a objevů Nikoly Tesly a informací, které poskytli Malí greys. Trvá to 70 let. Technologie převzali ilumináti a byly upraveny tak, aby dosáhly negativních cílů.

9. Měli podezření, že jsme zasahovali do jejich úsilí způsobovat masivní ničení a smrt, ale nebyli si jisti, dokud jsme před několika měsíci nezmenšili sílu větru v hurikánu a obrátili bouři na sever podél východního pobřeží Spojených států. Jejich vědci a inženýři integrovali různé systémy tak, aby vaše energetické a komunikační služby byly globálně přerušeny, pokud bychom se snažili demontovat jakékoli vybavení. Je to složitý proces a může být proveden pouze na místě, aby nedošlo k vážným následkům. Jakmile ilumináti zmizí, budou funkce HAARP a Teslovy technologie aplikovány na prospěšné účely.

10. Děkuji Matthewovi za prostor ve fóru.

17. Další strach mohou vyvolávat informace temných o ET. Možná budeme muset být „spokojeni“ s osvícením lidí, kteří uvítají pozorování UFO, ale nemají tušení, jak dlouhá léta Země dostávala pomoc. Také doufáme, že oslovíme neznámé jednotlivce, které Hatonn zmínil, a ty, kteří mají pocit, že nepotřebujeme žádnou pomoc, zvládneme všechno sami.

18. Představím vám zástupce jedněch z nich: Lazarus.

______________________________

19. Duše představující energii Lazarus je všeobecně uznávaná. Tato masivní síla byla přidělena Bohem, aby snížila ničivé účinky negativity na Zemi, které téměř zabily její planetární tělo.

LAZARUS: Dobré ráno. Jsme skupina duší, které jsou silnější než mnoho jemných duší, které měly mnohem méně životů, aby se vyvinuly, než my.

Malí greys poskytli vašim vědcům technologii, Ti ji sami nevyvinuli. Měla to být dobrá výměna s přínosy pro ně a Zemi. Ale jak víte, greys dostali hrubou smlouvu, takže ilumináti tuto technologii používají pouze k vaší újmě.

Nemůžeme totálně mařit jejich úsilí manipulace s vaším počasím, zemětřesením a sopkami, znáte dohodu o svobodné vůli. Ale určitě můžeme snížit jejich očekávání ohledně rozsáhlého ničení a počtu obětí. Položíme elektromagnetickou mřížku, která absorbuje kinetickou energii a přemění ji na éter. Účinek je jako vlnky na rybníku, když hodíte malý kámen doprostřed. Nepracujeme s vodou, to, co děláme, snižuje účinky toho, co by rybník udělal, kdyby do něj padl balvan. A dokonce i s naším ulehčováním Země stále uvolňuje stejné množství negativity, jaké potřebuje.

Posádky se mění, přičemž každá z posádek je pověřena sledováním akce Země ve svém konkrétním sektoru v okamžiku, kdy je zapotřebí vyrovnání energie a rozptýlení. Když je síla jen rachocení nebo malé podvodní otřesy, nezapojují se. Když se chystá něco velkého, může stav posádky v jakékoli míře stoupnout. Nejsou to jen ty geofyzikální události, do kterých se zapojujeme, ale také snižujeme sílu hurikánů a tajfunů. Snižujeme dopady, jak je to možné, ale jakmile se tyto mocné síly nad zemí a pod zemí dostanou do pohybu, ani naše nejmodernější technologie nemůže zabránit všem katastrofám a úmrtím.

Kdyby matka Příroda mohla zvládnout veškerou negativitu, uvolnila by se do oblastí, kde by se projevily nejméně škodlivé účinky, a nepotřebovala by naši pomoc. Maniaci zaměřují snahy na silně obydlené oblasti, kde se naše pomoc hodí. Dovolte mi uvést příklad, hurikán Earl. Matka příroda začala, aby vypustila negativitu na moři, kde by neudělala žádnou škodu. Šílení vědci zesílili vítr a nasměrovali ho k pevnině. My jsme snížili sílu větru a otočili ho na sever. Jednalo se o jeden z našich dramatičtějších zásahů a rozzlobil ty, kteří zamýšleli velkou katastrofu.

Dáváme si pozor na vaše prevíty, kteří se snaží střílet jaderné hlavice. Již jsme jich odpařili tucet - hlavic, ne prevítů! Menší cíle jsou v "černých operacích". Někteří z nás neutralizovali laboratorní viry, a po celou dobu snižujeme toxiny v chemtrails, radioaktivitu ve zbraních a další škodlivé znečišťující látky. A také jsme měli ruku v záchraně Mexického zálivu od smrti po výbuchu ropné plošiny.

Hlídáme meteory a další malá nebeská tělesa a trosky mířících k vám. Jejich počet by vás ohromil. Nejsme na to sami. Téměř všichni z nás v okolí na tom pracují, co Země začala klesat do zranitelného pásma třetí hustoty. Řeknu vám o relativně nedávném incidentu okolo přelomu století. Nebyla u toho moje posádka, ale kromě vaší civilizace je to známo po celém vesmíru. Vrcholem temných sil na vás byl nasměrován obzvláště velký rychlý meteor. Ztráceli svou nadvládu a rozhodli se vás prostě zničit. Když vaše vesmírná rodina viděla, že byl tento meteor vytržen z jeho normální oběžné dráhy a přesměrován na Zemi, okamžitě zavolali síly MENTA, které rozdrtili meteor do drobných fragmentů, které vyhořely před vstupem do vaší atmosféry.

Ti, kteří ho objevili těsně před tím, než se téměř vypařil, dospěli k závěru, že to byla anomálie. Víte, že jen velmi málo vašich vědců připouští inteligentní bytosti.

Rada pro mezigalaktickou federaci koordinuje po dobu nejméně 60 let všechny, co se toulají po vaší obloze. Někteří z nich a v některých případech i mnohem déle. Ke všem chybám má vaše Bible nějaké odkazy na přítomnost ET. Hatonnova flotila založená na Plejádách je tu mnohem déle než většina ostatních, zejména těch z hlubokého vesmíru, kteří nasměrovali své světlo po výkřiku Země o pomoc. Jedním z úkolů Hatonnovy flotily po mnoho staletí je udržet ochranný štít kolem Nirvány, který se rozšiřuje k Zemi během všech návštěv obyvatel, kteří vás navštěvují, a naopak - téměř nikdo si není vědom těchto cest duší.

Kromě zástupců Plejád jsou tu z Lyry, Arcturu, Siria a Vegy, budou pravděpodobně první, protože jsou na lodích v blízkosti a jsou také vašimi prvními předky. Vím o Horissově poselství, takže už víš, že někteří z vás mají reptilské předky, a některé z jejich osvícených duší přichází také. Říkám „přichází“, ale víte, že mnozí z nás tam už jsou. Budou nadšení, aby odhalili své pravé identity, a někteří z nich vás budou opravdu šokovat!

Gaia je jméno duše vaší planety a starodávná jména jejího planetárního těla jsou Terra a Šan, ale my ji nazýváme Zemí stejně jako vy, i když použití velkého Z na začátku země, po které chodíte, je dosti nekreativní myšlenka některé dřívější civilizace. To samé s Bohem. Znovu získala velké množství své dřívější síly s příchozím světlem, ale stále přidáváme naše technologie spolu s vaší technologií, abychom zajistili její stabilitu. Ne všechny otřesy, které ji zbavují negativity, skončily, a v tomto ohledu nemá smysl snižovat naši usilovnost, dokud nebude plně vibrovat ve čtvrté hustotě. Pak budeme všichni křičet aleluja a naše práce bude hotová! To už nás budete znát.

_________________________

22. (civilizace) MENTA: Jsme obrovské a mocné energetické pole o miliardě kolektivních duší. Když se ztělesníme, žijeme na planetě zvané Retorno v galaxii za souhvězdím Lyry. Naše vlast je jedním z mnoha obydlených světů, které dosud vaše teleskopy neviděly. Vysvětlím, proč jsem zaměnitelně říkám "já" a "my". Je to proto, že s vámi mluvím jako já, ale nikdy se neodděluji od naší skupinové mysli. Žádná duše není považována za lepší než jiná, protože všechny aspekty naší mysli jsou nezbytné pro stabilitu našeho světa a naše stále rostoucí povědomí. ……

Jako kolektivní já se podobáme více stromu, než lidem, protože naše "hlava" oblast je množství senzorů, které vypadají jako květiny v těsném klastru. To je "bytová jednotka" skupinové mysli. Bílá je převládající barvou této oblasti hlavy, ale také jsou vidět pastelové barvy - jsou to barvy zvláštních oblastí, jako je umění, technologie, strojírenství, chov dětí a tak dále. Jsme pole barev, které jsou v určitém čase nejvíce identifikovány s primárními talenty a schopnostmi a zájmy, takže barvy se mění tak, aby odrážely frekvenci, ve které působíme. To znamená, že je to aspekt hranolu, který se láme do barvy identifikované s touto frekvencí.

Připojeno k "bytové jednotce" clusteru a rozšiřující se v galaxiích je miliarda nebo více jemných "vláken". To jsou naše duše, které se toulají po nebi hledáním nového poznání, nebo přesněji vzpomínání, protože na nejvyšší úrovni vědomí duše je vše známo. Všechny objevy individuální duše se okamžitě a automaticky přenáší do skupinové mysli. ……

Jsme silnější než mnozí jiní, kteří také pomáhají v jejich plné intenzitě, ale jejichž vlnová délka je menší než naše, takže jsme se dobrovolně přihlásili na dvojí misi. Jsme paprsek v naší vlastní energii a také udržujeme světla z jiných zdrojů, jakmile jsou v atmosféře Země. To je nezbytné, aby vaše těla mohla absorbovat paprsky na buněčné úrovni a přizpůsobit se vyšším frekvencím, do kterých Země vstoupí. To vám dává možnost fyzicky přežít během procesu vzestupu, který někteří nazývají „posunem“ a jiní nazývají „očistou“.

________________________________

Matko, děkuji.

23. Když Země vstupuje do poslední etapy odcházející třetí hustoty, je čas, abyste přestali myslet jen na sebe jako na jednotlivce s výraznými osobnostmi, charakteristikami, nadáními, nadějemi, sny a úspěchy. Jste mnohem více, a musíte začít přemýšlet o sobě jako o mocných, vícerozměrných bytostech, které jste! Jste členy univerzální rodiny vzájemně propojených duší, věčně spojených jako neoddělitelné části Boha a vaši bratři a sestry chtějí, abyste s nimi cítili osobní příbuzenství, takže vaše bezprostřední setkání budou radostnými rodinnými setkáními!

24. Naše láska je s vámi v každém okamžiku, když procházíte poslední krátkou cestu ke Zlatému věku Země.

Příležitostně jsou Hatonnovy zprávy součástí Matthewa. Je to prastará duše, která žila v Plejádách několik tisíc let. On a jeho rodina jsou na palubě velké lodi častěji než doma. Většinu času byl velitelem intergalaktické flotily a posledních sto let je ředitelem vesmírné komunikace. Hatonn a já jsme spolu často mluvili od té doby, co jsem začala telepatické spojení, počátkem roku 1994. S Matthewem byli přátelé dávno předtím. Někdy odpoví na otázky, které se týkají spíše jeho, než Matthewa. První kniha s Hatonnem byla v polovině roku 2003 a asi o dva roky později mi začal dávat informace do zpráv Matthewa.

______________________________________

Láska a Mír

Suzanne Ward
Website: The Matthew Books
Email: suzy@matthewbooks.com
Překlad: DanaShare |