Home > > Volání o Pomoc…Pro Me

Volání o Pomoc…Pro Me

Milí prátelé,

Obvykle nemám ve zvyku hovorit na techto stránkách o sobe a doufám, že to nebudu muset udelat znovu. Ale cítím, že to potrebuji udelat ted.

Nám
<== To jsme my.

Jmenuji se Kees, moje prítelkyne se jmenuje Hsiu a náš syn Kim. Jsem webmaster techto a nekolika dalších duchovních stránek jako jsou The Greater Picture a Visualize Daily. Umístuji preklady channelingu pricházející od clenu našeho týmu každý den, delám rešerše pro The Greater Picture, odpovídám na maily lidí s dotazy a príležitostne vytvárím video anebo organizuji hromadnou meditaci anebo vizualizaci.
Pracuji na nových stránkách, kde by byly shromáždeny všechny informace o prírodní lécbe rakoviny a mám v plánu vytvorit nové stránky, kde by se lidé podobného smýšlení, kterí by se chteli pripojit k „pokojnému odboji“ proti systému, mohli setkávat a vytváret akcní skupiny.

Náš prítel Steve Beckow jednou o mne napsal clánek, tady, pokud byste chteli vedet neco víc. I když mám nejaké príjmy z neduchovních webových stránek (což je vlastne mé pravé zamestnání), jsem prakticky již léta pracovníkem svetla na plný úvazek. Preferuji práci v pozadí, opravdu nejsem rád v zári reflektoru. Podle Dolores Cannon, je to pomerne castý jev mezi pracovníky svetla :)

Udržuji naše stránky bez reklam, aby zustaly tak cisté, jak jen to je možné. Všechny výlohy platím sám.

I když mám rád to, co delám, v poslední dobe se po financní stránce veci zhoršily. Nestežuji si, protože vím, že mnozí jsou na tom hur než my. A pokud se máme rádi a jsme zdrávi, cítím, že není opravdový duvod pro bezesné noci. Ale otázka penez pro nás predstavuje problém. Jak to ted vypadá, brzy prijdeme o dum, protože si ho vezme banka. Pokud se to stane, zatím nevíme kam pujdeme.


Nemohu poprít, že by se nám nesmírne ulevilo, kdyby se nám zde dostalo trochu podpory. Vím že není úplne bežné, aby duchovní lidé žádali o pomoc, protože obecne vzato, radeji dáváme než bereme, myslím. A nakonec víme, že vše bude stejne v porádku. Ani já nejsem jiný – nikdy jsem o nic nežádal, ale snažil jsem se pomáhat druhým jak jsem mohl. Takže to nedelám lehce, na druhou stranu, nemyslím si, že je ostuda žádat, když je to opravdu potreba.

Takže…jsem mel nápad. Nevím, zda bude fungovat, ale uvedomuji si, jak mne tešilo pomáhat druhým. Bud penezi (když jsme je ješte meli) anebo jinak. A pomyslel jsem si, že to zkusím. Naše webové stránky mají tisíce návštev denne, takže uvidíme kam to povede.

Takže, tady to je. Je to jednoduchá akce.

Prosím vás, abyste každý mesíc darovali 1 dolar (anebo euro).

Ne víc! No, samozrejme, pokud chcete, mužete darovat i víc, ale idea je taková:

a) urcete si cástku kterou opravdu nebudete postrádat

b) delejte to každý mesíc.

Jde o to, vyzkoušet, jak funguje zákon velkých císel. Takže, pokud to mužete postrádat, darujte nám mesícne 1 dolar (anebo euro). Slibuji, že peníze nepoužijeme na žádný luxus, ale výlucne pro „základní životní potreby“. Pokud bychom dostali cástku vyšší, pomužeme jiným.

To je všechno! Posílám tuto zprávu do sveta a doufám, že se najdou milující srdce, která nám podají pomocnou ruku.

Mužete darovat pres Paypal:

Zadejte opakující se množství zde:

PayPal

Mailová adresa spojena s našim Paypal úctem je: keesdegraaff@gmail.com

Nebo, pokud to chcete udelat pomocí bankovního transferu, mužete poslat dar na:

IBAN number NL28INGB0001548315, BIC/SWIFT: INGBNL2A, ING Bank, na jméno MBC de Graaff, Den Haag, Holandsko.


Z celého srdce vám dekujeme. Stejne dekujeme i tem, kdo by rádi pomohli, ale nemohou postrádat ani jeden dolar mesícne (vím že jsou i takoví). Doufám, že je to jenom na prechodnou dobu a pokud to dopadne tak, jak ukazují všechny náznaky kolem nás (vcetne channelingu), tak tomu tak bude. Když se znovu postavíme na nohy a vystacíme sami, okamžite vám dáme vedet. Momentálne ale potrebujeme malou výpomoc od kamarádu. Dekujeme a všechny objímáme Dekujeme!!

V Lásce a Svetle,

Kees.


Preklad: Zelmira


Share |