Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > Česky > Matthew Ward - 1. listopadu 2013

Suzy Ward - kanály Matthew Ward - 1. listopadu 2013


S milujícími pozdravy od všech duší na této stanici, tady Matthew. Pokračují diskuse o zneužití občanské války v Sýrii, probíhají inspekce zásob chemických zbraní v této zemi, a mluví se o programu jaderného rozvoje Íránu. Papež František uklízí dům ve Vatikánu a vyšetřování se rozšiřuje do korporátní korupce a trestné činnosti ve finančním světě. V mladé britské královské rodině - William, Kate a jejich syn, se do této monarchie dostává světlo. Některé vlády a korporace vážně řeší znečištění.

Planetární vzestup a osobní vzestup nejsou stejné. Ve vesmírném kontextu má hustota dvě definice: hmota a její umístění, a stav evoluce (stanice) duchovního a vědomého vědomí. Tyto dvě hustoty se mohou značně lišit.

Planeta byla na vzestupném kurzu asi 75 let, déle, než trvá život většiny jejích obyvatel. Po celou dobu cesty planetárního těla Gaii/Země ve třetí hustotě, byla na páté hustotě duchovního vývoje. Gaia a její planetární tělo vznikly v této hustotě, a během tisíciletí brutality jejích obyvatel kleslo tělo po spirále dolů, a duše Gaia setrvala na svém původním statusu.

Fyzické zdraví neovlivňuje duchovní a vědomí vzestup. Vzestup není omezen na život na Zemi. Mnoho osob, které právě dosáhly stavu vývoje čtvrté hustoty, mělo doložku o délce života, která „vypršela“ – zemřely. Nyní žijí ve svém pokročilém statusu v Nirváně, a pokud se tak rozhodnou, v jiném ekvivalentním duchovním světě. Jak planeta putuje čtvrtou hustotou, její obyvatelé, kteří se vyvinuli k této hustotě duchovně a vědomě, budou dál stoupat se Zemí, pokud to bude v souladu s jejich smluvním rozsahem životnosti. Pokud ne, jejich těla zemřou a duše budou pokračovat v cestě vzestupu v duchovním světě, dokud se nerozhodnou, kam se chtějí reinkarnovat.

Stejně jako není rozumné očekávat od prvňáčka, že bude číst slovník, není rozumné očekávat, že přeskočíte ze svých současných schopností přímo do zvládnutí telepatie, materializace, astrálního cestování a dokonalého zdraví těla, mysli a ducha. Každý má vrozenou schopnost vykonávat všechny tyto zázraky, ale je nutné schopnosti rozvíjet, každá duše to udělá ve svém tempu.

Několik týmů naší rodiny, po čtyřech nebo pěti členech, jsou v blízkosti Fukushimi. Pracují v tandemu s posádkami lodí vznášejících se nad hlavou, aby se co nejvíce snížila toxicita vody. Jejich technologie mnohem pokročilejší než vaše, ale nejsou navrženy tak, aby odstranily všechny druhy toxicity z oblastí radioaktivity. Je rozumné se produktům z blízkosti jaderné elektrárny vyhnout.

Všichni lídři států vědí, že je NSA sleduje. Tato zveřejnění nebudou mít nepříznivý dopad. Vysoce postavení vojenští důstojníci byli postaveni mimo službu, protože jednali podle iluminátů, což zahrnovalo masivní terorismus s použitím raket s jadernými hlavicemi. V souladu se Stvořitelovým ustanovením, že ve vesmíru již nebudou žádné jaderné detonace a s božím povolením ET tyto zbraně znefunkčnili. Energeticky vzato, odstranění důstojníků bylo přirozeným krokem směrem k demilitarizaci vašeho světa.

Pokud jde o frakci CIA ovládanou ilumináty, je to na cestě. Tito jednotlivci jsou zodpovědní za „černé operace“ - nejničivější teroristické aktivity. Víte jen o několika málo, které byly úspěšné, především o „11/9“. Pokusy zmařené ET žijícími mezi vámi zveřejněny nebyly. Je jim dovoleno, aby to dělali v reakci na žádost Gaie, ale nemohou zasahovat do svobodné vůle jednotlivců, kteří se chtějí mstít za historické křivdy, nebo bránit své radikální přesvědčení.

Legalizace marihuany měla být učiněno již dávno po celém světě pro lékařské účely. Mnoho známých výhod je důvod, proč vrcholové vedení farmaceutických společností potlačilo jeho právní dostupnost. Co se týče sociálních otázek mladých, záležitosti vyžadují silné rodičovské poradenství a disciplínu jednotlivců. Jak se světlo zvyšuje, problematické chování se sníží a pak přestane.

Třetí vědomí hustoty nedokáže rozeznat světlo v člověku ani v situaci. Ačkoli Země a všichni její obyvatelé jsou ve čtvrté hustotě, většina obyvatelstva má stále třetí hustotu povědomí.

Sabotování zákona Obamacare začalo ihned poté, co prezident Obama oznámil svůj záměr zpřístupnit zdravotní pojištění lidem, kteří nedostávali nezbytnou léčbu. Členové iluminátů Kongresu v tajné dohodě se svými protějšky v zdravotnických zařízeních, farmaceutickém a pojišťovacím průmyslu zahájili zjevné a skryté kampaně, aby odsoudili úsilí prezidenta. Výsledkem jsou očesané právní předpisy. Nakonec bude péče dostupná všude a inkluzivní opatření budou plně uznávat „alternativní“ léčby. Chemické léky na předpis způsobují více škody než užitku, nepřiměřené náklady na hospitalizaci a ambulantní péči. V čase, kdy se vaše společnost bude rozvíjet, nebude vaše zdravotnictví závislé ani na penězích, ani na pojištění.

Dluh USA je stejně fiktivní jako vaše globální ekonomika. Před dlouhou dobou se celý ekonomický systém stal jen transakcemi přes počítač. Všechny tyto finanční aktivity byly navrženy tak, aby obohatily bohaté. Nic nemá pevný základ. Ukončení sítě iluminátů a návrat ke krytí drahými kovy se bude řešit co nejplynuleji.

Opakujeme naše urgování: Odpusťte jim! To neznamená souhlas s jejich akcemi, ale upuštění od soudů a odsouzení pochopením, že tito jedinci jsou nejslabšími články ve vesmírném řetězci duší. Láska-světlo ve vašem odpuštění je pozvedá, a zároveň zvýší růst vaší duše. Životní důležitost odpuštění se šíří daleko za hranice dohod před narozením. Jelikož duše uzavírají dohody s bezpodmínečnou láskou, a jsou určeny k dalšímu rozvoji všech účastníků, každá duše hraje roli, která nabízí další možnosti rozvoje. Osoby s krutým, nespravedlivým zacházením mohou plnit vzájemnou dohodu, aby vám tuto zkušenost poskytly. Prosím, neztrácejte příležitost k růstu výčitkami, pochopte, odpusťte a buďte vděční, že jste dokončili karmické lekce, které jste si vybrali a poskytli.

Pokud jste slovy, činy nebo nečinností udělali nespravedlnost, požádejte o odpuštění a odpusťte si! Pustit vinu a výčitky svědomí, stejně jako hořkost a rozhořčení, vám umožní mírumilovnost, radost a vzrušení – tak cítíte vzestup!
Světelné bytosti v celém tomto vesmíru vás objímají s bezpodmínečnou láskou, když vás neustále povzbuzujeme.

______________________________________

Láska a Mír

Suzanne Ward
Website: The Matthew Books
Email: suzy@matthewbooks.com
Překlad: DanaShare |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge