Home > > Matthew Ward - 11. listopadu, 2016

Suzy Ward - kanály Matthew Ward - 11. listopadu, 2016S milujícími pozdravy od všech duší na této stanici, tady Matthew.

Nejen lidé ve Spojených státech mají co ztratit tím, kdo se stane jejich prezidentem. Totéž platí pro Rockefellerovu frakci iluminátů. Jejich velký vliv na Wall Street a v národní vládě je z velké části udržován Billem a Hillary Clintonovou, kteří spolupracují s touto tajnou společností, dříve mezi několika málo na vrcholu, a když viděli, že její globální kontrola před deseti lety začala ubývat, založili si vlastní mocenskou základnu a zdroje financování. Jakkoli ilumináti mohou pochybovat o tom, co slibuje kampaň Donalda Trumpa, vědí, že je „svým vlastním mužem“, člověkem, kterého nemohli ovládat.

Během týdnů, které vedly k volbám, vzrostla energie hněvu voličů a nedůvěry kolem Clintonové a Trumpa do takové míry, že se mění energie scénářů. Energie je neutrální, prostě točí ve směru, který je nastaven záměrem. V tomto případě bylo záměrem ovlivnit výsledek voleb a použití různých způsobů - některé v rozporu s ostatními - nakonec vytvořilo chvějící se chobotnici.

Clintonovi příznivci v Demokratickém národním výboru zmanipulovali pro Clintonovou hlasy v kritických primárkách, které vlastně vyhrál Bernie Sanders, a tak se ona stala kandidátem demokratické strany.

Co se týče FBI vyšetřování emailů Clintonové, vyšetřovatel se podvolil tlaku Billa Clintona a dalších iluminátů, a dospěl k závěru, že národní bezpečnost nebyla ohrožena a používání osobního emailu není trestným činem. Prstem ukázal na Rusko kvůli incidentu hackování.

Vladimir Putin oprávněně tvrdil, že za tím není Rusko. Jednotlivci v FBI a dalších zpravodajských agenturách, kteří znají kriminální historii Clintonů, zveřejnili e-maily. Cítili, že veřejnost má právo znát pravdu o Clintonové. Comey zatajil, co emaily obsahovali: Zneužila svou pozici ministra zahraničí, aby sbírala dary pro Clintonovu nadaci a na oplátku vydávala zvýhodnění, a některé nadační fondy těží z teroristů.

Když tito jedinci později zjistili, že počítač Anthonyho Weinera obsahuje důkazy o zapojení Clintonů do pedofilního kruhu, trvali na tom, aby Comey vyšetřování znovu otevřel. Opět se vzdal tlaku Clintonova tábora a prohlásil, že žádný z e-mailů se netýkal Clintonové.

Výše zmínění jednotlivci pak získali pomoc Wikileaks 'Juliana Assange, aby tyto usvědčující informace předali provozovatelům internetových stránek „oznamovatelům“. Aby bylo možné čelit neočekávanému zveřejnění, ilumináti rychle zmanipulovali hlasování, aby větší počet hlasů šel Clintonové. Možná, že kvůli jejich chybám ve spěchu byl větší počet hlasů omylem zaregistrován u Trumpa.

Negativita vytvořená těmi, jejichž záměrem bylo podvádět a klamat, je proti síle stále se zvyšujících vibrací. Republikáni jsou většinou ve Sněmovně a Senátu, ale jen málo z nich je potěšeno, že Trump je jejich zástupcem. Demokraté jsou znepokojení a zahořklí, mnozí pomýšlí na Sanderse.

V souladu s vesmírným zákonem, že nízké a vysoké vibrace nemohou koexistovat, musí z tohoto energetického chaosu vyplynout, že nevíme, co to bude.

Pokud by se zpochybnila správnost sčítání hlasů, prezident Obama by zůstal ve funkci, dokud nebude zvolen další prezident.

Clintonová nebyla ve špičkové fyzické kondici, když její klony byly před několika lety vyrobeny, a jak vibrační úrovně stoupají, zhoršení zdraví a vzhledu klonu se stane znatelným poměrně rychle. Dalších voleb by se ale nejspíš nezúčastnila kvůli zveřejněným informacím o Clintonech.

Republikánská strana obsahuje ideologická ustanovení, která mnozí ve straně neuznávají a nejsou spokojeni s rétorikou Trumpa. Hlasovali pro něj, protože představuje změnu, ale cítí, že je opustil.

Trump je velmi konkurenční. Byl odhodlán vyhrát a svět si myslí, že to udělal. Protestující davy ho nemusí obtěžovat. Jakmile se dozví, jak rozsáhlé a stresující prezidentské povinnosti jsou, očekává se, že bude jednat na základě rad. Může zjistit, že být prezidentem nebude tak uspokojující jako být podnikatelem a uvítal by cestu ven.

Směr, kterým se Trump a republikánská strana chtějí chopit země, je v opozici s převažujícími vibracemi, které se budou i nadále zvyšovat. Směr strany je v rozporu s vizí Gaii, kterou sdílí osvícené duše a jejich počet se každým dnem zvyšuje.

______________________________________

Láska a Mír

Suzanne Ward
Website: The Matthew Books
Email: suzy@matthewbooks.com
Překlad: DanaShare |